Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(kutvela @ 2010 05 11, 12:12)
sveikutes
ateinu pasiguost, kvietinis raugas man supelijo verysad.gif
o ruginis labai mazai isporejo verysad.gif  verysad.gif na bet is ruginio uzmaisiau duonyte pagal terros receptuka,gal pavyks issikept duonytes:geda2:  blush2.gif


man irgi mažai porėjo, bet duona gavos super.
Jei visai nesikels, tada dėkit mielių vos vos, permaišykit ir tada bandykit.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 11, 12:25)
man irgi mažai porėjo, bet duona gavos super.
Jei visai nesikels, tada dėkit mielių vos vos, permaišykit ir tada bandykit.

4u.gif
idejau mieliu i uzmaisyta tesla,nes recepte buvo parasyta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2010 05 11, 12:12)
sveikutes
ateinu pasiguost, kvietinis raugas man supelijo verysad.gif
o ruginis labai mazai isporejo verysad.gif  verysad.gif na bet is ruginio uzmaisiau duonyte pagal terros receptuka,gal pavyks issikept duonytes:geda2:  blush2.gif

Geriausia raugą daryti tik ruginį. Kvietinis raugas labai kaprizingas ir reikia būti labai įgudusiai, kad pavyktų jį išsaugoti. Iš ruginio raugo galima bet kada pasidaryti kvietinį.
Atsakyti
Kepiau naują duonikę , patiko viskas greitai ir skanu essen.gif
Артизанский хлеб
http://kuking.net/my...1604692#1604692
user posted imageuser posted image
Atsakyti
labuka. gal galit pasufleruoti kur rasti palangos sviesios duonos receptuka,kazkur ji maciau, o kur nerandu ot vista doh.gif
Atsakyti
šiandien iškepta kvietinė duona su kvietiniu raugu. Starteris buvo ruginis, bet maitinau kvietiniais miltais.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 05 11, 13:45)
Geriausia raugą daryti tik ruginį. Kvietinis raugas labai kaprizingas ir reikia būti labai įgudusiai, kad pavyktų jį išsaugoti. Iš ruginio raugo galima bet kada pasidaryti kvietinį.

aciu terra2,
duonyte jau kepu, labai graziai iskilo, tikiuosi tokia ir liks
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 05 11, 14:06)
šiandien iškepta kvietinė duona su kvietiniu raugu. Starteris buvo ruginis, bet maitinau kvietiniais miltais.
user posted image


o kitam kartui jau tokio pusiau ruginio-kvietinio gaunasi atsidėjot g.gif

Pagal kurį receptą kepėt?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 11, 14:19)
o kitam kartui jau tokio pusiau ruginio-kvietinio gaunasi atsidėjot  g.gif

Pagal kurį receptą kepėt?

atsidėjus tokio raugo dalį jau gaunasi kvietinis, bet jis yra jau ne šviežiai užraugtas ir laikosi stabiliai. Kvietinį starterį aš laikau sandariai uždarytą šaldytuvepačioje apačioje, arčiau kameros.
O receptas tos duonelės toks(neprisimenu, gal jau ir rašiau):
550 kvietinio raugo( ruginis starteris pamaitintas 280gr kviet.I rūšies miltais+280 drungno vandens)
400gr kvietinių I rūšies miltų
400gr rupių kvietinių miltų
2v.š. aliejaus
2v.š. kmynų
1v.š. druskos
Eiga, kaip ir visų mano duonelių kepimo su raugu. Čia dvi normos, t.y du kepalai maždaug po 900gr svorio. Kepiau įkaitintoje orkaitėje iki 240* 10min., vėliau sumažinau temperatūrą iki 200* ir kepiau dar 50 min.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 05 11, 14:30)
atsidėjus tokio raugo dalį jau gaunasi kvietinis, bet jis yra jau ne šviežiai užraugtas ir laikosi stabiliai. Kvietinį starterį aš laikau sandariai uždarytą šaldytuvepačioje apačioje, arčiau kameros.
O receptas tos duonelės toks(neprisimenu, gal jau ir rašiau):
550 kvietinio raugo( ruginis starteris pamaitintas 280gr kviet.I rūšies miltais+280 drungno vandens)
400gr kvietinių I rūšies miltų
400gr rupių kvietinių miltų
2v.š. aliejaus
2v.š. kmynų
1v.š. druskos
Eiga, kaip ir visų mano duonelių kepimo su raugu. Čia dvi normos, t.y du kepalai maždaug  po 900gr svorio. Kepiau įkaitintoje orkaitėje iki 240* 10min., vėliau sumažinau temperatūrą iki 200* ir kepiau dar 50 min.


aš dar paklausinėsiu blush2.gif
o jūs gaminatės vėl iš naujo kada nors raugą, ar visad toliau iš to atsidėto starterio ir kepat?

ir kokius rupius kvietinius miltus naudojat? Nes kiek maximoj nužiūrėjau, tai tik tarp tų ekologiškų kažką panašaus mačiau unsure.gif
Atsakyti
na va mano duonele iskepe, atnesu ir jum kasneli
dziaugiuosi labai, kad kaip pirma karta, tai labai skani isejo. Puri, plutele traski blush2.gif
cia taip graziai iskilo blush2.gif
user posted image
tik iskepta
user posted image
perpjovaiu dar silta, nes neiskenciau, labai norejau paragaut blush2.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutvela: 11 gegužės 2010 - 14:51
QUOTE(kutvela @ 2010 05 11, 15:50)
na va mano duonele iskepe, atnesu ir jum kasneli
dziaugiuosi labai, kad kaip pirma karta, tai labai skani isejo. Puri, plutele traski  blush2.gif
tik iskepta
perpjovaiu dar silta, nes neiskenciau, labai norejau paragaut  blush2.gif  blush2.gif

Aš jau paragavau! Labai skanu! Šaunuolė !
Atsakyti