Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 05, 11:42)
Aš kepiau ale Palangos duoną, kur prie Terros raugo receptas yra. Tik viską duonkepėje dariau. Nu ir skani duonelė gavosi. Gal ne visai, kaip pirktinė, gal kiek tamsesnė, trapesnė, bet skani  mirksiukas.gif

aš gi šitos ieškojau!!!!!!!!! ačiūūūūūūūūūū 4u.gif
Atsakyti
labas kepejeles, wink.gif istojau ir as i duonkepiu turetoju kluba smile.gif kol kas kepiau tik tris kartus... vienas nepavyko-neskani ir kazkokia nedakepus gavos, kitas-pieniska duona is moulinex receptu-labai skani bulka gavos-vaikai stebuklu vadina biggrin.gif o trecia-skonis lyg ir nieko, bet sausoka, biri ta prasme... o man norisi dregnos duonos.... daug skaiciau cia jusu receptu ir temu-dar visko nespejau, bet ateity perskaitysiu wink.gif Gal galit pasakyt kurie is cia isvardintu receptu yra dregnos duonos.... blush2.gif nes sestadieni svenciu gimtadieni-noreciau issikept.... ar kokie produktai nulemia ta duonos dregnuma?
Atsakyti
sveikutes
perziurejau pirmam puslapy bet neradau kiek raugo saukstas sverti gali daug maz blush2.gif nu jauciu kvailas klausimas, bet gal kas sveret taip tingisi terliot svarstykles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2010 05 05, 11:58)
sveikutes
perziurejau pirmam puslapy bet neradau kiek raugo saukstas sverti gali daug maz  blush2.gif nu jauciu kvailas klausimas, bet gal kas sveret taip tingisi terliot svarstykles  blush2.gif


man atrodo kad 3 saukstai yra 100g g.gif
Atsakyti
Sveikos, seimininkes.... unsure.gif

Padekite man iskept rugine duona duonkepeje (panasonic 255)... Nesigauna.... slapias, zalias vidus... verysad.gif verysad.gif

Kepu su raugu, prisiskaitau visokiu receptu, bandau kept, o nieko neiseina... Man itarimas, kad raugo nenutaikau ideti, kadangi neturiu virtuviniu svarstykliu, dedu saukstais (2-3 valgomieji saukstai), miltu 300 gr (pagal matavimo indeli)...

Gal kuri kepate rugine duona be mieliu, tik su raugu ir ne orkaiteje, bet duonkepeje, mestelkite recepteli isbandyta. labai norisi savos duonos tureti blush2.gif Ir su raugu saukstais kaip man susitvarkyt, kiek tu saukstu det? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 05 05, 11:45)
Sveikos, seimininkes....  unsure.gif
Padekite man iskept rugine duona duonkepeje (panasonic 255)...  Nesigauna.... slapias, zalias vidus... 

Pas mane tokia duonkepe wink.gif Viskas gaunas, bet reik laikytis proporciju wink.gif Nesigavo su raugu tik tada, kai i paprasta rec su mielem, vietoj ju dejau rauga ir is akies pamazinau miltu ir vandens... gavos plastelinas... Patarciau isigyt svarstykles ir nebus problemu wink.gif Pries kelias dienas kepiau Terros ''Palangos duona''.... Siandien kepsiu berods natalinciko ''Bociu'' duonyte...
Atsakyti
Ot tema thumbup.gif aš irgi kepejėlė
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 05 05, 13:45)
Man itarimas, kad raugo nenutaikau ideti, kadangi neturiu virtuviniu svarstykliu, dedu saukstais (2-3 valgomieji saukstai), miltu 300 gr (pagal matavimo indeli)...

Gal kuri kepate rugine duona be mieliu, tik su raugu ir ne orkaiteje, bet duonkepeje, mestelkite recepteli isbandyta. labai norisi savos duonos tureti  blush2.gif Ir su raugu saukstais kaip man susitvarkyt, kiek tu saukstu det? blush2.gif


As irgi neturiu svarstykliu, tai miltus dedu irgi su matavimo indeliu.
Kepdavau Bočių duona , dedavau 240 ml raugo (gramais nezinau kiek bus) ir gaudavosi skani duona. Tik mano seimynai ji didoka, tai pagal save susimazinau kiekius.
Kepu duonkepej, jungiu mielines teslos programa (maiso ir kildina, viso 1val 25 min.), tada isjungiu, palieku, kad pakiltu (man uztenka 1-1,5 val.), tada jungiu kepimo programa - 1 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laselis: 05 gegužės 2010 - 14:03
Radau kur uk nusipirkt rupiu miltu jegele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 05 05, 15:00)
As irgi neturiu svarstykliu, tai miltus dedu irgi su matavimo indeliu.
Kepdavau Bočių duona , dedavau 240 ml raugo (gramais nezinau kiek bus) ir gaudavosi skani duona. Tik mano seimynai ji didoka, tai pagal save susimazinau kiekius.
Kepu duonkepej, jungiu mielines teslos programa (maiso ir kildina, viso 1val 25 min.), tada isjungiu, palieku, kad pakiltu (man uztenka 1-1,5 val.), tada jungiu kepimo programa - 1 val.

Na, pasirodo, ne as viena be svarstykliu ax.gif
Isbandysiu ir as jusu mineta bociu duona, visus kiekius dalinau pusiau, nes ir man per didele norma, o raugo 6 saukstus dejau. viskas jau kibirelyje, ziuresim wub.gif tik mano duonkepeje yra programa tokia ruginei duonai, tai ja ir naudoju. nebandziau atskiromis programomis kombinuot. na, ziuresim, kaip baigsis sis bandymas... jei pavyktu, tai nezinau.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 05 05, 15:44)
na, ziuresim, kaip baigsis sis bandymas... jei pavyktu, tai nezinau....  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Lauksim rezultatu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2010 05 05, 12:31)
labas kepejeles, wink.gif istojau ir as i duonkepiu turetoju kluba smile.gif kol kas kepiau tik tris kartus... vienas nepavyko-neskani ir kazkokia nedakepus gavos, kitas-pieniska duona is moulinex receptu-labai skani bulka gavos-vaikai stebuklu vadina biggrin.gif o trecia-skonis lyg ir nieko, bet sausoka, biri ta prasme... o man norisi dregnos duonos.... daug skaiciau cia jusu receptu ir temu-dar visko nespejau, bet ateity perskaitysiu wink.gif Gal galit pasakyt kurie is cia isvardintu receptu yra dregnos duonos....  blush2.gif nes sestadieni svenciu gimtadieni-noreciau issikept.... ar kokie produktai nulemia ta duonos dregnuma?



Norint gauti drėgnesnę duoną duonkepėje reikia:
- dėti daugiau riebalų,
- plikyti dalį miltų,
- kepti su raugu.

Gal kas pratęs sąrašą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 05 gegužės 2010 - 15:28