Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(*barbora* @ 2010 05 16, 10:13)
Gal aliejuotom rankom apglostyt pabandyk.


glosčiau ir aliejuotom rankom, tada tik pluta labai kieta gaunas ir greičiau sukepa.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 16, 09:25)
Patarkit, ką daryt, kad neplyštų duona.
Kartais dar kentėt galima, bet šiandien, kaip kokia sausros iškankinta žemė atrodo  doh.gif
Ir blūdą su vandeniu dedu ir vandeniu palaistau ir įpjovas darau, nieko daugiau nebeišgalvoju  verysad.gif

kepdama duona, pirmus15min laikyk uždengta forma(čia jei orkaitei kepi)
Atsakyti
as pagaliau sian pribrendau terros firminei plikytai su raugu duonelei thumbup.gif jau kepaliukai kildinasi po geros valandeles sausiu kept thumbup.gif rojus man sita temaaa rrrooooojuuuuus smile.gif 4u.gif

tiesa mano raugas nebekeliauja saldytuvan, nes vis kazka maisau darau, ner ka atsidet laugh.gif pamaitinu ir kito kepimo laukia laugh.gif


Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 05 16, 17:02)
as pagaliau sian pribrendau terros firminei plikytai su raugu duonelei  thumbup.gif  jau kepaliukai kildinasi po geros valandeles sausiu kept  thumbup.gif  rojus man sita temaaa rrrooooojuuuuus smile.gif  4u.gif

tiesa mano raugas nebekeliauja saldytuvan, nes vis kazka maisau darau, ner ka atsidet laugh.gif pamaitinu ir kito kepimo laukia laugh.gif


aš kaip tik jąją ir kepiau ryte. Nepaisant to, kad vaizdo jokio dėl begalės supyšymų, bet skonis super.

Ačiū Terrai 4u.gif


Ačiū ir Nataliuncikui už Bočių duonos receptėlį 4u.gif
Tikra bočių duona. Aš tik dar šiek tiek to tamsaus mišinio įkroviau, tai buvo labai skanu.
Atsakyti
Ryt bandysiu 8 grūdų duona daryt, kas gausis parašysiu ax.gif
Atsakyti
Pasidalinkit patirtim, kuria programa kepate duona su raugu (mano duonkepe ETA) g.gif
Ta prasme ne su sausu raugu, o jau pakildinus tesla
Atsakyti
Su raugu kepu paprastai, tik kepimo programa... Nes uzmaisau tesla, suformuoju kepaliuka ir kildinu min 4val.... tada jungiu kepima ir kepa...
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2010 05 16, 18:31)
Pasidalinkit patirtim, kuria programa kepate duona su raugu (mano duonkepe ETA) g.gif
Ta prasme ne su sausu raugu, o jau pakildinus tesla

jei nori kad duonkepe užmaišytu, tai su 7užmaišai, pakildini dvi val. ir kepi su 8(nes tešloj programoj pakildins t.p.)
Atsakyti
Dekui visom uz atsakymus.
Dabar tesla graziai kyla bigsmile.gif Ant raugo pakelio (nors ir sausas, grikiu, bet veikia kaip tikras) surasytos proporcijos, kildinimo laikai ir tada kepimas orkaitej. O as duonkepej planuoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 16, 08:25)
Patarkit, ką daryt, kad neplyštų duona.
Kartais dar kentėt galima, bet šiandien, kaip kokia sausros iškankinta žemė atrodo  doh.gif
Ir blūdą su vandeniu dedu ir vandeniu palaistau ir įpjovas darau, nieko daugiau nebeišgalvoju  verysad.gif


man regis plysta kai dar nepakilusia iki galo kept kisi
tada ji silumoj ima smarkiau kilt ir plysta
nezinau gal as neteisi cia pati taip ismasciau ax.gif
jei ilgiau kildint megint tai gal neplystu
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2010 05 16, 23:40)
man regis plysta kai dar nepakilusia iki galo kept kisi
tada ji silumoj ima smarkiau kilt ir plysta
nezinau gal as neteisi cia pati taip ismasciau  ax.gif
jei ilgiau kildint megint tai gal neplystu


ir aš taip masčiau, bet kildinau visą naktį, kai niekad daugiau kaip 4 val nekildindavau.
Dar galvoju, gal vis gi į šaltą orkaitę kišt kitą kartą, nors man priimtinesnis būdas į įkaitintą g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 17, 00:11)
ir aš taip masčiau, bet kildinau visą naktį, kai niekad daugiau kaip 4 val nekildindavau.
Dar galvoju, gal vis gi į šaltą orkaitę kišt kitą kartą, nors man priimtinesnis būdas į įkaitintą  g.gif

pabandyk pastatyt į šaltą orkaitę ir uždenk duona, kai įšils iki 230 pakepk 15min. ir kepk 170 jau atidengus smile.gif
Atsakyti