Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 08, 11:47)
Iškepė puikiai vakar mano kvietinė duonelė  thumbup.gif  Ir iškilo gerai, ir nei kiek nesukrito bekepant. Nu bet ji tokia, kaip batonas, aš kitokią įsivaizdavau  biggrin.gif  Batoną aš puikiai pagal tavo du receptus su mielėm kepu, tai sakiau su raugu neapsimoka terliotis  ax.gif

man su raugų irgi nesukrenta, dėl to man ir patinka raugai blush2.gif O jei nori kvietine duona daugiau duoniškos(ne kaip batoną), tada reikia salyklo, priedų įdėt mirksiukas.gif

QUOTE(pandora2006 @ 2010 05 08, 12:57)
labutis duonkepeles, nusipirkau pagaliau rupiu miltu vakar ir ketinu auginti globoti,myleti rauga  biggrin.gif neturiuu trilitreko, ar tik plastmasinis kibiriukas?  blush2.gif

tiks, pas mane plastmasiniame indelyje, patogiau žymiai ir pamaitint ir išimt thumbup.gif

QUOTE(sirdelle @ 2010 05 08, 19:17)

Sakau reikia nuo kasko pradeti.
Gal patarsit ka pameginti pirma issikepti?

pabandyk kokia kvietine duonele arba batoną bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, merginos, kreipiuosi pagalbos unsure.gif
neperseniausiai nusipirkau duonkepę ETA, jau išmokau batoną, sviestinę bulką pagal jūsų receptus - puikiai gaunasi. O va duona niekaip. Jau antras kepalas keliauja į šiukšliadėžę cray.gif pirmą kartą neiškilo visai vidurys, šiandien lyg ir pakilo, bet vidus vis tiek žalias.
Ar turit kuri ETA duonkepę? jei taip, tai kokia programa kepat?
Atsakyti
O as vel kepu nataliunciko Bociu duona........ NIAM thumbup.gif Vyras pareiske, kad daba kepsim tik juodas duonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2010 05 08, 22:05)
sveikos, merginos, kreipiuosi pagalbos unsure.gif
neperseniausiai nusipirkau duonkepę ETA, jau išmokau batoną, sviestinę bulką pagal jūsų receptus - puikiai gaunasi. O va duona niekaip. Jau antras kepalas keliauja į šiukšliadėžę  cray.gif  pirmą kartą neiškilo visai vidurys, šiandien lyg ir pakilo, bet vidus vis tiek žalias.
  Ar turit kuri ETA duonkepę? jei taip, tai kokia programa kepat?

pas mane ETA (ir daug kas turi) viskas ko puikiausia išsikepa g.gif
kepu arba su pagrindine(1) arba tešlos(7) ir kepimas(8)(čia kai su raugų darau)

laurechka wub.gif
Atsakyti
ačiū, nataliunčik, bandysiu dar kartą tiksliai iš tavo puslapio smile.gif

ir dar - ar yra skirtumas tarp sauso salyklo ir to, iš giros pakelių? aš abu kartus bandžiau plikytą duoną su salyklu iš giros pakelio.
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2010 05 08, 22:41)
ačiū, nataliunčik, bandysiu dar kartą tiksliai iš tavo puslapio  smile.gif

ir dar - ar yra skirtumas tarp sauso salyklo ir to, iš giros pakelių? aš abu kartus bandžiau plikytą duoną su salyklu iš giros pakelio.

šiaip, kokiu šaukštu gali pamažint vandens, bet šiaip, beveik jokio
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2010 05 08, 21:05)
sveikos, merginos, kreipiuosi pagalbos unsure.gif
neperseniausiai nusipirkau duonkepę ETA, jau išmokau batoną, sviestinę bulką pagal jūsų receptus - puikiai gaunasi. O va duona niekaip. Jau antras kepalas keliauja į šiukšliadėžę  cray.gif  pirmą kartą neiškilo visai vidurys, šiandien lyg ir pakilo, bet vidus vis tiek žalias.
  Ar turit kuri ETA duonkepę? jei taip, tai kokia programa kepat?

Duona kepu pirma programa (su sausom mielem)...
Atsakyti
Merginos, mano raugui dvi paros, pamaitinau šiandien dieną pirmąkart, nu ir vėl jis man negražus doh.gif Ar normalu išsiskyręs skystis paviršiuj? Ar aplamai bręstantį raugą reikia maišyt, ar tiesiog pastatomas ir apie jį parai pamirštama?
Nu nesėkminga mano ranka, ryškiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 05 09, 18:36)
Merginos, mano raugui dvi paros, pamaitinau šiandien dieną pirmąkart,  nu ir vėl jis man negražus doh.gif Ar normalu išsiskyręs skystis paviršiuj? Ar aplamai bręstantį raugą reikia maišyt, ar tiesiog pastatomas ir apie jį parai pamirštama?
Nu nesėkminga mano ranka, ryškiai verysad.gif

gal jis per skystas pas tave g.gif maisyt tai pries maitinima reikia-permaisai pamaitini ir palieki parai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 09 gegužės 2010 - 19:02
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 08, 21:47)
man su raugų irgi nesukrenta, dėl to man ir patinka raugai  blush2.gif  O jei nori kvietine duona daugiau duoniškos(ne kaip batoną), tada reikia salyklo, priedų įdėt  mirksiukas.gif

Dėkui už patarimus, turiu starterio kvietinio, tai reikės kitą kartą su salyklu bandyti 4u.gif
QUOTE(laurechka @ 2010 05 08, 22:07)
O as vel kepu nataliunciko Bociu duona........ NIAM thumbup.gif  Vyras pareiske, kad daba kepsim tik juodas duonas biggrin.gif

Na, tai ryt ir aš kepsiu tą Bočių, nes maniškis juodos duonos neypač mėgsta, bet gal ši patiks smile.gif
QUOTE(Song @ 2010 05 09, 19:36)
Merginos, mano raugui dvi paros, pamaitinau šiandien dieną pirmąkart,  nu ir vėl jis man negražus doh.gif Ar normalu išsiskyręs skystis paviršiuj? Ar aplamai bręstantį raugą reikia maišyt, ar tiesiog pastatomas ir apie jį parai pamirštama?
Nu nesėkminga mano ranka, ryškiai verysad.gif

Aš tai maišiau tik prieš maitinimą.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 05 09, 19:36)
Merginos, mano raugui dvi paros, pamaitinau šiandien dieną pirmąkart,  nu ir vėl jis man negražus doh.gif Ar normalu išsiskyręs skystis paviršiuj? Ar aplamai bręstantį raugą reikia maišyt, ar tiesiog pastatomas ir apie jį parai pamirštama?
Nu nesėkminga mano ranka, ryškiai verysad.gif

maišyt reikia kai maitinat, daugiau nereikia. O kokios konsistencijos jūsų raugas? kokius miltus naudojat? Jei dabar vėl skystis viršuje, įdėkit smulkesnio malimo ruginius miltus(šaukšta-du) ir išmaišykit, turi būt gerai
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 09, 20:14)
maišyt reikia kai maitinat, daugiau nereikia. O kokios konsistencijos jūsų raugas? kokius miltus naudojat? Jei dabar vėl skystis viršuje, įdėkit smulkesnio malimo ruginius miltus(šaukšta-du) ir išmaišykit, turi būt gerai

Raugas kaip grietinė. O miltai ruginiai, Ustupių malūno. Kokio malimo-neparašyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 09 gegužės 2010 - 19:19