Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

negaliu nepasigirti blush2.gif iškepiau ką tik porą kepaliukų Niujorko duonytės, tos kur visai minkyti nereikia thumbup.gif super skanumėlis, pluta traški, o darbo - 0 tongue.gif kaip pirmą kartą kepdama tokią duonelę, tai dariau tik iš kvietinių miltų, bet dabar tikrai bandysiu ir iš ruginių thumbup.gif Išvaizda tai kaip Ciabata thumbup.gif
Atsakyti
Bandysiu ir aš, tik klausimas, o duonkepėj galima kepti? Ar netiks, ji turi būti nestora?
Papildyta:
Pažiūrėjau filmuką kur buvo įdėtas prie recepto. Aš jau jį kažkada mačiau ir planavau kepti, bet nebuvau išsisaugojus doh.gif super, kad priminėt. biggrin.gif
Atsakyti
aš kepiau orkaitėj, nes ten lyg ir filmuke rodo, kad reikia dėti į jau įkaitintą orkaitę ir įkaitintą indą su dangčiu g.gif o duonkepės dar nesu įvaldžiusi tiek, kad žinočiau kaip kokia programa veikia ax.gif va įdedu foto kas man gavosi blush2.gif kepiau du mažiukus kepaliukus, nes tik tokį indą turiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos duonos kepejeles 4u.gif
jungiuos ir as prie jusu.
jau savaite kaip turiu duonkepe ir kai ka is jusu pirmo puslapio receptu esu isbandziusi, bet neapsistojau ties tuo ir internete uzsienio kalbom pasiieskojau receptu.
pasaka, kai namai kvepia sviezi duona.
rodau savaja traiskytu pomidoru duonele

user posted image
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 24, 18:34)
Aš ir duonos kepimu užsikabliavau tik dėka duonkepės.

drinks_cheers.gif Anksčiau ką nors kepti susiruošdavau tik tada, kai turėdavau daug laiko, pvz. savaitgaliais. O dabar visai apie tai negalvoju - norim pyrago, bet daug kitų reikalų - nesvarbu, sumetu viską į duonkepę ir užmirštu, va šitas dalykas man labiausiai patinka thumbup.gif

QUOTE(Indre @ 2010 05 25, 13:55)
  va įdedu foto kas man gavosi


QUOTE(flour-pasta @ 2010 05 25, 14:34)
rodau savaja traiskytu pomidoru duonele

Merginos, šaunuolės, tokias vasariškas duoneles iškepėt thumbup.gif

O aš (tiksliau, duonkepė biggrin.gif ) vakar kepiau tokį "žieminį variantą" - juodą duoną su rūkytais lašinukais ir svogūnais:
user posted image
Atsakyti
niuuuu merginos cia ne pasirodymo temele greit abidvi rasot savo nuostabiu duoneliu receptus lotuliukas.gif labai apetitnos duoneles thumbup.gif wub.gif

Deja,as kepima kolkas apleidau ......man keturios duoneles iseiles pagal skirtingus receptus neisejo,kas ilgam atmuse nora kept.Tai nusiraminau,pirmadieni uzsimaisiau rauga,susikaupsiu ir savaitgali kepsiu su raugu.gal po pertraukos iseis duona namine valgyt,nesinori pirktines blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 25 gegužės 2010 - 15:57
QUOTE(Indre @ 2010 05 25, 14:55)
aš kepiau orkaitėj, nes ten lyg ir filmuke rodo, kad reikia dėti į jau įkaitintą orkaitę ir įkaitintą indą su dangčiu g.gif o duonkepės dar nesu įvaldžiusi tiek, kad žinočiau kaip kokia programa veikia ax.gif  va įdedu foto kas man gavosi blush2.gif kepiau du mažiukus kepaliukus, nes tik tokį indą turiu biggrin.gif
user posted image

Nu jau kaip atrodo wacko.gif jei tokia lengva ir dar minkyti nereikia,tai pabandysiu ir aš šitą kepti bigsmile.gif
Atsakyti
aš gal tik dabar kepdama nebarstyčiau tiek daug miltų, kaip ten tame filmuke sako, kad gausiai reikia schmoll.gif manau užtektų su protu, žodžium kad tik nepriliptų, nes kai padariau kepaliuką, tai ant rankšluostuko papyliau linų sėmenų gausiau ir dar miltų nepagailėjau, tai vat dabar palikčiau tiek pat sėmenų, o miltukų gerokai pamažinčiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lung @ 2010 05 25, 16:13)
ohmy.gif aš (tiksliau, duonkepė  biggrin.gif ) vakar kepiau tokį "žieminį variantą" - juodą duoną su rūkytais lašinukais ir svogūnais:

O kažin kaip ši duonelė g.gif aš irgi nuo ryto varčiau tą receptuką, bet ai galvoju gal labai jau specifinė, vis tik su lašinukais biggrin.gif
Atsakyti
Bet kiek duoneliu jus kepat,jega thumbup.gif Gal galit kas pasufleruot,kokia duona geriausiai iskepa duonkepeje,na koks receptas norejau pasakyt,l,jau taip nagai niezti,o tiek visko reik perskaityt,tete jau skambino siandien,klausia kada pastu duonos atsiusiu doh.gif biggrin.gif
Lung imeskit receptuka duoneles su lasinukais,oi mano pusbroliui kaip tiktu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte: 25 gegužės 2010 - 18:22
QUOTE(rasyte @ 2010 05 25, 19:20)
Bet kiek duoneliu jus kepat,jega thumbup.gif Gal galit kas pasufleruot,kokia duona geriausiai iskepa duonkepeje,na koks receptas norejau pasakyt,l,jau taip nagai niezti,o tiek visko reik perskaityt,tete jau skambino siandien,klausia kada pastu duonos atsiusiu doh.gif  biggrin.gif
Lung imeskit receptuka duoneles su lasinukais,oi mano pusbroliui kaip tiktu smile.gif

Nors ne manęs klausiat, bet atsakysiu biggrin.gif va čia yra šios duonelės su lašinukais receptukas, kaip ir Niujorko duonelės mirksiukas.gif nors gal mergaotės ir kitokios receptūros turi ax.gif
http://www.delona.lt...nukais,102.html
http://www.delona.lt...minkymo,89.html
Atsakyti
Nu merginos nuostabios duonytes Jusu thumbup.gif
Lung,Indre,
Papildyta:
QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 24, 17:07)
Kol dar duonkepes negavau, tai snd kepiau duonele su raugu orkaiteje - nerealaus skonio duonele gavosi 4u.gif
user posted image



QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 24, 17:19)
Oi, receptuka gavau is vienos sm mamytes, nezinau ar jis yra sios temos sarase, bet parasysiu mirksiukas.gif
Receptukas toks, alia as improvizavau dar mirksiukas.gif

3 saukstai raugo
100 g linu semenu (neturejau, ir nedejau)
100 g saulegrazu (dejau tris saujeles)
100 g aviziniu dribsniu (3 saujeles)
100 g kvieciu selenu
1 kg kvietiniu miltu (dedu siek tiek ir ruginiu)
3-5 saukstai cukraus
2 arbatiniai sauksteliai druskos
1 l vandens (nevirinto, siltoko) (as pilu kiek daugiau)

(As dar dejau moliugu seklu ir kmynu mirksiukas.gif )

Rauga ismaisiau su 1 litru silto vandens, tada sijojau miltus, dejau priedus mirksiukas.gif I tortine laugh.gif itiesiau kepimo popieriu, dugna apibarsciau sezamo seklomis ir kildinau kokias tris valandas, paskui kepiau orkaiteje 200laipsniu karstyje, gal virs pusantros valandos g.gif

Pamirsau parasyti, kad pries supilant tesla i tortine laugh.gif atsidedu vel 3 saukstus raugo kitam kartui mirksiukas.gif

Labai skaniai atrodo duonyte thumbup.gif
cia gal nuotrauka ir receptas tos pacios duonytes blush2.gif nepykit uz toki klausimeli prasau 4u.gif ax.gif
Atsakyti
J@lanta, malonu kad patiko smile.gif

Sense, aš visus likučius mišinukų ir sunaudojau batonams arba pyragams

Renatelem, čia ne aš sakiau, o Terra, kad rugine reikia minit mažiau už kvietine mirksiukas.gif Aš išvis, praktikuoju plikyta tešlą, ją lengviau išmaišyt, o ir duonkepei lengviau užminkyt bigsmile.gif O kalbą ėjo dėl to, kad pardavimui žmonės palengvina savo darbą, ir rankom minko tik sau

Beja, jau įdėjau 8 grūdų duonos receptas blush2.gif user posted image
Atsakyti