Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(*tigriukas* @ 2010 05 25, 22:47)
Labai skaniai atrodo duonyte  thumbup.gif
cia gal nuotrauka ir receptas tos pacios duonytes  blush2.gif nepykit uz toki klausimeli prasau  4u.gif  ax.gif


Tikrai taip mirksiukas.gif receptukas duoneles, kuri yra nuotraukoje mirksiukas.gif
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 26, 11:12)

Beja, jau įdėjau  8 grūdų duonos receptas blush2.gif [img]

UOjeij kaip skaniai atrodo thumbup.gif

Siandien jau gausiu savo duonkepe yahoo.gif
Atsakyti
Mergytes, isbandziau savo duonkepe unsure.gif
Kepiau pagal recepta rasta sm saldi balta duonele su dz.slyvon, bet man per visa vidury duonele susmego, gal todel, kad neisemiau peiliuko unsure.gif Siaip kol kilo buvo viskas super, o va kai pradejo kept ir susmego kiaurai doh.gif Kodel?
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 05 25, 19:33)
Nors  ne manęs klausiat, bet  atsakysiu biggrin.gif  va čia yra šios duonelės su lašinukais receptukas, kaip ir Niujorko duonelės mirksiukas.gif nors gal mergaotės ir kitokios receptūros turi ax.gif
http://www.delona.lt...nukais,102.html
http://www.delona.lt...minkymo,89.html

Visiškai teisingai, receptukai šitie smile.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 26, 10:12)

Beja, jau įdėjau  8 grūdų duonos receptas

Oho kokia prašmatni gražuolė, malačius Nataliuncik 4u.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 26, 18:23)
Mergytes, isbandziau savo duonkepe unsure.gif
Kepiau pagal recepta rasta sm saldi balta duonele su dz.slyvon, bet man per visa vidury duonele susmego, gal todel, kad neisemiau peiliuko unsure.gif Siaip kol kilo buvo viskas super, o va kai pradejo kept ir susmego kiaurai doh.gif Kodel?

Dėl peiliuko tikrai nesusmenga. Kai būna per daug skysčių arba mielių, duona labai iškyla, o kepant susmenga. Kai vyksta minkymas, reikia žiūrėti, kad susisuktų gražus pagrandukas, ypač kai naudojami kvietiniai miltai. Jei tešla skystoka, dapilti šiek tiek miltų, jei sausa - po šaukštą vandens.
Nors šiaip susmegusi per vidurį duona nėra didelė tragedija, svarbu, kad skanu mirksiukas.gif Reikia sakyti atvirkščiai - gera skani duonelė, tik kraštai per daug iškilo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 05 26, 20:21)

Dėl peiliuko tikrai nesusmenga. Kai būna per daug skysčių arba mielių, duona labai iškyla, o kepant susmenga. Kai vyksta minkymas, reikia žiūrėti, kad susisuktų gražus pagrandukas, ypač kai naudojami kvietiniai miltai. Jei tešla skystoka, dapilti šiek tiek miltų, jei sausa - po šaukštą vandens.
  Nors šiaip susmegusi per vidurį duona nėra didelė tragedija, svarbu, kad skanu  mirksiukas.gif  Reikia sakyti atvirkščiai - gera skani duonelė, tik kraštai per daug iškilo  biggrin.gif

Aciu uz paaiskinima, vadinas miltu buvo per mazai, nes dariau is puses normos, gal neatitaikiau, nes kai susuko tesla, tai ji buvo skystoka - tikrai ne pagrandukas doh.gif
Atsakyti
Laba, merginos 4u.gif Skanių duonelių prirodėt, reikės bandyt smile.gif
Kaunietės, gal kam reikia rupių kvietinių ar ruginių miltų iš Ustukių? Užsipirkau iš Mrs.r., bet žiūriu, kad aš jų ir per metus turbūt nesunaudosiu doh.gif Nors didžiausia bėda ta, kad neturiu kur aš jų tiek daug pasidėti saugiai. Žodžiu, perleisčiau po kokius 5 kg, tik svarstyklių neturiu. Jei domina ką, rašykit až mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaGustė: 27 gegužės 2010 - 10:03
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 26, 11:12)
8-grudu-duona.html]8 grūdų duonos receptas[/url] blush2.gif



Jau gailiuosi, kad nepaėmiau šįtų grūdų doh.gif atrodo thumbup.gif

O peiliukus išimti prieš duonkepei kildinant tešlą,ane? Ir po to geriau nebeatidarinėti duonkepės?

Aš išėmiau vieną maišyklį, o kitą palikau, nes duona buvo karšta, maniau vėliau išimsiu. O vėliau užmiršau ir pjaustant duona neblogai įpjoviau maišiklį doh.gif tikiuos su tokiais bajeriais nesugadinsiu savo aparatūros ax.gif
Atsakyti
Aš peiliukus išimu. Apglostau kepaliuką ir kildinu toliau. Gražesnė forma gaunasi ir maišiklis nesugadina kepaliuko. ax.gif
Tik turiu tokią problemėlę. Visada dedu kepimą kaip kilogramui ir didžiausią apskrudimą (nos kepalas mažesnis būna), bet dažnokai lieka neiškepęs viršus. Bulka tai iškepa, o duona arba pyragas nevisada. Mano duonkepė Moulinex. Ar dar kas nors susiduria su tokia problema?
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2010 05 27, 12:35)
Aš peiliukus išimu. Apglostau kepaliuką ir kildinu toliau. Gražesnė forma gaunasi ir maišiklis nesugadina kepaliuko.  ax.gif
Tik turiu tokią problemėlę. Visada dedu kepimą kaip kilogramui ir didžiausią apskrudimą (nos kepalas mažesnis būna), bet dažnokai lieka neiškepęs viršus. Bulka tai iškepa, o duona arba pyragas nevisada. Mano duonkepė Moulinex. Ar dar kas nors susiduria su tokia problema?

Maniškė irgi moulinex, bet kažkaip nesusidūriau su tokia problema g.gif būna gal tik mažaiu paskrudęs viršus, bet iškepęs, o dižiausias apskrudimas man per didelis, tarkim juodai duonai, nes tokia kietesnė plutelė gaunasi, o baltai duonelei kažkaip gerai ir vidutinis apskrudimas, pas mane ji gaunasi tokia lengvai auksinė, o su max apskrudimu, tai jau tokia tamsiai ruda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 05 27, 12:50)
Maniškė irgi moulinex, bet kažkaip nesusidūriau su tokia problema g.gif būna gal tik mažaiu paskrudęs viršus, bet iškepęs, o dižiausias apskrudimas man per didelis, tarkim juodai duonai, nes tokia kietesnė plutelė gaunasi, o baltai duonelei kažkaip gerai ir vidutinis apskrudimas, pas mane ji gaunasi tokia lengvai auksinė, o su max apskrudimu, tai jau tokia tamsiai ruda bigsmile.gif


man irgi lygiai taip pat.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 07 02, 12:43)
Vakar kepiau batoną tostams, pagal naują receptą, pati paprasčiausia, bet skonis ir kvapas tai... Batonas gyveno max 10min, vos spėjau nufotkint
380g kvietiniu miltų
250ml vandens (galima maišyt su pienu)
30g sviesto(dėjau 45g moliūgų sėklų alėjų)
2v.š. cukraus
1a.š. druskos
1.5a.š. mielių
Programa TRAŠKI arba TOSTAMS, aš kepiau greito kepimo režimų
user posted image
Atsiprašau už kokybė, bet čia jau atiminėjo batoną  lotuliukas.gif
Pas mane tą pati problema  blush2.gif

Sakykit, sudejau visus siuos produktus i duonkepe, pastatciau programa pagrindine, tesla sumaise, bet noriu kepti su programa tostams, tai kada man ja perjungti, maciau, kad laiko trukme 1 valanda. Tai kada perstatyti, kai jau pakils tesla, ar tik kai baigs maisyti g.gif
Aciu uz atsakyma, bijau vel kokiu nesamoniu pridaryti rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Va jetau,kiek cia klausimu,jau net bijau pradet ir kept,kaip suprantu reikia labai tiksliai produktus deti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 27, 16:59)
Sakykit, sudejau visus siuos produktus i duonkepe, pastatciau programa pagrindine, tesla sumaise, bet noriu kepti su programa tostams, tai kada man ja perjungti, maciau, kad laiko trukme 1 valanda. Tai kada perstatyti, kai jau pakils tesla, ar tik kai baigs maisyti g.gif
Aciu uz atsakyma, bijau vel kokiu nesamoniu pridaryti rolleyes.gif  lotuliukas.gif

reikėjo iškarto ir statyt TOSTAMS programa smile.gif
Dabar galit paspaust pauzė ir perjungt, bet ten vėl maišys ir kildins, nesuprantu kam taip daryt g.gif gal tik dėl purumo, daugiau prisotinsit deguonim bigsmile.gif
Atsakyti