Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(1juraciukas @ 2010 05 17, 20:14)
Retinau po truputi, tik paaugus, kad viena kitai netrukdytu. Dar su pincetu  (it antakius prapesioju lotuliukas.gif ) O dar ugtelejus-jau issodinu po atskirus indelius.  Nors mano mamai geriau sekasi jas auginti. Dar neretintus pamaciau-tai miskas suzeles (tik tada jos nutysta labai ir buna gleznos tokios)
Taciau siai dienai maniskes dar mazesnes nei rozines_svajones "baleikoje"  verysad.gif

as dar turiu vilti kad jos uzaugs blush2.gif tiek prisipikiavau kad buvo gaila ismest ir sugalvojau kompoziciju prisidaryt biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif pas mane surfinijos kabo siltnamyje kol kas,ir jau visos zydi rolleyes.gif siom dienom reiks kabinti jau lauke wub.gif
Atsakyti
Norit ziedu. Prasom
http://s43.radikal.r...4fb24343ac9.jpg
Atsakyti
Šiandien saviškes vos pakabinau ant balkono krašto, iš karto lietus ir pašventino biggrin.gif iš lauko pusės pafotkinsiu ir parodysiu kaip atrodo ax.gif

Evilka, gražūs žiedai, graži spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2010 05 17, 23:07)

Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 05 17, 21:14)
Retinau po truputi, tik paaugus, kad viena kitai netrukdytu. Dar su pincetu  (it antakius prapesioju lotuliukas.gif ) O dar ugtelejus-jau issodinu po atskirus indelius.  Nors mano mamai geriau sekasi jas auginti. Dar neretintus pamaciau-tai miskas suzeles (tik tada jos nutysta labai ir buna gleznos tokios)
Taciau siai dienai maniskes dar mazesnes nei rozines_svajones "baleikoje"  verysad.gif


praretinsiu ir as, nes tikrai per tankiai sudygusios...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
aš šiemet prisipirkau surfinijų, pati nepasėjau blush2.gif Dabar toks klausimėlis iškilo doh.gif visada persodindavau į didelius vazonus, gal joms nereikia labai didelių vazonų g.gif kaip manot, į kokius pačios sodinat, jeigu lovelius tai po kiek vienetų į viena, aišku nuo ilgio priklauso?
Atsakyti
user posted image
Pas mane dar tik tokie ziedeliai ax.gif , bet maniskes dar trasu nemate, jau pradesiu trest, tai gal intensyviau suzydes. Tiesa, jos jau geras menuo kaip lauke,ir per atsalima lauke gyveno, gal todel ne tokios dideles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2010 05 17, 22:07)

thumbup.gif kiek ziedu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2010 05 20, 17:58)
Pas mane dar tik tokie ziedeliai  ax.gif

spalvytė kokia graži wub.gif aš dabar net pagalvojau, jog pas mane tradicinės spalvytės kiekvienais metais, gal kitais metais reikės ir man kitokias pasirinkti smile.gif
Atsakyti
sveikutes

mano jau ir ziedelius pradeda rodyti biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodau su savo petunijom, kurios jau lauke karaliauja.

user posted image

ten už nasturtų matos dar kitas vazonas su mažesnėm, kurios buvo persodintos iš šito pagrindinio

user posted image

kraunami žiedukai
user posted image

user posted image

o čia ant kito lango, tiksliau balkone kur pasodinau iš kart į lauka dar kai mažiukės buvo, bet dabar jau atsigavo ir auga,

tuose pakabintuose sodinau po dvi,negalvojau kad abi prigis... doh.gif nes buvo tokios mažuliukės, leipios...
user posted image

user posted image

user posted image

šitam viena.
user posted image
Atsakyti