Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Labas rytelis smile.gif

pas mane sudygimas toks:
1. Hibridine " Dolce Flambe F1"(iki 25cm)-50-41vnt.
2. Blyskiai violetine su gelsvu viduriuku "DEBONAIR COLLECTION H DUST ROSE" (20CM)- 40-36vnt.
3. Sviesi ruzava "CASCADE H PINK" (30-40cm)- 15-15vvnt.
4.Ruzava su baltu pakrasteliu (PIROETTE H RED" 20-25cm) - 15-14vnt.
5.Ryski ruzava "CASCADE H BURGUNDY" (30-40cm) - 15-14vnt.
6.Tamsi vysnine "TOUHA H BURGUNDY" (20-35cm) - 20-20vnt.
7. mix (gavau dovanu) "Sundance Mixed F2) (kompaktine) - 200- dabar tik pradeda dygti, matosi daug smile.gif

Viska sejau 01.19 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 02 04, 12:18)
Labas rytelis  smile.gif

pas mane sudygimas toks:
1. Hibridine " Dolce Flambe F1"(iki 25cm)-50-41vnt.
2. Blyskiai violetine su gelsvu viduriuku "DEBONAIR COLLECTION H DUST ROSE" (20CM)- 40-36vnt.
3. Sviesi ruzava "CASCADE H PINK" (30-40cm)- 15-15vvnt.
4.Ruzava su baltu pakrasteliu (PIROETTE H RED" 20-25cm) - 15-14vnt.
5.Ryski ruzava "CASCADE H BURGUNDY" (30-40cm) - 15-14vnt.
6.Tamsi vysnine "TOUHA H BURGUNDY" (20-35cm) - 20-20vnt.
7. mix (gavau dovanu) "Sundance Mixed F2) (kompaktine) - 200- dabar tik pradeda dygti, matosi daug  smile.gif

Viska sejau 01.19  smile.gif


Nu net pavydu mirksiukas.gif
Jokiu gyvybes zenklu pas mane nerodo, zemem neuzberiau. Sejau PETUNIJA-SURFINIJA PURPLE VELVET H, nu tokios jos grazios turetu buti, nusvyrti iki 1 m. Pirmus metus seju, turetu sektis, kaip fuksei, o cia... schmoll.gif Dar lauksiu, o gal...
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2011 02 04, 12:41)
Nu net pavydu mirksiukas.gif
Jokiu gyvybes zenklu pas mane nerodo, zemem neuzberiau. Sejau PETUNIJA-SURFINIJA PURPLE VELVET H, nu tokios jos grazios turetu buti, nusvyrti iki 1 m. Pirmus metus seju, turetu sektis, kaip fuksei, o cia...  schmoll.gif  Dar lauksiu, o gal...


O cia ne "sėkluvos" tos seklos nes pas mane butent to pacio pavadinimo "sekluvos nei viena irgi nesudygo g.gif
Atsakyti
UAB Agrofirma seklos, cia tas pats? Zalioj stoteleje pirkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ina8001: 04 vasario 2011 - 14:14
Per kiek laiko turetu sudygti petunijos?
Atsakyti
Yra "Sėklos" ir "Sėkluvos", nesupainiokite 4u.gif
Žalioje stotelėje parduodamos "Sėklos" .
Mano sėklų daigumas:
Agrofirma "Sėklos" "Pirouette H Red" iš 15 sudygo 15
Agrofirma "Sėklos" "Cascade H pink" iš 15 sudygo 14, vienas "užsilenkė" liko 13 vnt. Bet gali būti, kad per anksti nuėmiau plėvelę , 2 daigeliai dar buvo neišdygę ir paskui jiems labai buvo sunku augti.
Vokiškos "Benary" "Wonder Wave Pearly" iš 12 sudygo 10. Visgi manau, gali būti dėl tos pačios priežasties - per anksti nuėmiau plėvelę.
Sėtos sausio 22 d.
Kitas sėjau sausio 31 d. dar nesudygę, taigi kol kas nieko nerašau.
Papildyta:
QUOTE(zmonele @ 2011 02 04, 17:44)
Per kiek laiko turetu sudygti petunijos?

Pas mane vienos sudygo per 5 dienas, vokiškos per 7 d. Ant pakuotės rašo, kad turi sudygti per 17-20 d.
Atsakyti
Dar norejau paklausti. Jei as uzverciau seklytes zemem, tai man jau nesitiketi, kad jos sudygs? Siaip dar turiu seklyciu. Sakau, gal is naujo jas paseti. Nes neperskaicius pirma karta sejau ir nezinojau, kad ju zemem nereikia uzversti.
Atsakyti
Cia kazkada buvo rasyta, kad sudygo ir zememis užbertos sėklos. Bet turbut dar priklauso kiek tu zemiu ant virsaus. Ko gero reikia laukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2011 02 04, 16:21)
Dar norejau paklausti. Jei as uzverciau seklytes zemem, tai man jau nesitiketi, kad jos sudygs? Siaip dar turiu seklyciu. Sakau, gal is naujo jas paseti. Nes neperskaicius pirma karta sejau ir nezinojau, kad ju zemem nereikia uzversti.

jei plonai, turėtų ir prasikalt, tačiau petunijų sėklų dygimui būtinas šviesos šaltinis
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2011 02 04, 12:41)
Nu net pavydu mirksiukas.gif
Jokiu gyvybes zenklu pas mane nerodo, zemem neuzberiau. Sejau PETUNIJA-SURFINIJA PURPLE VELVET H, nu tokios jos grazios turetu buti, nusvyrti iki 1 m. Pirmus metus seju, turetu sektis, kaip fuksei, o cia...  schmoll.gif  Dar lauksiu, o gal...

Dar ne pavasaris, dabar reik ziuret, kad nenumarinciau puses -3k. pfu, o uzauginciau kuo grazesnius daigelius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zmonele @ 2011 02 04, 17:21)
Dar norejau paklausti. Jei as uzverciau seklytes zemem, tai man jau nesitiketi, kad jos sudygs? Siaip dar turiu seklyciu. Sakau, gal is naujo jas paseti. Nes neperskaicius pirma karta sejau ir nezinojau, kad ju zemem nereikia uzversti.

O as paseciau vis tiek likusias ir pamatysi isdygs mirksiukas.gif
Atsakyti
Viena karta ir as bandziau surfinijas augintis is seklu.Sunkiai dygo , o kaina nemaza buvo.Veliau pirkdavau tik mazus daigelius per muges.O dabar ju visai neauginu - labai lepios , tai vejas , tai lietus zalos pridaro.Jei tik nepalieji -vel blogai.Dabar persimeciau ant palergoniju , verbenu ir t.t.Zymiai maziau prieziuros reikia.
Atsakyti
čia renkasi tos, kurioms tinka ir patinka surfinijos-petunijos. Kitų gėlių gerbėjoms skirtos kitos temos, galima ten savo gerus atsiliepimus reikšti, SaVi cool.gif
Atsakyti