Įkraunama...
Įkraunama...

Galvytės echoskopija

Sveikutės mamytės,

Mano sūnelis gimė prieš 2mėn. ir aštuonias dienas. Dar gimdymo namuose buvo atlikta galvytės echoskopija (per greitas gimdymas). Lyg nieko "nerado" thumbup.gif , bet patarė pakartotinai atlikti po mėn. (prieš tai vizitas pas okulistą ir neurologą). Žodžiu po mėnesio echoskopu ištyrė, kad ta smegenėlių dalis , kuri turi būti paiilga yra truputį suapvalėjusi g.gif . Kai paprašiau gydytojos paaiškint, pasakė, kad teks vaistų pagert ir praeis. Mažylis valgo bei miega normoj. Vystosi lyg normoj. Juk taip nesinori vaikelio girdyti vaistais unsure.gif . Gal kas nors su tuo susidūrėt? Gal tai išaugama?
Atsakyti
Labas smile.gif , musu irgi panasios problemeles, nors irgi niekuo nesiskundziam, taciau gydytoja nuramino, geriam vaistukus. Po dvieju savaiciu kurso darys pakartotine echo, tada ziuresim. Gydytoja sake,kad dabar kas 4, 5 vaikui taip buna.
Atsakyti
mes irgi geriam vaistukus, o echo gruodžio 23 d. darysim jau trečią kartą unsure.gif nors vaikas ramus, miega ir valgo puikiai wub.gif
Atsakyti
Vadinasi tai nieko tokio?
Atsakyti
Mano irgi vyresnysis gimė per anksti, buvo pastebėta cista galvutėje, darėm echoskopiją gana dažnai, iki metų gal kokius 5 kartus, bet jokių vaistukų negėrėm bet ir pasikeitimų jokių nebuvo, cista nei augo, nei mažėjo, paskui momenėlis užaugo ir echoskopuoti nereikėjo, o kaip ten dabar yra su ta cista, tai net nežinau, vaikas normalus, jokių komplikacijų nėra
Atsakyti
Mus mėnesiuko irgi ehoskopavo ir rado "cistinį darinuką" blink.gif Tai reikėjo kas 2mėn pasirodyti,bet vaistų negėrėm jokių schmoll.gif Paskutinį kart ehoskopavo kokių 7mėn ir pasakė,kad išaugo ir nebėra jokios cistelės clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
4u.gif musu sunus tokiu echoskopiju patyre labai daug,bet del vaistuku as jusu vietoje pasitarciau su kitu gyditoju,nes kisa kokie pasitaiko,o ypac jei vaikutis gerai miega,jauciasi.
Atsakyti
Mums dare echoskopa kai mums buvo 1.5 men. Dare del to, kad biski buvo isitempes, drebejo smakriukas. Kai padare, pasake, kad kairiojio smegenu skilvelio dangalas "ant normos" ribos, jei taip supratau...sake turime sekti, ar nedides. Va....manau viskas bus gerai:) liepe eiti i maksteles. Mus konsultavo Norway med. centre.
Atsakyti
Mums dare ekoskopijas kelis kartus- stebejo vaika,
jam truputi virpejo smakriukas, truputi pagerem
vaistuku ir viskas gerai. Gal geriau pastebet, kol momeneliai
neuzauge.
Atsakyti
o mano sunui galvyte echoskopavo kaip buvo 3men,nes jis per gimdyma isbuvo ilgai be vavdenu,o paskui ir teko cezary daryti.tai pas ji buvo per daug vandenu tarp smegenu,paskui dar echoskopavo tai lyg ir viskas gerai.o dabar mano sunui ketveri tai pračiau gyd,kad vel echoskopuotu tai sake kad nieko nematys,nes jau maumonelis uzauges.tai manau kad toks gimdymas pakenke.
Atsakyti
mano mažiukui ir gi darė galvytės echo, kadangi per anksti gimęs, tai pas jį padidėję skilveliai,sako, kad kaupiasi skysčiai. dabar geriam visokius vaistus, ir aš taip tikiuos, kad viskas bus gerai. po mėn vėl važiuojam pas neurologą, darys echo, žiūrės ar tų skysčių nedaugėja. bijau, tai ne tas žodis
Atsakyti
unsure.gif Mano mažiui dabar 8 mėnesiai pas mus irgi yra šita problemėlė,nuo4,5mėn.mums kaip padarė echoskopija neurologė pripažino kad pas mus yra skysčio smegenyse kitaip dar vadinasi vandene arba mediciniškai hipertenzijos-hidrocefalijos sindromas,išrašė vaistus kurie šlapimą varo po mėnesio geriamų vaistų žymiai pagerėjo,tada vaistus mums sumažino gėrėm iki 7,5mėn. ir staiga mums labai nukrito hemoglobinas iki 90,tai gydytoja mus ir vėl nusiuntė echosk.bet rezultatas lygiai toks pats nei geriau nei blogiau,gydytoja pasakė kad turime daryti pertrauka ir nutraukt vaistus nes labai nukrito hemoglobinas.Pasak jos turėjo įtakos nukristi hemoglobinui vaistai,nes jie ne tik skysčius išvaro bet ir visas medžiagas išvaro,mums dabar išrašė siuntimą į Santariškių konsultacinę polikliniką šiuo metu geriam geležies preparatus ir laukiam savo eilės.Kas toliau bus nežinau bet labai įdomu sužinoti nuomonės iš kitų mamų gal kas buvo susidūrę su šia liga ar ilgai teko gydytis,ar yra pasekmių ateity,ar ši liga pagydoma parašykit????? g.gif
Atsakyti