Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

gražios gėlytės, tik žiedelių betrūksta wub.gif beja, pas tave nesvyrančios?

pasirodau ir saviškes, tik vakar taip nefaina buvo, kaimynė valėsi savo balkoną, tai visas šiukšles, dulkes vietoj to, kad su semtuvėliu susemti, pro balkono turėklų apačią šlavė lauk doh.gif tai laukiu lietaus, sakau gal nuplaus lapus ir žiedus, bet tai net pikta, o jei skalbinius prieš jai šluojant būčiau balkone pasidžiovus, tai visos šiukšlės ant mano skalbinių būtų..

kol kas intensyviau žydi vienos spalvos, kitos spalvytės keli žiedai, nematyti net, bet maišiau šiaip, loveliuose dviejų spalvų petunijos smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 23 gegužės 2010 - 14:35
QUOTE(smileja @ 2010 05 23, 14:33)
gražios gėlytės, tik žiedelių betrūksta wub.gif beja, pas tave nesvyrančios?



ne,nesvyrančios doh.gif gi gėlininkė didžioji, pirmą kart pirkau iš sėklų, kažkaip nepažėjau, dar ne sava kalba ir ne anglų tai permečiau, nieko nesupratau biggrin.gif bet ant priekio buvo parodyta 30 cm aukščio tai turėjo dašust,ale blush2.gif kt kart žinosiu.
\
kaimynė tai bash.gif: bet gėlyutės nuostabios thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražios thumbup.gif
Kaimynei tikriausiai būčiau šūktelėjusi, kad nemesk šiukšlių ant galvos mad.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 05 23, 15:42)
bet ant priekio buvo parodyta 30 cm aukščio tai turėjo dašust,ale  blush2.gif  kt kart žinosiu.

tai man pernai panašiai buvo, aš pirkau pilnavidurių petunijų, parašyta buvo kad tinka balkonams, maniau, kad jei tinka balkonams, reiškia svirs, bet klydau lotuliukas.gif o kitos petunijos šiaip turėjusios svirti deja nesviro schmoll.gif žodžiu gyveni ir mokaisi, šiemet prieš pirkdama išsiklausinėjau pardavėjos, ji mane užgarantavo, kad tikrai svirs, nes pati augina iš tokių sėklų jau keletą metų smile.gif

o kaimynei sakiau, kad duosiu keletą petunijų, dar turiu keturis vazonus, ji planuoja lauke pakabinti prie laiptinės, pernai buvau davus, ir šiemet klausė ar liks man gėlių, sakiau, kad liks, bet dabar dar pikta esu, tai vat nežinau už tai kad ji mano gėlytes apšiukšlino, nežinau ar beduosiu g.gif gal geriau į kaimą nuvešiu mamai rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 05 23, 16:04)
Labai gražios  thumbup.gif
Kaimynei tikriausiai būčiau šūktelėjusi, kad nemesk šiukšlių ant galvos  mad.gif

tai būčiau gal ir šūktelėjus, bet kai aš vaikščiojau balkone, ji kratė kilimėlį, nieko nesakiau dėl to, bet paskui kai išlindau džiauti skalbinių, žiūriu kad samanom, smulkiais betono gabaliukais gėlės mano apkritusios, tai faktas kad šlavė, gramdė balkoną ar turėklą ir viską per apačią lauk doh.gif

ačiū už pagyras wub.gif dabar vyrui sakiau suorganizuok staliuką iš kur nors, galėsim vyną vakarais saulei leidžiantis balkone gerti, nes jauku taip blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 23 gegužės 2010 - 15:20
QUOTE(smileja @ 2010 05 23, 17:15)

ačiū už pagyras wub.gif dabar vyrui sakiau suorganizuok staliuką iš kur nors, galėsim vyną vakarais saulei leidžiantis balkone gerti, nes jauku taip blush2.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Subludo mano petunija..Kiek skleidzia ziedeliu,visi skirtingi biggrin.gif
http://public.fotki....s/dscf5282.html
Cia ne joks fotiko triukas su sviesa, cia gelyte isdykauja..
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 05 23, 19:25)
Subludo mano petunija..Kiek skleidzia ziedeliu,visi skirtingi  biggrin.gif

o geras, tai fainai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
kas kiek cm reik sodint jas? po kiek sodint į 60cm lovelius blush2.gif

pavydžiu žiedukų.. pas mane dar tik daigiukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 05 24, 08:16)
kas kiek cm reik sodint jas? po kiek sodint į 60cm lovelius blush2.gif 

pavydžiu žiedukų.. pas mane dar tik daigiukai  doh.gif

nieko, užaugs ir pas jus 4u.gif

į metrinį lovelį sodinau tris svyrančias petunijas ir pačiam kraštelyje tokią gėlytę šilingę, ji daug vietos neužima, šiaip sočiai trijų petunijų metriniame lovelyje tikrai, nors maniau bus mažai, bet dabar nesigailiu, kad daugiau nesodinau ax.gif

Į 60 cm lovelį sodinau dvi svyrančias petunijas, irgi užtenka, trys jau būtų per daug smile.gif Matosi mano įkeltose foto, paskutinėj nuotraukoj priekyje esantis lovelis yra 60 cm ilgio ir jame dvi gėlytės, beja dar neužaugusios, tai vėliau bus dar gražiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 24, 09:37)
nieko, užaugs ir pas jus 4u.gif

į metrinį lovelį sodinau tris svyrančias petunijas ir pačiam kraštelyje tokią gėlytę šilingę, ji daug vietos neužima, šiaip sočiai trijų petunijų metriniame lovelyje tikrai, nors maniau bus mažai, bet dabar nesigailiu, kad daugiau nesodinau ax.gif

Į 60 cm lovelį sodinau dvi svyrančias petunijas, irgi užtenka, trys jau būtų per daug smile.gif Matosi mano įkeltose foto, paskutinėj nuotraukoj priekyje esantis lovelis yra 60 cm ilgio ir jame dvi gėlytės, beja dar neužaugusios, tai vėliau bus dar gražiau smile.gif

as po keturias sukišau doh.gif eisiu praraustyt bigsmile.gif tai užteks dar porai langų bigsmile.gif

po tris tada paliksiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 05 24, 09:59)
as po keturias sukišau  doh.gif  eisiu praraustyt  bigsmile.gif  tai užteks dar porai langų  bigsmile.gif

po tris tada paliksiu  blush2.gif

o kokios pas jus, svyrančios petunijos? nes pernai į 60 cm lovelius aš buvau įsodinus net po keturias pilnavidures petunijas, bet jos nesvyrančios buvo, tai dviejų būtų per mažai buvę, nes jos ir šakojosi mažiau mirksiukas.gif Jei žinot kokios pas jus užaugs, tada ir spręskit po kiek geriau sodinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 24, 10:02)
o kokios pas jus, svyrančios petunijos? nes pernai į 60 cm lovelius aš buvau įsodinus net po keturias pilnavidures petunijas, bet jos nesvyrančios buvo, tai dviejų būtų per mažai buvę, nes jos ir šakojosi mažiau mirksiukas.gif Jei žinot kokios pas jus užaugs, tada ir spręskit po kiek geriau sodinti 4u.gif

turėtų būti svyrančios smile.gif pilnavidures surfinijas tai susodinau į žemę.. ne į vazonus smile.gif
šiemet bandžiau pati sėti smile.gif visia nieko gavosi bigsmile.gif pernai tai didelis šnipštas buvo.. o šiemet jau va į vazoniukus susodinau bigsmile.gif dar savaitė kita ir tikiuos žiedų sulaukt bigsmile.gif tai bandysiu po tris palikt biggrin.gif
Atsakyti