Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(Song @ 2010 05 09, 20:19)
Raugas kaip grietinė. O miltai ruginiai, Ustupių malūno. Kokio malimo-neparašyta.

konsistencija gera, o skystis būna viršuje kai vien su stambesnio malimo miltais darai, pamaišyk miltus, dabar tai su smulkaus malimo geriausia pamaitint
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
8.
- draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

Nuo šiol masinius pirkimus galėsite vykdyti ne SM forume, o  e-mailų, skypo ar kt. pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 05 07, 10:46)
Man vel sukrito vaisine duonele... Nesuprantu  doh.gif Kai iskyla, viskas normaliai buna, ale tik pradeda kept, virsus sukrenta  doh.gif

Sorry, kad tik dabar pamačiau blush2.gif Viskas priklauso nuo vaisių drėgnumo, jei minkšti, šviežesni, tada vandens kiekį reikia pamažint, jei per sausi, perdžiuvę-reikia padaugint smile.gif

QUOTE(laurriukas @ 2010 05 07, 13:38)
Man su ja irgi mistika. Jei įdedu daugiau vaisių ir riešutų, vidurys lieka neiškepęs, toks lipnus. O taip norisi, kad daugiau vaisių jaustųsi. Teko iš paskutinės džiūvėsius daryt.
Kame problema?

Ko daugiau vaisių, to mažiau vandens dėkit
Atsakyti
Nepadeda, bandžiau aš miltų dadėti. Tikriausiai, teks apribot vaisių ir sėklų kiekį ax.gif
Kepiau pirmą duoną vien su raugu. Net nesitikėjau labai gerai išsikėlė, nesukrito, duona nebebyra kaip buvo su mielėm. Tik nesupratau, kodėl visiškai rūgštelės nesijaučia? Ruginį raugą dariau 5 dienas, paskui laikiau šaldytuve. Gal tokią duoną palikti per naktį kildinti, parūgtų labiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2010 05 10, 06:42)
Nepadeda, bandžiau aš miltų dadėti. Tikriausiai, teks apribot vaisių ir sėklų kiekį  ax.gif
Kepiau pirmą duoną vien su raugu. Net nesitikėjau labai gerai išsikėlė, nesukrito, duona nebebyra kaip buvo su mielėm. Tik nesupratau, kodėl visiškai rūgštelės nesijaučia? Ruginį raugą dariau 5 dienas, paskui laikiau šaldytuve. Gal tokią duoną palikti per naktį kildinti, parūgtų labiau?  g.gif


man ir po kelių val kildinimo buvo labai rūgšti, kitą kart daugiau starterio dėkit. Ir prieš kepant praktiškai prieš parą pamaitinkit, turėtų būt rūgšti.
Atsakyti
Kepu dabar Bočių duoną nataliunciko, nu ir "susivėliau". Pagal receptą kmynus ir salyklą reikia užplikyti. Tai kokiu kiekiu vandens? Paskui reikalinga 400 ml vandens tešlai, tai čia jau su tuo vandeniu plikiniui ar atskirai dar 400 ml? Nes aš iš pradžių užplikiau 200 ml verdančio vandens, o į tešlą supyliau tik 200 dar. Pradėjo maišyt duonkepė, pasirodė, kad per mažai vandens, dar dapyliau, paskui žiūriu, kad labai lipni ta tešla, dėjau miltų, paskui dar truputį vandens, paskui dar miltų doh.gif Žodžiu, minkymo programą po pusvalandį tris kartus leidau. Man į kamuoliuką ta tešlą nesušoko, lipni ji tokia, bet nėra labai kieta g.gif Gausis man kas nors kažin unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 10, 16:32)
Kepu dabar Bočių duoną nataliunciko, nu ir "susivėliau". Pagal receptą kmynus ir salyklą reikia užplikyti. Tai kokiu kiekiu vandens? Paskui reikalinga 400 ml vandens tešlai,

Tai ir plykai viska 400ml vandens, kai atvesta, supili i miltus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 05 10, 18:56)
Tai ir plykai viska 400ml vandens, kai atvesta, supili i miltus wink.gif

doh.gif Nedašilo man... Nu tai gal gausis, nes kyla, matau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 05 07, 22:22)

Įdėkite nuorodą su aparato nuotrauka, įdomu kas ten per žvėris  ax.gif


Butinai kai tik atsius... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 08, 22:31)
pas mane ETA (ir daug kas turi) viskas ko puikiausia išsikepa  g.gif
kepu arba su pagrindine(1) arba tešlos(7) ir kepimas(8)(čia kai su raugų darau)

laurechka wub.gif


Jei nepaslaptis o kiek kainuoja sita duonkepe...ir kur pirkot...aciukas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 05 11, 09:52)

Jei nepaslaptis o kiek kainuoja sita duonkepe...ir kur pirkot...aciukas ax.gif  4u.gif

as tai cia Eta pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 05 11, 10:20)


Aciu , o jos skiriasi kuo nors, ar tik firma...o gal geresnes kurios... g.gif
Atsakyti
sveikutes
ateinu pasiguost, kvietinis raugas man supelijo verysad.gif
o ruginis labai mazai isporejo verysad.gif verysad.gif na bet is ruginio uzmaisiau duonyte pagal terros receptuka,gal pavyks issikept duonytes:geda2: blush2.gif
Atsakyti