Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(Neili @ 2011 02 05, 14:45)
drinks_cheers.gif

ir as myliu pelargonijas, bet nuostabiu petuniju-surfiniju kaskadu neatstos niekas  wub.gif

na, aš tai vis prieš srovę doh.gif lotuliukas.gif Auginsiu ir petunijas, ir pelargonijas. Jei pavyks, būtinai pasidalinsiu nuotraukomis. Kol kas planavimo stadijoje puikiai sutaria visi gėliukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 05, 19:12)
na, aš tai vis prieš srovę  doh.gif  lotuliukas.gif Auginsiu ir petunijas, ir pelargonijas. Jei pavyks, būtinai pasidalinsiu nuotraukomis. Kol kas planavimo stadijoje puikiai sutaria visi gėliukai  lotuliukas.gif

Labai lauksime žiedų foto 4u.gif
Atsakyti
aš pernai auginau ir pelargonijas, ir fuksijas ir petunijas. Šiemet beveik visur bus petunijos (na gal viena vazoneli pavesyje dar fuksijos pasodinsiu arba petunija su lobelija pamiksuosiu), nes petunijos isaugina didesnius ir veslesnius krumus, daugiau zydi ir man nebuvo su jomis perdaug darbo. Praeita vasara laisciau retai, nes po gausaus lietaus ir taip vazonai budavo permirke. O pelargoniju ir fuksiju neuzaugo krumai, ir ziedu nebuvo labai gausiai, vazonai atrode tustoki.
Daigeliai, kuriuos sodinau sausio 22 d. islindo po 5 dienu, o tie, kuriuos sodinau 31 d. dar ne. Pirmuosius daigelius vakarais padedavau ant radiatoriaus, o diena ant palanges. Antruosius visada laikiau tik ant palanges ir nedygo. temperatura kambary 19-21. Siandien kelias valandas palaikiau ant radiatoriaus ir vienam indely pamaciau, kad pradejo skilti apvalkaleliai - kalasi daigeliai. Idomu, ar tai turejo itakos, ar jie ir taip butu pradeje kaltis g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš tai vakar prisisodinau petunijų po darbo nulėkus į žaliąjį centra biggrin.gif
Ale dabar žiūriu, ir baisiai užsimaniau šitos 'lianos' doh.gif http://www.seklos.lt...iles-surfinijos : PETUNIJA - SURFINIJA PURPLE VELVET H.
Gal katra yra užmačiusi Vilniuje tokią ?

Oj, ir dar šią: lotuliukas.gif
http://www.seklos.lt...bridines-veiles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 05 vasario 2011 - 19:12
QUOTE(Samanta @ 2011 02 05, 20:10)
Sveikos  4u.gif
Aš tai vakar prisisodinau petunijų po darbo nulėkus į žaliąjį centra  biggrin.gif
Ale dabar žiūriu, ir baisiai užsimaniau šitos 'lianos'  doh.gif http://www.seklos.lt...iles-surfinijos : PETUNIJA - SURFINIJA PURPLE VELVET H.
Gal katra yra užmačiusi Vilniuje tokią ?

Oj, ir dar šią:  lotuliukas.gif
http://www.seklos.lt...bridines-veiles


Žalioj stotelėj yra pirmųjų smile.gif aš užpernai pirkau jas, tikrai gerai augo smile.gif ir antrąsias turėjau, spalvytė realybėj yra intensyvesnė nei parodyta ant pokelio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 05 vasario 2011 - 19:17
QUOTE(Daluksa @ 2011 02 05, 19:16)
Žalioj stotelėj yra pirmųjų smile.gif aš užpernai pirkau jas, tikrai gerai augo smile.gif ir antrąsias turėjau, spalvytė realybėj yra intensyvesnė nei parodyta ant pokelio  4u.gif


Vat vakar kaip tik ir buvau šiaurės miestelyje Žaliajame centre. Ale nebuvo schmoll.gif
O taaaaip nagai niežti greičiau pasodinti. O vat kaip tik tokių 'lianų' nesu auginusi. Jaučiu įspūdingai turėtų atrodyti. wub.gif
Atsakyti
Sveikos gelyciu myletojos mirksiukas.gif Gal priimsite i buri? Esu zalia .bet noro turinti usiauginti gelyciu sau Daug metu vaziuojame ir perkame jau uzaugintas,bet su metais pastebiu ,kad noretusi savo ranka uzauginti Kiemas didelis tai ir pinigeliu nemazi isileidzia jei nori kiema papuosti Kadangi nieko niekada pati nesodinau tai noresiu jusu patarimu kaip pirmokui nes matau kad cia jau patyrusiu tikrai yra blush2.gif

Pirmiausei tai noreciau paklausti i kokia zemia sodinate seklikes ? Ta prasme gal perkate ,tai kokios firmos ? Kuo ir kaip laistote kada jau pasirodo daigeliai Kokiomis trasomis tresiate ? ir kas kiek laiko laistyti jas trasomis Na pasikartosiu esu zalia nes net nezinau nuo ko pradeti O gal but geriau butu tik pabandyti pirmais metais pasisodinti keleta seklikiu o usiauginti nusipirktus daigelius ?

Atleiskit uz klaidas blush2.gif

O cia mano kiemo kampelio dalis ankstu ankstu pavasari mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 05 vasario 2011 - 19:38
[quote=Samanta,2011 02 05, 20:31]
Vat vakar kaip tik ir buvau šiaurės miestelyje Žaliajame centre. Ale nebuvo schmoll.gif
O taaaaip nagai niežti greičiau pasodinti. O vat kaip tik tokių 'lianų' nesu auginusi. Jaučiu įspūdingai turėtų atrodyti. wub.gif
[/quote

Aš šiandien, na ne Vilniuj, bet kitam mieste mačiau Žalioj stotelėj, tai ir Vln žalioj stotelėj turėtų būti smile.gif Aš tai ieškau meksikietiškų petunijų, labai man įdomu, bet vat jų tai niekur nerandu smile.gif
man ir labai gražu svyrančios žydinčios gėlės wub.gif
Papildyta:
QUOTE(gosas @ 2011 02 05, 20:37)
Sveikos gelyciu myletojos mirksiukas.gif Gal priimsite i buri? Esu zalia .bet noro turinti usiauginti gelyciu sau Daug metu vaziuojame ir perkame jau uzaugintas,bet su metais pastebiu ,kad noretusi savo ranka uzauginti Kiemas didelis tai ir pinigeliu nemazi isileidzia jei nori kiema papuosti Kadangi nieko niekada pati nesodinau tai noresiu jusu patarimu kaip pirmokui nes matau kad cia jau patyrusiu tikrai yra  blush2.gif

Pirmiausei tai noreciau paklausti i kokia zemia sodinate seklikes ? Ta prasme gal perkate ,tai kokios firmos ? Kuo ir kaip laistote kada jau pasirodo daigeliai Kokiomis trasomis tresiate ? ir kas kiek laiko laistyti jas trasomis Na pasikartosiu esu zalia nes net nezinau nuo ko pradeti O gal but geriau butu tik pabandyti pirmais metais pasisodinti keleta seklikiu o usiauginti nusipirktus daigelius ?

Atleiskit uz klaidas blush2.gif

O cia mano kiemo kampelio dalis ankstu ankstu pavasari  mirksiukas.gif



Sveika smile.gif na, aš patarčiau nusipirkti sėklų ir sėti smile.gif visad viskam būna pradžia, reik bandyt smile.gif žiūrėk, kelios mergaitės jau sėjo ir jau sulaukė daigelių, taigi kaip pradedančioji varyk su visom, tai kartu dalinsimės patirtim ir bus viskas ok smile.gif na, o pradžiai, patarimas, kad sėkų nereikia užberti žemėm smile.gif aš pzv sėsiu jau ateinančią savaitę, kai kurios mergaitės jau ir daigelių sulaukė smile.gif
Atsakyti
Aciu jei niekas nesutrugdys pirmadieni bandysiu seti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 05, 18:12)
na, aš tai vis prieš srovę  doh.gif  lotuliukas.gif Auginsiu ir petunijas, ir pelargonijas. Jei pavyks, būtinai pasidalinsiu nuotraukomis. Kol kas planavimo stadijoje puikiai sutaria visi gėliukai  lotuliukas.gif


Na ne tu viena prieš tą srovę drinks_cheers.gif ir as auginsiu ir pelargonijas ir petunijas, nei vienų nei kitų kol kas negaliu atsisakyti doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
gal kuri auginote šalia petunijų smulkialapį šlamutį? Nusipirkau brangias šešias sėklytes, planauvau sėti ir STOP doh.gif Kokiame gylyje sėti kad nepalaidočiau per giliai? Prašau pasidalinkite, kuri augino šį grožį.
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2011 02 05, 21:10)
http://www.seklos.lt...iles-surfinijos : PETUNIJA - SURFINIJA PURPLE VELVET H.


Pernai auginau šias, tai labai patiko smile.gif . Tik man su sėklom nelabai pasisekė, iš dešimties tik viena išdygo. Bet kaip ta išdygo, popinau, lepinau ir vis tiek užsiauginau biggrin.gif
Čia vasaros pradžioje
user posted image
Atsakyti