Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 24, 17:19)
Oi, receptuka gavau is vienos sm mamytes, nezinau ar jis yra sios temos sarase, bet parasysiu mirksiukas.gif
Receptukas toks, alia as improvizavau dar mirksiukas.gif

3 saukstai raugo
100 g linu semenu (neturejau, ir nedejau)
100 g saulegrazu (dejau tris saujeles)
100 g aviziniu dribsniu (3 saujeles)
100 g kvieciu selenu
1 kg kvietiniu miltu (dedu siek tiek ir ruginiu)
3-5 saukstai cukraus
2 arbatiniai sauksteliai druskos
1 l vandens (nevirinto, siltoko) (as pilu kiek daugiau)

(As dar dejau moliugu seklu ir kmynu mirksiukas.gif )

Rauga ismaisiau su 1 litru silto vandens, tada sijojau miltus, dejau priedus mirksiukas.gif I tortine laugh.gif itiesiau kepimo popieriu, dugna apibarsciau sezamo seklomis ir kildinau kokias tris valandas, paskui kepiau orkaiteje 200laipsniu karstyje, gal virs pusantros valandos g.gif

Pamirsau parasyti, kad pries supilant tesla i tortine laugh.gif atsidedu vel 3 saukstus raugo kitam kartui mirksiukas.gif


ir kam jums ta duonkepė g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 24, 17:41)
ir kam jums ta duonkepė  g.gif

biggrin.gif
žinai, pas mane jį dabar arba batonus kepa, arba tešlą minko, pyragams, bet ne duoną doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 24, 17:41)
ir kam jums ta duonkepė  g.gif

lotuliukas.gif Nu va uzejo bizas, kad reikia ir uzsisakiau, nors tuo metu jau kepe duona orkaiteje laugh.gif
Bandysiu dabar batonus, mieline tesla maisyt jos pagalba, kai seniau tai darydavau rankelemis - tiesiog patinginiausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vanilė* @ 2010 05 24, 17:28)
Duonepės neturiu  blush2.gif bandysiu orkaitėje  4u.gif

Tai va ir bandykite ką tik paskelbtos duonos receptą bigsmile.gif

Ai, nu baikit, reikalinga duonkepė biggrin.gif va man kokią skanią tešlą užmaišė saldžioms bandelėms, apsivalgymas. Puri minkšta, tik į kliockus tešlą padalini, įdaru patepi ir į orkaitę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 24 gegužės 2010 - 16:53
Pas mane irgi duonkepė dirba vietoj mikeserio, nes batonų mes nevalgom. O duoną kepu tik orkaitėj. Bet kaip maišyklė tai ji thumbup.gif ir dar tiesa kildina bandelėm tešlą, kai retkarčiais nusprendžiu iškept.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 24, 17:52)
Pas mane irgi duonkepė dirba vietoj mikeserio, nes batonų mes nevalgom. O duoną kepu tik orkaitėj. Bet kaip maišyklė tai ji  thumbup.gif  ir dar tiesa kildina bandelėm tešlą, kai retkarčiais nusprendžiu iškept.

bet pradžiai, kad užsikabliuot ant duonos kepimo, duonkepė LABAI padėjo biggrin.gif blush2.gif be jos net nekepčiau tada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 05 24, 17:50)
Tai va ir bandykite ką tik paskelbtos duonos receptą  bigsmile.gif


Pabandysiu bigsmile.gif

Jau kaip skaniai atrodo essen.gif net seilės tįsta rolleyes.gif
Atsakyti
O kaip skanu valgyti savo pačios rankelėmis keptą duoną ax.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif

Merginos, cia truputi ne i tema
Sita tema esu isidejusi i favorites, anksciau viskas buvo gerai. Kai atsidarydavau, rodydavo pirma dar neskaityta zinute, o dabar (konkreciai sia tema) rodo is vis paskutine paskelbta. Su kitomis favorites temomis viskas gerai, konkreciai sita "grybauja". O jums irgi taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 05 24, 18:21)
poster_offtopic.gif

Merginos, cia truputi ne i tema
Sita tema esu isidejusi  i favorites, anksciau viskas buvo gerai. Kai atsidarydavau, rodydavo pirma dar  neskaityta zinute, o dabar (konkreciai sia tema) rodo is vis paskutine paskelbta. Su kitomis favorites temomis viskas gerai, konkreciai sita "grybauja". O jums irgi taip?  g.gif

Aha ir man tas pats unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 05 24, 17:50)
va man kokią skanią tešlą užmaišė saldžioms bandelėms, apsivalgymas. Puri minkšta, tik į kliockus tešlą padalini, įdaru patepi ir į orkaitę thumbup.gif

Pasidalinkite receptu, su visomis smulkmenomis biggrin.gif Aš irgi bandelėms duonkepėje tešlą minku, gali būti tešla ir lipnesnė, pakyla puikiai. Rankomis aš taip nesugebėčiau išminkyti. Ir picai tešlą taip pat su duonkepe.
QUOTE(laselis @ 2010 05 24, 18:21)
Sita tema esu isidejusi  i favorites, anksciau viskas buvo gerai. Kai atsidarydavau, rodydavo pirma dar  neskaityta zinute, o dabar (konkreciai sia tema) rodo is vis paskutine paskelbta. Su kitomis favorites temomis viskas gerai, konkreciai sita "grybauja". O jums irgi taip?  g.gif

Ir pas mane jau kuris laikas taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 05 24, 18:21)
poster_offtopic.gif

Merginos, cia truputi ne i tema
Sita tema esu isidejusi  i favorites, anksciau viskas buvo gerai. Kai atsidarydavau, rodydavo pirma dar  neskaityta zinute, o dabar (konkreciai sia tema) rodo is vis paskutine paskelbta. Su kitomis favorites temomis viskas gerai, konkreciai sita "grybauja". O jums irgi taip?  g.gif

g.gif na pas mane kaip ir gerai
Atsakyti