Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Sveikute smile.gif
noreciau ir as pas jus. Ir auginu petunijas ir surfinijas. Vakar daigeliu nusipirkau ir iskart balkone loveliose pasodinau. Na gal nenumarinsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 05 16, 13:03)
Sveikute smile.gif
noreciau ir as pas jus. Ir auginu petunijas ir surfinijas. Vakar daigeliu nusipirkau ir iskart balkone loveliose pasodinau. Na gal nenumarinsiu g.gif


Na,numarint tai jau tikrai neturetumet 4u.gif Maniskes jau visos spalvas rodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaska @ 2010 05 16, 12:58)
Na,numarint tai jau tikrai neturetumet 4u.gif Maniskes jau visos spalvas rodo thumbup.gif


kaip jum tai pavyksta... mano dar mažutės mažutės. Bet matau, kad auga, tai teikia vilties bigsmile.gif

gal jus sejat i didesni indeli iškart?
Atsakyti
Niu, pasirodykit nors viena su savo pirmais ziedeliais g.gif Labai jau laukti buna ypac pirmieji ax.gif As laukiu kol mano pirmasis pilnavidure surfinijos ziedelis prisisrps,tada butinai pasirodysiu tongue.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

as sejau petunijas is dvieju pakeliu, viename buvo tik keletas seklu, sudygo, bet nebeauga blink.gif o kur daug seklyciu buvo, sudygo gal visos ir auga, bet man rodos letai perdaug. kazi sulauksiu siais metais ziedu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 05 16, 15:57)
kaip jum tai pavyksta... mano dar mažutės mažutės. Bet matau, kad auga, tai teikia vilties  bigsmile.gif




QUOTE(vajuta @ 2010 05 17, 08:40)
as sejau petunijas is dvieju pakeliu, viename buvo tik keletas seklu, sudygo, bet nebeauga blink.gif o kur daug seklyciu buvo, sudygo gal visos ir auga, bet man rodos letai perdaug. kazi sulauksiu siais metais ziedu lotuliukas.gif


Pas mane jos taip pat mazutes, nors sejau vos sulaukusi kovo pradzios.
Pirkau zeme petunijoms surfinijoms, seklytes pirkau ivairias. Tos kur po lita kainuoja-dsudygo super, teko retinti...o stai kur sejau po viena seklyte apvalkaleliuose-na kazkoks kosmaras, is 5 pakeliu turiu gal kokius 7 daigelius blink.gif ispykavau i atskirus indelius jau senokai, laistau trasomis, taciau taip pat ne stebuklai. Kodel man taip sunkiai jos auga g.gif
Pernai buvo tas pats, kankinausi ilgai su jomis, bet po to kaip soko....iki velyvo rudens zydejo.
Atsakyti
Sveikutes

as prie pora metu pati is seklu auginau, tai nepirkau jokiu zemiu is sodo prikasiau ir trasom laisciau kai tik daugiukai pasirode. Tokios gelytes isaugo, o zydejo nuostabu.

O dabar ir zeme pirkau ir daigelius ziuresiu kaip bus
Atsakyti
sudėjau savo petunijas jau lauke ant palangės, kadangi viskas atvira tai dar laukiau, bet dabar žiūriu toks vėjas, lietus, net gaila, kad nenulaužia doh.gif
dar apsižioplinus kai pirkau ne svyrančias, bet tokias tiesias, tai žėsiu kas čia bus... nors jau matos kad sukrauti mažiukai žiedukai, tai lauksiu kada čia pasirodys...
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 05 16, 21:45)
Niu, pasirodykit nors viena su savo pirmais ziedeliais g.gif  Labai jau laukti buna ypac pirmieji ax.gif  As laukiu kol mano pirmasis pilnavidure surfinijos ziedelis prisisrps,tada butinai pasirodysiu tongue.gif

Laba diena, mano gelyte jau tuoj turetu parodyt savo ziedlius smile.gif
user posted image
o cia pasidariau kompozicija ( biggrin.gif ) is petuniju ir sprigiu, bet tos petunijos tokios mazutes jau man net atrodo kad nesuaugs jos sad.gif siandien ir patresiau dar...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 05 17, 10:30)
Pas mane jos taip pat mazutes, nors sejau vos sulaukusi kovo pradzios.
Pirkau zeme petunijoms surfinijoms, seklytes pirkau ivairias. Tos kur po lita kainuoja-dsudygo super, teko retinti...o stai kur sejau po viena seklyte apvalkaleliuose-na kazkoks kosmaras, is 5 pakeliu turiu gal kokius 7 daigelius  blink.gif  ispykavau i atskirus indelius jau senokai, laistau trasomis, taciau taip pat ne stebuklai. Kodel man taip sunkiai jos auga  g.gif
Pernai buvo tas pats, kankinausi ilgai su jomis, bet po to kaip soko....iki velyvo rudens zydejo.


o kada retinot? gal ir man paretint, nes labai jau tankiai sudygusios. o tos kur neauga, taip pat buvo apvalkalelyje... nieko gero is tokiu... nebent dar pasikeis viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 05 17, 15:34)
o kada retinot? gal ir man paretint, nes labai jau tankiai sudygusios. o tos kur neauga, taip pat buvo apvalkalelyje... nieko gero is tokiu... nebent dar pasikeis viskas g.gif


Retinau po truputi, tik paaugus, kad viena kitai netrukdytu. Dar su pincetu (it antakius prapesioju lotuliukas.gif ) O dar ugtelejus-jau issodinu po atskirus indelius. Nors mano mamai geriau sekasi jas auginti. Dar neretintus pamaciau-tai miskas suzeles (tik tada jos nutysta labai ir buna gleznos tokios)
Taciau siai dienai maniskes dar mazesnes nei rozines_svajones "baleikoje" verysad.gif
Atsakyti
Noriu paklausti kuo purksti sias gelytes,kai lapai pasidaro kaip miltuoti ax.gif cia turbut amaras kazkoks. blush2.gif Na pokolkas man ju dar niekas nepuola,bet noriu is anksto pasirupinti priemonemis,nes kelinti metai sis parazitas mano gelytes uzpuola ir lieka tik ziedai verysad.gif
Atsakyti