Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Merginos mano surfinijos ir petunijos jau nemazos ziedu ir nemazai bet vat kazko jom tikriausiai truksta surfinijos pamelo kazkaip petunijos kaikurios pagelto tresiu kemyra trasom ir apziuriu vis nei amaru nei ka ir palaistytos ir neperlaistytos ko jom truksta? g.gif gal trasas kitas imti g.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2010 05 26, 12:25)
Merginos mano surfinijos ir petunijos jau nemazos ziedu ir nemazai bet vat kazko jom tikriausiai truksta surfinijos pamelo kazkaip petunijos kaikurios pagelto tresiu kemyra trasom ir apziuriu vis nei amaru nei ka ir palaistytos ir neperlaistytos ko jom truksta? g.gif  gal trasas kitas imti  g.gif

Tos,kurios pamelo-gal perlaistytos-uzmirkusios, ar zeme per sunki-deguonies saknims truksta? Dar variantas-salta, ar kokio kalio truksta..
O gelsta - jei seni lapai, tai greiciausiai azotines trasas suvalge visas jau.. Jei su laistymu viskas tvarkoj-ne per daug, ir ne per mazai, sakneles jei lenda per vazono skylutes-tada meginkit kompleksinemis trasomis palepint, ir aisku,sviesa ir siluma joms reikalinga..
Atsakyti
O kokias kompleksines trasas parekomenduotumet? g.gif
Atsakyti
:hi:as tai dazniausiai tresiu Zalstos skystom trasom. smile.gif sunesiau visas surfinijas i namus,nes buvo siaubingas vejas,salta doh.gif o dar jei salnos..nerizikuoju,-dar nusals schmoll.gif ozydi visos pilnu chodu smile.gif
Atsakyti
Vėjas nemažas, bet manau, kad šalnos nebus mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 26, 22:43)
Vėjas nemažas, bet manau, kad šalnos nebus  mastau.gif

aš irgi manau kad nebus schmoll.gif labai patikimas puslapiukas, kasdien čia žiūrim orus: http://www.meteo.lt/...hp?skpt=lt_temp

prisigyriau, kad petunijos atlaikė lietų ir vėją, bet šiandien radau nulaužtą vieną šaką su daug žiedų, taip gaila verysad.gif
Atsakyti

sveikos, gal galite man kas pasakyti kas cia per gele?
sodinau kaip petunija,bet sudygus abejoju,ar gali cia buti petunija?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undinėle: 27 gegužės 2010 - 14:23
user posted image
Atsakyti
nu lapeliai kitokie, gal čia kokia rūšis? o tu sėklas iš pakelio pirktinio dėjai ar prisirinkus iš kur? g.gif


Mano pirmieji žiedeliai smile.gif

user posted image

user posted image

nors sėjau mixą, bet matos tik violetiniai žiedai, tai nesuprantu mastau.gif gal kituose vazonuose bus kitų spalvų
Atsakyti
Mano petunijos, čia fotografuota seniau, dabar jos jau lauke, krepšeliuose auga.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(undinėle @ 2010 05 27, 15:23)
sodinau kaip petunija,bet sudygus abejoju,ar gali cia buti petunija?

nežinau ir aš, gal tikrai kokia kitokia rūšis g.gif

gražūs žiedeliai mergaitės, ir spalvytė tokia tai pati populiariausia turbūt tongue.gif

o beja, ar būna pilnavidurių svyrančių petunijų? g.gif kad stačios yra, tai žinau, pernai pati auginau, bet svyrančių kažin yra? g.gif
Atsakyti
[quote=grange,2010 05 27, 15:34]
nu lapeliai kitokie, gal čia kokia rūšis? o tu sėklas iš pakelio pirktinio dėjai ar prisirinkus iš kur? g.gif





taip seklos is pakelio pirktinio,tik gali buti kad sedama kaska sumaisiau,prie siu pasetu uzrasa uzdejau petunijos,bet man atrodo kaska galejau sumaisyti,ir niekaip neatrandu kas cia galetu buti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undinėle: 27 gegužės 2010 - 21:44