Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 06, 13:52)
Pernai auginau šias, tai labai patiko  smile.gif . Tik man su sėklom  nelabai pasisekė, iš dešimties tik viena išdygo. Bet kaip ta išdygo,  popinau, lepinau ir vis tiek užsiauginau  biggrin.gif
Čia vasaros pradžioje
user posted image

kokia grazi kompozicija wub.gif

as t.p. sodinsiu ir petunijas ir pelargonijas, nes yra kiemas prie pagrindinio namo visa laika sauleje, o vat pirtis ir pavesine prie jos atsisukusios i pietvakarius taip kad ten pavesis - sodinsiu petunijas - sulfinijas smile.gif

sveika prisijungus.
Imi sekliuku pakeli dezute su dangteliu nuo pyragu ar tortu tokiu buna ir pridejus durbiu sulaistai nestipriai ibedi seklytes (neuzpilk zemem) ir vualia thumbup.gif ziurek kad pavirsius butu visad dregnas, laisto dauguma su tuo purskekliu taip seklikiu "neisdauzom". Nu va jei nori palaikai ant radiatoriaus ar sildomu grindu ir ant palanges pietines kad daug saulytes gautu. Paskui reiks pikiuot, darbus aprasysim veliau , kad nepamirstum mirksiukas.gif
Beje, pas mane beveik visos sudygo. Bet as nelaikiau nei ant sildomu grindu nei ant radiatoriaus. Tiesiog ant palanges ir dezutes dangteli tik uzdengaiu bet neuzspaudziau. Taip kad nz nuo ko cia tas daigumas priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 02 06, 14:29)
kokia grazi kompozicija  wub.gif

as t.p. sodinsiu ir petunijas ir pelargonijas, nes yra kiemas prie pagrindinio namo visa laika sauleje, o vat pirtis ir pavesine prie jos atsisukusios i pietvakarius taip kad ten pavesis - sodinsiu petunijas - sulfinijas  smile.gif

sveika prisijungus.
Imi sekliuku pakeli dezute su dangteliu nuo pyragu ar tortu tokiu buna ir pridejus durbiu sulaistai nestipriai ibedi seklytes (neuzpilk zemem) ir vualia  thumbup.gif  ziurek kad pavirsius butu visad dregnas, laisto dauguma su tuo purskekliu taip seklikiu "neisdauzom". Nu va jei nori palaikai ant radiatoriaus ar sildomu grindu ir ant palanges pietines kad daug saulytes gautu. Paskui reiks pikiuot, darbus aprasysim veliau , kad nepamirstum  mirksiukas.gif
Beje, pas mane beveik visos sudygo. Bet as nelaikiau nei ant sildomu grindu nei ant radiatoriaus. Tiesiog ant palanges ir dezutes dangteli tik uzdengaiu bet neuzspaudziau. Taip kad nz nuo ko cia tas daigumas priklauso  g.gif


Gal žinot, kuri artimiausia diena palanki sėjai? ax.gif nusipirkau šiandien aš sėklų blush2.gif
Atsakyti
klausykit, aš savo petunijas susėjau į tabletes durpines, bet ne ant viršaus, o sukišau į vidų, tai dabar viskas, šakės? nesudygs? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2011 02 06, 14:32)
klausykit, aš savo petunijas susėjau į tabletes durpines, bet ne ant viršaus, o sukišau į vidų, tai dabar viskas, šakės? nesudygs? sad.gif

Gal ir sudygs, bet vargiai, tada tikrai dygs ilgiau arba nesudygs is viso, atsiprasau kad liudinu , bet tokia realybe siu geliu seklos neuzberiamos zememis, jei iseina ""atkask"" zemes nuo seklyciu.

palankios dienos sejai vasari sios: 19, 23, 28.
Atsakyti
QUOTE(mamiliarija @ 2011 02 06, 12:19)
Sveikos merginos,
gal kuri auginote šalia petunijų smulkialapį šlamutį? Nusipirkau brangias šešias sėklytes, planauvau sėti ir STOP  doh.gif  Kokiame gylyje sėti kad nepalaidočiau per giliai? Prašau pasidalinkite, kuri augino šį grožį.

2-3 cm 4u.gif

QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 06, 12:52)
Čia vasaros pradžioje

thumbup.gif
Atsakyti
Meksikietišku petuniju maciau Kaune Žalioj stotelej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2011 02 06, 14:31)
Gal žinot, kuri artimiausia diena palanki sėjai?  ax.gif nusipirkau šiandien aš sėklų  blush2.gif

cia toki panos buvo ikelusios. Kadangi as jau buvau pasejus tada, tai juo nesivadovavau, tiesiog uzejo baisinis noras ir pasejau ax.gif as sejau 01.19d.
http://www.verdetera...dorius_2011.jpg
Atsakyti
as 26 pasejau, bet tik keluos sudyge unsure.gif
Atsakyti
o as petuniju seklas uzberiau zeme, bet nedaug vos vos kazin ar krapstyt ta zeme? ar sudygs jei neiskrapstysiu tu seklu?
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 02 06, 14:29)
kokia grazi kompozicija  wub.gif

as t.p. sodinsiu ir petunijas ir pelargonijas, nes yra kiemas prie pagrindinio namo visa laika sauleje, o vat pirtis ir pavesine prie jos atsisukusios i pietvakarius taip kad ten pavesis - sodinsiu petunijas - sulfinijas  smile.gif

sveika prisijungus.
Imi sekliuku pakeli dezute su dangteliu nuo pyragu ar tortu tokiu buna ir pridejus durbiu sulaistai nestipriai ibedi seklytes (neuzpilk zemem) ir vualia  thumbup.gif  ziurek kad pavirsius butu visad dregnas, laisto dauguma su tuo purskekliu taip seklikiu "neisdauzom". Nu va jei nori palaikai ant radiatoriaus ar sildomu grindu ir ant palanges pietines kad daug saulytes gautu. Paskui reiks pikiuot, darbus aprasysim veliau , kad nepamirstum  mirksiukas.gif
Beje, pas mane beveik visos sudygo. Bet as nelaikiau nei ant sildomu grindu nei ant radiatoriaus. Tiesiog ant palanges ir dezutes dangteli tik uzdengaiu bet neuzspaudziau. Taip kad nz nuo ko cia tas daigumas priklauso  g.gif

thumbup.gif thumbup.gif Va labai aciu labai palaikomai paraset super mirksiukas.gif thumbup.gif


QUOTE(Neili @ 2011 02 06, 16:34)
Gal ir sudygs, bet vargiai, tada tikrai dygs ilgiau arba nesudygs is viso, atsiprasau kad liudinu , bet tokia realybe siu geliu seklos neuzberiamos zememis, jei iseina ""atkask"" zemes nuo seklyciu.

palankios dienos sejai vasari sios: 19, 23, 28.

Ir as tomis dienomis skaiciau ,kad seti mirksiukas.gif Kur skaitet? As sodininko kalendoriuje
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti