Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(akvilyte @ 2010 05 24, 09:16)
kas kiek cm reik sodint jas? po kiek sodint į 60cm lovelius blush2.gif 

pavydžiu žiedukų.. pas mane dar tik daigiukai  doh.gif


pas mane taip pat daigiukai smile.gif bet auga greitai.. pradejo ir kitos augt, bet jau taip letai..... doh.gif noriu greiciau ziedeliu bigsmile.gif

esu girdejus labai gera dalykeli kaip pamokyt tokias kaimynes. girdejau, kad buvo laikomas suo, kuris buvo ne kad vedziojamas lauke, o ileidziamas i balkona. ten darydavo savo reikalus, o seimininke tiesiog viska paskui nusluodavo. aisku viskas nukrisdavo i po apacia esanti balkona. tai galu gale zmogus suslave viska is savo balkono ir nunese tai kaimynei prie duru ant kilimelio. daugiau tokie dalykai nebesikartojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 05 24, 11:30)
esu girdejus labai gera dalykeli kaip pamokyt tokias kaimynes.

na netikiu, kad ji piktybiškai norėjo mano gėles apmėtyti šiukšlėm, bet tiesiog galėjo pagalvoti, nes tikrai matė, kad pas mane jau gėlės sukabintos. Na bet vakar nulijo lietus neblogai, buvo net neramu, nes ir vėjas toks nemenkas, bet nieko, atsilaikė thumbup.gif
Atsakyti
laba diena, petuniju augintojos.

Noriu pasiklausti jusu, jau patyrusiu, ar dabar, kai atsalo oras, nestis man petunijas namo,ar atsilaikys kieme? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wesika @ 2010 05 25, 21:16)
laba diena, petuniju augintojos.

Noriu pasiklausti jusu, jau patyrusiu, ar dabar, kai atsalo oras, nestis man petunijas namo,ar atsilaikys kieme? g.gif



Aš tai nenešiu, tegul lauke buna, juk minusines temperaturos nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 05 25, 23:43)
Aš tai nenešiu, tegul lauke buna, juk minusines temperaturos nera  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
tuomet sianakt nenesiu, bet ryt nakti salnas pranesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(wesika @ 2010 05 25, 23:02)
tuomet sianakt nenesiu, bet ryt nakti salnas pranesa  g.gif

aš jau irgi nebenešu ir nebenešiu, nenušals, atsilaikė jos man prieš siaubingą vėją ir lietų, tai šalnų gal irgi neišsigąs biggrin.gif jei naujus žiedelius skleidžia net ir kai saulės nėra, reiškias tinka joms tokios sąlygos ax.gif
Atsakyti
O kas bus jei as nepraretinsiu sudygsiu petuniju? Na, as galvoju, gal didesnes isbujos smile.gif o mezesnes pacios nunyks smile.gif Cia tinginio logika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2010 05 26, 10:42)
O kas bus jei as nepraretinsiu sudygsiu petuniju? Na, as galvoju, gal didesnes isbujos smile.gif

o aš kaip tik galvoju, kad nesubujos, nes šaknim bus mažai vietos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 26, 09:57)
o aš kaip tik galvoju, kad nesubujos, nes šaknim bus mažai vietos rolleyes.gif


jo... apie saknis nepagalvojau
bet gaila rauti, padoriai jos ten kol kas vieta dalinasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 26, 11:57)
o aš kaip tik galvoju, kad nesubujos, nes šaknim bus mažai vietos rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Visos "kankinsis" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2010 05 26, 10:42)
O kas bus jei as nepraretinsiu sudygsiu petuniju? Na, as galvoju, gal didesnes isbujos smile.gif o mezesnes pacios nunyks smile.gif Cia tinginio logika  smile.gif



tiesiog kai bus per anksta - savaime isretinsi...
Atsakyti