Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 04, 21:50)
čia renkasi tos, kurioms tinka ir patinka surfinijos-petunijos. Kitų gėlių gerbėjoms skirtos kitos temos, galima ten savo gerus atsiliepimus reikšti, SaVi  cool.gif

drinks_cheers.gif

ir as myliu pelargonijas, bet nuostabiu petuniju-surfiniju kaskadu neatstos niekas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 02 05, 16:45)
drinks_cheers.gif

ir as myliu pelargonijas, bet nuostabiu petuniju-surfiniju kaskadu neatstos niekas  wub.gif

Apie tai parašysiu rudenį, nes kaip ir minėjau, bandysiu šią vasarą petunijų neauginti (rudenį labai keiksiu arba džiaugsiuos g.gif )
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 05, 15:49)
Apie tai parašysiu rudenį, nes kaip ir minėjau, bandysiu šią vasarą petunijų neauginti (rudenį labai keiksiu arba džiaugsiuos g.gif )

oi matau sunku tau bus, nes sirdele tai linksta linksta prie siu grozybiu, bet aisku butinai pamegink. o as kaip niekad prisejau jei visos ir sudygs, reiks jauciu turgelin vaziuoti biggrin.gif
Atsakyti
Man tai surfinijos pasirode kaip tik labai nelepiomia gelemis. Kai uzauga daigeliai, susodini i indelius, sustatai kur nori ir viskas. Tik laikas nuo laiko palaistai ir nuvytusius ziedus apskabai ir tiek. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 02 05, 17:02)
oi matau sunku tau bus, nes sirdele tai linksta linksta prie siu grozybiu, bet aisku butinai pamegink. o as kaip niekad prisejau jei visos ir sudygs, reiks jauciu turgelin vaziuoti  biggrin.gif

Tikrai bus sunku, nes niekaip negaliu šios temos pamiršti blush2.gif , o kas bus, kai pradėsite rodyti žiedus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 02 05, 16:22)
Man tai surfinijos pasirode kaip tik labai nelepiomia gelemis. Kai uzauga daigeliai, susodini i indelius, sustatai kur nori ir viskas. Tik laikas nuo laiko palaistai ir nuvytusius ziedus apskabai ir tiek. smile.gif

yra vargelio su jomis laistyt daznai reik, aisku jei pora vazonu turi tai juokas , vienas malonumas gali i diena penkis kartus pribegt, bet kai didele teritorija ir vazonu 10 ar net 15 tai ohoho kiek darbelio, vien kol ziedelius nuskabai praeina 2-3val. ir taip bent kas 2-3d. Bet jei nori kad butu grazu tai ir ravet ir kitus darbus daryt reik.
As pernai ju neturejau tik su palergonijom draugavau o pavesyje fokciju buvau pasisodinus i vazonus. Verdiktas- palergonijos pavesi mazai ziedu krove ir vargo beveik nezydejo, o sauleje aisku daug geriau. O fukcijos- man sunyko pavesyje, nesupratau nuo ko gal per mazai sviesos buvo g.gif Todel siemet vel psisisejau siu geliu ir sodinsiu pavesyje. Butinai idesiu kokia foto cia i foruma. Lauksiu su nekantrumu ir jusu gelyciu. Kas pernau auginot gal dar turit foto galit ikelt, tokia niuri diena norisi spalvu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 02 05, 16:34)
Tikrai bus sunku, nes niekaip negaliu šios temos pamiršti blush2.gif , o kas bus, kai pradėsite rodyti žiedus doh.gif

va, va gali sirdis tau plysti, vaziuosi vasaros pradzioj daigeliu is Neilli pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 02 05, 15:22)
Man tai surfinijos pasirode kaip tik labai nelepiomia gelemis. Kai uzauga daigeliai, susodini i indelius, sustatai kur nori ir viskas. Tik laikas nuo laiko palaistai ir nuvytusius ziedus apskabai ir tiek. smile.gif

drinks_cheers.gif pernai ir liūtis atkentėjo, ir vėjus, ir kaitras dideles. Tik aišku per lietų žiedus neblogai lašai apdaužo, bet jos labai greitai atsigauna thumbup.gif

QUOTE(jediara @ 2011 02 05, 15:34)
o kas bus, kai pradėsite rodyti žiedus doh.gif

biggrin.gif tubūt lėksi kur keletos daigelių pirkti tongue.gif

pasėjau ir aš saviškes jau, šešta para jau, bet gyvybės ženklų nėra kol kas.. pernai man jos labai greitai sudygo, sėklytės tokios pačios kaip pernai, vokiškos Benary. Oj kaip laukiu tų daigelių wub.gif
Atsakyti
Nu, jo.. Turetu jaustis, kai 15 vazonu. pas mane pernai buvo 5 metro ilgio vazoneliai ir dar keletas mazu. Tai neuztrukdavau su ziedu skabymu ir laistymu. smile.gif
Atsakyti
Tikrai, reikia man užraktą dėti į šią temą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 05, 17:01)
Tikrai, reikia man užraktą dėti į šią temą  lotuliukas.gif

ne, ne nepabek , tu mums vaizdu vasara is interneto pakelsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 02 05, 18:11)
ne, ne nepabek , tu mums vaizdu vasara is interneto pakelsi  thumbup.gif

Bijau, kad vasarą į Jūsų grožius žiūrint, iš "balto pavydo" nereikėtų man į turgų bėgti surfinijų pirkti lotuliukas.gif Gal šiek tiek lepios drėgmei, bet tai vienos gražiausių vasaros gėlių wub.gif
user posted image
Atsakyti
o jetau, kaip nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti