Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

Taip ir dėl saldumo/skonio ir dėl to, kad tešla aptepama šiuo įdaey ir tas rulonėlis supjaustomas, tai medus kaip alia klijai smile.gif vanilinis taip pat dėl aromato ir saldumo.
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 05 24, 20:19)
Uzklausiau Pagalboj, kai parasys ka reikia daryti, tai pacituosiu cia.
g.gif

gal pagelbėsiu ax.gif , nes visas savo skaitomas temas esu įtraukusi į favorites sarašiuką ir tai labai palengvina visų mano sekamų temų skaitymą

taigi - išeikite į bendrą kulinarijos temų sąrašą - ten prie kiekvienos temos iš kairės pusės yra vokelis, taigi spaudžiam jį ties duonos kepimo tema ir viskas - tema įtraukta į favorites mirksiukas.gif

visų temų sarašiuką, kurios įtrauktos galima matyti - psl viršuje ties visų funkcijų sarašiuku ( Paieška PagalbaDienoraščiaiGalerijaFavorites Nariai Kalendorius Fotokonkursai ), taigi atidarius ir pasirinkus temą - skaitysite žinutes kurios buvo parašytos paskutinės, nereiks ieškoti ir vartyti n psl thumbup.gif

į duonos kepimo temą - šnd pirmą kart kepiau ruginę duoną su tamsiu mišiniu , skanu thumbup.gif
dėkui Nataliuncik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 24, 19:34)
drinks_cheers.gif
Aš ir duonos kepimu užsikabliavau tik dėka duonkepės.
Todėl ir iškilo klausimas, kam pirkt duonkepę, kai jau duona ir net su raugu sįkmingai kepama orkaitėj  biggrin.gif



sveikutes kepejeles.

Nu zinokit as pirmiausiai duonkepe pirkau vien tik tam, kad man mielines teslas padarytu, nes ju isvis nemokejau daryti ir niekad man nesigaudavo taip, kaip tai padaro duonkepe thumbup.gif .ir iki pat dabar mielines teslos man yra aukstasis pilotazas doh.gif .kol neturejau duonkepes as net i mieliniu gaminiu receptus neziuredavau schmoll.gif .todel dabar labai dziaugiuosi.kol kas duonele kepu duonkepej, bet kai ismoksiu daryt rauga, tai bandysiu kepti orkaitej ir ziuresiu skirtuma.
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 05 24, 23:47)
taigi atidarius ir pasirinkus temą - skaitysite žinutes kurios buvo parašytos paskutinės, nereiks ieškoti ir vartyti  n psl  thumbup.gif


Pas mane tema jau itraukta i favoritus, bet vistiek meta tik paskutini posta g.gif

poster_offtopic.gif:


Duonele vakarykste isgaravo, kaip dumas neblaskomas vejo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 25, 08:32)
Pas mane tema jau itraukta i favoritus, bet vistiek meta tik paskutini posta g.gif

poster_offtopic.gif:


Tai va, kad ir pas mane ta pati problema. Bandziau pasalinti is favorites ir vel is naujo itraukti, bet vis tiek neveikia. g.gif Kol kas atsakymo Pagalbos skyrelyje dar negavau verysad.gif , laukiu.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 24, 19:42)
blink.gif  tada jau minkymo mašina galima nupirkt  g.gif kam jau taip iš savęs tyčiotis



Kiek girdėjau iš vyresnių žmonių ir skaičiau senovinėj knygoj, tai ruginę duoną visada minkydavo ne mažiau kaip pusvalandį. Todėl jau vien dėl minkymo ruginės duonos kepimą priskiria prie sunkių darbų, ir netgi nėštumo pabaigoj moterys pačios nebekepdavo duonos. Taip kad čia nesityčiojimas iš savęs. Man jau anksčiau akis užkliuvo už jūsų postų, kad ruginės duonos nereikia ilgai minkyt, bet kažkaip nieko tada neparašiau. Ruginę tešlą visada ilgiau minkydavo už kvietinę. Atsiprašau už savo nesusilaikymą. Tikrai nenoriu nieko įžeisti mirksiukas.gif .


O dėl paskutinės skaitytos žinutės, tai ir man paskutiniu metu tenka jos ieškoti doh.gif , nes rodo paskutinę parašytą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatelem: 25 gegužės 2010 - 08:31
viskas cia suprantama, kad minko duona ilgai...taciau kai zmogus sako jog daro dauona pardavimui ir kepa ko kelis kepalus i savaite ir po prakaitu tai kokia kaina tos duonos? arba tikrai saves netausoja.. doh.gif jei tik savo seimynai suminkyti kepala tai galima ir prakaita isspauti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 05 24, 22:11)
Taip ir dėl saldumo/skonio ir dėl to, kad tešla aptepama šiuo įdaey ir tas rulonėlis supjaustomas, tai medus kaip alia klijai  smile.gif  vanilinis taip pat dėl aromato ir saldumo.

Recepte neradau parašyta, kada ir kaip tuos produktus sunaudoti biggrin.gif doh.gif Tai kaip suprantu, aptepti medumi iškočiotą tešlos lakštą, tada dar varške aptepti ir apiberti uogomis?
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif Isijungiu i jusu gretas,nes gavau dovanu duonkepe thumbup.gif teta,zinodama mano silpnybe maisto gamybai,padare man staigmena,tai dabar viska idemiai perskaitysiu,ka ir kaip reikia daryti,maciau receptu knygeleje raso,kad reikia pieno milteliu,tai dabar idomu kur ju gauti,nesu macius parduotuvej g.gif
Ir dar staigmena,radau savo bendravarde SM,kartais gaunu zinutes,kurios dabar suprtau,kam budavo adresuotos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 05 25, 10:51)

Ir dar staigmena,radau savo bendravarde SM,kartais gaunu zinutes,kurios dabar suprtau,kam budavo adresuotos mirksiukas.gif

Geeeeras lotuliukas.gif O kokio turinio budavo zinutes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 05 25, 10:51)
maciau receptu knygeleje raso,kad reikia pieno milteliu,tai dabar idomu kur ju gauti,nesu macius parduotuvej g.gif


Pieno milteliu yra pirkti Marijampoles pieno konservu firmineje parduotuveje (Marijampoleje, prie raudonos baznycios). Kaina 9-10lt/kg. Dar prekiavo paiduke (atrodo toks nic'as SM)
Gali drasiai keisti pienu (pilti vietoj vandens tik piena, maisyti piena su vandeniu), dar maciau, kad kai kas perka sausa sojos grietinele ar piena, karta dejau mazosios misinuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 25, 10:46)
Recepte neradau parašyta, kada ir kaip tuos produktus sunaudoti  biggrin.gif  doh.gif  Tai kaip suprantu, aptepti medumi iškočiotą tešlos lakštą, tada dar varške aptepti ir apiberti uogomis?


Ne ne. Neparašiau labai detaliai, nes ir taip ilga žinutė gavos. Varškės įdaro produktus visus sumaišai ir aptepi tešlos lakštą. Aš tik parašiau, kad pertryniau varškę (naudojau a la kaimišką), kad ji nebūtų tokiais gabaliukais, o vientisesnė. Tada sudėjau medų, cukrų, išmaišau ir aptepiau ir pabarsčiau uogomis (nepagailėjau, kas buvo enlabai gerai, nes šadytos patežta ir nemažai pribėgo ant kepimo popieriaus, reikėjo bandeles lupti nuo jo.Vaizdas buvo nekoks, bet užtat buvo skanu smile.gif) Susukau ir supjausčiau, kaip, kad sraiginės bandelės su cinamonu.
įdarą galite bet kokį pasidaryti.Tik norėjau akcetuoti tešlos receptą, jis man labai patiko. Man tešla lipo lauk iš duonkepės, tai baigiau anksčiau kildinti duonkepėje.

QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 25, 10:56)
Geeeeras lotuliukas.gif O kokio turinio budavo zinutes bigsmile.gif


Kaip įdomiai.. juk neleidžia vienodų nickų susikurti. smile.gif

laselis igai laikiau vaikišką mišinuką, buvo nauja dėžutė. Galiojimas į pabaigą, tai vis mąsčiau ką čia padaryti.. bet išmečiau ir tik tada sugalvojau reikėjo bandyti į bulką kokią. doh.gif
Atsakyti