Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(gupija @ 2010 05 14, 08:46)
O aš turiu tokį termometrą. Ir pigus, ir elektroninis, ir nemokamas siuntimas, ir plius dar gerai veikia  thumbup.gif

Kaip atsisiuntimas nemokamas? Termometras gerai atrodo. Iš kur čia siunčia?
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 05 14, 08:59)
Kaip atsisiuntimas nemokamas? Termometras gerai atrodo. Iš kur čia siunčia?


iš Honkongo. Parsiuntimas tikrai nemokamas, pasiskaitykit pati mirksiukas.gif Tiktais ilgokai tie siuntiniai eina.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2010 05 14, 09:04)
iš Honkongo. Parsiuntimas tikrai nemokamas, pasiskaitykit pati  mirksiukas.gif Tiktais ilgokai tie siuntiniai eina.


ačiū, kad užrodėt, buvau visai pamiršus tą parduotuvę 4u.gif
Jau ir nusipirkau biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat jau kuris laikas kepu duoną su raugu.Šeimynai ji labai patinka, tačiau kartais kepaliuko viršus kepant "praplyšta".Merginos, gal žinote kodėl taip nutinka.Aišku, skoniui tai nekenkia, bet kepyklose tokia duona jau brokas smile.gif
Atsakyti
Rodau savo duoną. Plikyta, pagal receptą, kurį gavau su raugu, labai panašus į Malsenos plikytos naminės duonos receptą.

Pirma fotkė prieš kepimą, jau iškilusi, antra-šiandien prapjauta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 14 gegužės 2010 - 13:01
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 13, 12:28)
Dar vienas klausimas iškilo  ax.gif  Raugą, kepant duonkepėje, kada dedate? Su skysčiais ar pabaigoj ant miltų?

Kartu su skysčiais.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 13, 10:04)
ačiū  4u.gif
einu eškot  ax.gif

o jūs kitam kartui atsidedat su visais priedais (saulėgrąžom, dribsniais ir  t.t.)?

Ir kaži kiek mažint vandens kiekį, jei nėdėt visų tų priedų?



Taip, aš atsidedu su viskuom (kai gerai išminkau). Tiesa, aš kepu orkaitėje, todėl ir minkau savom "lopetėlėm" rolleyes.gif Bet mano sesė tai daro su silikonine mentele.
Nesvarbu kiek aš tų priedu dedu ar nededu, vis tiek laikausi proporcijų: 1 kg. miltų x 1 litro vandens. Tik pats masės skystumas priklauso nuo miltų (ruginių, kvietinių ir t.t.).
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 13, 22:59)
Man labai patinka termometras, kur matuoja paruoštas patiekalas ar ne, ir kaina jo nedidele ir visada busi ramus


O mano kolegė rekomendavo kaip sužinoti, jog duonytė iškepė: nosies galiuką pridėti prie plutos. Iškepusi bus jei nosytei nebus karšta bigsmile.gif Taip daro jos mama, kuri duoną kepą krosnyje. Bet aš šio metodo nebandžiau, nedrystu cool.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 05 14, 17:42)

O mano kolegė rekomendavo kaip sužinoti, jog duonytė iškepė: nosies galiuką pridėti prie plutos. Iškepusi bus jei nosytei nebus karšta  bigsmile.gif Taip daro jos mama, kuri duoną kepą krosnyje. Bet aš šio metodo nebandžiau, nedrystu  cool.gif  schmoll.gif

bigsmile.gif na ir aš nedrįsčiau blush2.gif
bet yra daug patikrinimo būdu, ir pastuksent į apačią, ir su pagaliukais...kol neturėjau termometro, tikrinau liaudiškai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 05 13, 22:37)
Iškepė mano duona. Kraštai labai skanūs, o prapjovus viduje tąsi. Bet ji dar labai karšta, gal atšalus taip nebebus? ax.gif


Aš duoną pjaunu valandai praėjus nuo iškepimo. Tai pati ilgiausia valanda paroje verysad.gif

p.s. kaip supratau, raugą užteko palaikyti ir 2 valandas.
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 05 14, 17:52)
Aš duoną pjaunu valandai praėjus nuo iškepimo. Tai pati ilgiausia valanda paroje verysad.gif

p.s. kaip supratau, raugą užteko palaikyti ir 2 valandas.

Laikiau 10, pagal recepto rekomendacijas.
Ir pjoviau tik ryte.
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 05 14, 17:52)
Aš duoną pjaunu valandai praėjus nuo iškepimo. Tai pati ilgiausia valanda paroje verysad.gif


biggrin.gif drinks_cheers.gif pas mane t.p. kai ką nors naujo darau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 14 gegužės 2010 - 17:44
QUOTE(Song @ 2010 05 14, 19:04)
Laikiau 10, pagal recepto rekomendacijas.
Ir pjoviau tik ryte.


oho blink.gif Ir po 10 val. duona vis dar buvo karšta? verysad.gif
Atsakyti