Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(Dianux68 @ 2010 05 14, 18:55)
oho  blink.gif Ir po 10 val. duona vis dar buvo karšta? verysad.gif

Mes apie kažką nesusikalbam g.gif Kildinau 10 val., plikinį maišiau su raugu, palaikytu išėmus iš šaldytuvo gal porą valandų. O nepjoviau iki ryto, ne baigiau kept naktį ax.gif
Atsakyti
Labas kepėjėlės 4u.gif

Atsiprašau jei klausimas jau kartojasi, aš pirmą kartą mėginu auginti raugą, padariau viską pagal receptą, uždengiau maistine plėvele, padariau joje kelias skylutes. Dabar žiūriu kad plėvelė iš vidaus rasoja, ar čia nieko blogo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2010 05 14, 22:22)
Labas kepėjėlės 4u.gif

Atsiprašau jei klausimas jau kartojasi, aš pirmą kartą mėginu auginti raugą, padariau viską pagal receptą, uždengiau maistine plėvele, padariau joje kelias skylutes. Dabar žiūriu kad plėvelė iš vidaus rasoja, ar čia nieko blogo? g.gif


nieko blogo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2010 05 14, 22:22)
Labas kepėjėlės 4u.gif

Atsiprašau jei klausimas jau kartojasi, aš pirmą kartą mėginu auginti raugą, padariau viską pagal receptą, uždengiau maistine plėvele, padariau joje kelias skylutes. Dabar žiūriu kad plėvelė iš vidaus rasoja, ar čia nieko blogo? g.gif

taip ir tiri būt mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū už tokį greitą atsakymą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2008 11 09, 18:57)
Kepiau pagal šį receptą

Ciabatta

Raugas
200 g miltų
200 ml vandens
½ a. š. sausų mielių

Užmaišyti skystą tešlą (maišyti mažiausiai 15 min.), pridengti maistine plėvele ir šiltai (22 - 24º C) laikyti 4 val.

Papildomi ingredientai
200 g miltų
100 ml vandens
1 a. š. sausų mielių
½ a. š. medaus ar cukraus
1 – 1,5 a. š. druskos

Į raugą supilti vandenį, persijoti miltus, sumaišytus su mielėmis, cukrų, ir, galiausiai, druską. Mikseriu ar kombainu maišyti tešlą mažiausiai 20 min. Pridengti ir pakildinti 30 min.
Stalą gausiai pabarstyti miltais ir iš tešlos suformuoti pailgą stačiakampį. Jį pridengti ir šiltai kildinti dar 40 min.
Tešlą supjaustyti į gabalėlius, juos sudėti į kepimo popieriumi išklotą skardą ir viršų pabarstyti rupaus malimo miltais.
Kepti iki 225º C įkaitintoje orkaitėje 15 – 17 min., ant orkaitės dugno padėjus indą su verdančiu vandeniu.

[attachmentid=164171]

[attachmentid=164170]

o miltai cia tinka paprasti?
ir kaip su tuo verdanciu vandeniu ant dugno? ji reik per visa bleka kad butu ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2010 05 14, 23:40)
o miltai cia tinka paprasti?
ir kaip su tuo verdanciu vandeniu ant dugno? ji reik per visa bleka kad butu ar kaip?

Nuo miltu priklauso ciabatos spalva 4u.gif
Paprasta dubeneli pastatai ant dugno, kad vanduo garuotu virdamas ir tiek. Cia kad plutele traskesne butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2009 12 07, 19:11)
Tai yra mano BORODINO nr.1

330 ml vandens
2 v.s. obuoliu acto
2 v.s. aliejaus
4.v.s. salyklo
2 v.s. medaus su kaupu
1.5 a.s. druskos
470 g ruginiu miltu
80 g. kvietiniu miltu
1 a.s. kmynu
1 a.s. kalendros

pas mane parasyta, kad kepti su programa ruginiams miltams - 3.30
as kepu visada su pagrindine programa - 3.00


Sveikos, noriu paklaust ar esate kepusios šią duonelę. Aš ją labai pamėgau, bet niekaip nesuprantu, kaip ji gali išeiti su 330 ml vandens. Aš kai pirmąsyk tiek įpyliau, tai sausai ten maišės, net nesulipo. Po to karto pilu 400-420 ml ir tada viskas super. Tikrai nuostabi duonytė. Kepu pagrindine programa 4 val. su rugine mentele.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2010 05 14, 08:04)
iš Honkongo. Parsiuntimas tikrai nemokamas, pasiskaitykit pati  mirksiukas.gif Tiktais ilgokai tie siuntiniai eina.

O kiek mazdaug laiko jie keliauja?Galvoju uzsisakyt,ten ir siaip idomiu dalykeliu yra bigsmile.gif
Atsakyti
šiandien apturėjau turininga rytą. Ne savo noru ir ne patį maloniausią, bet, kaip sakant, spaudžiau iš gyvenimo citriną, kad ji jau buvo pakišta smile.gif Serga mano vaikas, tai teko greitąją 5val kviest, o kadangi jau taip anksti atsikėliau, tai, sakau, kad nenueitų veltui, reik eit duonų kept... Nu ir prikepiau - ir duonos, ir batonų, ir bandelių... Pagaliau prisiruošiau išmėgint duonos receptą su raugintais kopūstais - na, man labai skanu, ir kvapas patinka thumbup.gif Rodos, ant kopūsto lapo būtų kepta smile.gif
Mįsliojau - pasidarysiu fotosesiją lauke, susidėjau viską krepšan, išsiklojau staltiesėlę ir.... lietus užėjo doh.gif O šeimyna pabudus - kada bus galima valgyt, kada bus galima valgyt essen.gif
Likau be foto...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 15 gegužės 2010 - 22:22
Patarkit, ką daryt, kad neplyštų duona.
Kartais dar kentėt galima, bet šiandien, kaip kokia sausros iškankinta žemė atrodo doh.gif
Ir blūdą su vandeniu dedu ir vandeniu palaistau ir įpjovas darau, nieko daugiau nebeišgalvoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 16, 10:25)
Patarkit, ką daryt, kad neplyštų duona.
Kartais dar kentėt galima, bet šiandien, kaip kokia sausros iškankinta žemė atrodo  doh.gif
Ir blūdą su vandeniu dedu ir vandeniu palaistau ir įpjovas darau, nieko daugiau nebeišgalvoju  verysad.gif


Gal aliejuotom rankom apglostyt pabandyk.
Atsakyti