Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

Merginos, o kaip yra su rupiais miltais, jų tik dalį galima dėt kepant su raugu? Vakar kepiau duoną, bet paprastų miltų kvietinių (812D) nedaug turėjau, tai dėjau tuos, kur pirkom iš Ustukių. Jie rupūs, ane? (kvietiniai ir ruginiai). Tai man tešla tokia skysta buvo, nors maždaug pagal normas dėjau, kamuoliukas nesusidarė duonkepėj maišant. Ir duona kepant viduje sukrito.....
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 24, 09:13)
Merginos, o kaip yra su rupiais miltais, jų tik dalį galima dėt kepant su raugu? Vakar kepiau duoną, bet paprastų miltų kvietinių (812D) nedaug turėjau, tai dėjau tuos, kur pirkom iš Ustukių. Jie rupūs, ane? (kvietiniai ir ruginiai). Tai man tešla tokia skysta buvo, nors maždaug pagal normas dėjau, kamuoliukas nesusidarė duonkepėj maišant. Ir duona kepant viduje sukrito.....


matyt reikejo miltu papildomai jeigu sukrito. siaip tai is rupiu miltu duona bus sunkesne, maziau pakils, is principo tai galima kepti ir grynai rupiu miltu duonele. taciau jei norim daugiau skyluciu duonoje ir kad butu puresne tai dedam tu pirmos rusies miltu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 05 24, 10:26)
matyt reikejo miltu papildomai jeigu sukrito. siaip tai is rupiu miltu duona bus sunkesne, maziau pakils, is principo tai galima kepti ir grynai rupiu miltu duonele. taciau jei norim daugiau skyluciu duonoje ir kad butu puresne tai dedam tu pirmos rusies miltu  rolleyes.gif

Tai va, miltų, ko gero, pritrūko, nors dėjau pagal receptą ir ne pirmą kartą jau tokią kepiau, bet šįkart beveik visi miltai rupūs buvo wink.gif O iškilo ji man gerai, per tris valandas maždaug daugiau nei dvigubai, džiaugiausi, kad gera duonytė gausis, bet vidus iki pusės tuščias gavosi, o viršuje plutelė normali g.gif
Atsakyti
Laa diena 4u.gif
Gal galetumet apsviesti kelia laugh.gif
Uzsimaniau duonkepes, bet dideliu pinigu nenoriu investuoti, nes ir taip vyras jau kreivai ziuri i visokius virtuvinius pricindalus doh.gif lotuliukas.gif Bijau, kad paskui neisvytu is namu su visasi elektronikos prietaisais laugh.gif
Ka manot apie sia duonkepe bigsmile.gif
http://www.varle.lt/...-bomann-cb-593#

Busiu laaaaai dekinga uz komentarus... nes jau svyla viena vieta, kaip as ja noriu nusipirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 24, 12:01)
Laa diena 4u.gif
Gal galetumet apsviesti kelia laugh.gif
Uzsimaniau duonkepes, bet dideliu pinigu nenoriu investuoti, nes ir taip vyras jau kreivai ziuri i visokius virtuvinius pricindalus doh.gif  lotuliukas.gif Bijau, kad paskui neisvytu is namu su visasi elektronikos prietaisais laugh.gif
Ka manot apie sia duonkepe bigsmile.gif
http://www.varle.lt/...-bomann-cb-593#

Busiu laaaaai dekinga uz komentarus... nes jau svyla viena vieta, kaip as ja noriu nusipirkti lotuliukas.gif

Aš tokią pačią iš čia pirkau (Kaune): http://www.azon.lt/a...ml?redirected=1
Esu patenkinta, mano neypatingus poreikius ji puikiai atitinka.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 24, 13:59)
Aš tokią pačią iš čia pirkau (Kaune): http://www.azon.lt/a...ml?redirected=1
Esu patenkinta, mano neypatingus poreikius ji puikiai atitinka.

Aciu 4u.gif
Jau uzsisakiau is varles, alia cia ziuriu 10 lt pigiau, tik pristatymas 15 lt, o varlei i mano miestuka pristatys nemokamai, tik reiks nuvaziuot pasiimt, tai tas pats gaunas 4u.gif
Nu dabar tai jau rura svyla, kaip bandysiu kept duoneles, nors siuo metu orkaiteje irgi kepa duonele is raugo, alia labai noriu pazaisti su duonkepe thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,o jau receptų pasirinkimas wacko.gif Labai noriu ir aš iškepti savo pirmąją duonelę,bet nežinau kurį receptą bandyti g.gif Gal kuri patarsite nuo kurio pradėti,na kad būtų lengviau blush2.gif gi pasimokinti pirma reikia blush2.gif
Dėkavoju aciuks.gif
Atsakyti
Ar kepsite orkaitėje ar duonkepėj?
Atsakyti
Kol dar duonkepes negavau, tai snd kepiau duonele su raugu orkaiteje - nerealaus skonio duonele gavosi 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Pasisakykite kokią duonelę kepėte (ir recepto nuoroda nepamaišytų ax.gif ), skaniai atrodo.. su saulėgrąžom? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 05 24, 17:13)
Pasisakykite kokią duonelę kepėte (ir recepto nuoroda nepamaišytų  ax.gif ), skaniai atrodo.. su saulėgrąžom? smile.gif

Oi, receptuka gavau is vienos sm mamytes, nezinau ar jis yra sios temos sarase, bet parasysiu mirksiukas.gif
Receptukas toks, alia as improvizavau dar mirksiukas.gif

3 saukstai raugo
100 g linu semenu (neturejau, ir nedejau)
100 g saulegrazu (dejau tris saujeles)
100 g aviziniu dribsniu (3 saujeles)
100 g kvieciu selenu
1 kg kvietiniu miltu (dedu siek tiek ir ruginiu)
3-5 saukstai cukraus
2 arbatiniai sauksteliai druskos
1 l vandens (nevirinto, siltoko) (as pilu kiek daugiau)

(As dar dejau moliugu seklu ir kmynu mirksiukas.gif )

Rauga ismaisiau su 1 litru silto vandens, tada sijojau miltus, dejau priedus mirksiukas.gif I tortine laugh.gif itiesiau kepimo popieriu, dugna apibarsciau sezamo seklomis ir kildinau kokias tris valandas, paskui kepiau orkaiteje 200laipsniu karstyje, gal virs pusantros valandos g.gif

Pamirsau parasyti, kad pries supilant tesla i tortine laugh.gif atsidedu vel 3 saukstus raugo kitam kartui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 24 gegužės 2010 - 16:39
QUOTE(Sense @ 2010 05 24, 17:05)
Ar kepsite orkaitėje ar duonkepėj?

Duonkepės neturiu blush2.gif bandysiu orkaitėje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vanilė*: 24 gegužės 2010 - 16:53