Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(Getira @ 2011 01 31, 07:20)
Pernai as pati sejau gelytes. Kadangi ju seklytes labai smulkios, tai vazonelyje (tokiame pailgame, kaip lovelis) atsargiai isbarsciau seklas, uzpyliau kokio 1 cm zemiu ir gerai palaisciau. Laikiau tiesiog ramiai pastatyta ant palanges. Matyt netolygiai buvau ispylusi seklytes, tai jos sudygo vienur tankiau, kitur reciau. Bet tai netrukde joms augti. Kai jau turejo po kelis lapelius, isskaidziau po viena ar kelias i atskirus didesnius indelius ir ten jos toliau augo ir stiprejo. Kai atejo laikas, pasodinau i vazonus ir jau toliau auginau lauke.

petunijų sėklos neužberiamos, nes anos dygsta šviesoje wink.gif 4u.gif

QUOTE(varlius2007 @ 2011 01 31, 08:58)
Sveikos,kaip jus tas dezutes pasiruosiate, ar turi buti skylutes dezutes virsuje ir apacioje,kad nesuputu seklos?

jokių skylučių - kasdien pravėdinamas indelis, tik tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varlius2007 @ 2011 01 31, 09:58)
Sveikos,kaip jus tas dezutes pasiruosiate, ar turi buti skylutes dezutes virsuje ir apacioje,kad nesuputu seklos?

Jau daug kartu panos rase. Dezutes plasmasines nuo pyragu atstuja daigyklas. Skyluciu nereik badyt. Sudrekini zeme, kad visa pilnai butu dregna, paseji seklas , beje raso ant petuniju pakeliu seklytes tik i pavirsiu lengvai ispaudi, bet neuzberi zemem. Ir dar sulaistai jas. Laistom 1-2k. dienoj reik kad pastoviai butu dregna zeme, dangtelis uzdengtas pilnai ir gali pravedinti 2k. dienoj po 5-10min. Tada kai sudygsta dangteli nuimi ir augini ziurek kad zeme niekad nebutu sausa. Tada kai pamatai tikruosius lapelius tai ispikiuoji i indelius po 5cm. diametro. O veliau i vazonelius didesnius, paskui i lauka. Zaidimo sociai bet labai smagu ziema ziuret kaip daigeliai kalasi. Pas mane jau visos sudygo mazutes dar kokio 1cm. thumbup.gif
As laistau su tokiu purkstuvu du k. per diena, laikau ant palanges, svarbiausia kad butu silta ir daaaaaaug sviesos mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus 4u.gif , as jau kokius tris metus pati uzsiauginu petuniju,taciau visad sedavau i tas spec.tabletas, taciau siemet prisipirkau labai daug visokiu seklu tai galvoju sesiu paprastai,be tu tableciu
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 30, 21:36)
Vis galvoju, bet tikriausiai šiemet neauginsiu surfinijų - bus kaip ir išbandymas, ar graži vasara be šių gėlių  rolleyes.gif


Nu lauksim, ar pavyks biggrin.gif
Pasimaisys po akim kur nors nuostabiai grazi gelyte dings valia doh.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 01 31, 12:22)
Nu lauksim, ar pavyks biggrin.gif
Pasimaisys po akim kur nors nuostabiai grazi gelyte dings valia doh.gif  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Tai va, kad gėlėms turiu silpnybę doh.gif Man net pačiai įdomu - ar "ištversiu" be petunijų ax.gif
Atsakyti
as irgi prisidedu prie padeku uz patarimus 4u.gif
savaitgali uzsiimsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 31, 12:56)
Tai va, kad gėlėms turiu silpnybę doh.gif Man net pačiai įdomu - ar "ištversiu" be petunijų  ax.gif

manau, kad nea schmoll.gif biggrin.gif aš tai kol kas neįsivaziduoju kuo petunijas pakeisti galėčiau, nes man jos kol kas pačios nuostabiausios wub.gif turėčiau gėlyną gal kitaip kalbėčiau, bet kai turiu tik balkoną, tai petunijos man jam papuošti atrodo tinkamiausios ax.gif

nusipirkau šiandien substrato jau, tai gal ryt užsiimsiu sėjimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 31 sausio 2011 - 13:40
QUOTE(smileja @ 2011 01 31, 15:35)
manau, kad nea schmoll.gif  biggrin.gif aš tai kol kas neįsivaziduoju kuo petunijas pakeisti galėčiau, nes man jos kol kas pačios nuostabiausios wub.gif turėčiau gėlyną gal kitaip kalbėčiau, bet kai turiu tik balkoną, tai petunijos man jam papuošti atrodo tinkamiausios ax.gif

Žadu keisti pelargonijomis, begonijomis ir verbenomis, net nežinau, kaip pavyks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(varlius2007 @ 2011 01 31, 09:58)
Sveikos,kaip jus tas dezutes pasiruosiate, ar turi buti skylutes dezutes virsuje ir apacioje,kad nesuputu seklos?

nieko specialiai nedarau- kai labai uzrasoja- atidarau prasivedinti. jokiu skyluciu... nebent siaip nelabai sandaru po pirminio vartojimo biggrin.gif
Gaudvile, dekui 4u.gif 3ir 8 mixus prarijau skaniausiai...
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 31, 14:39)
Žadu keisti pelargonijomis, begonijomis ir verbenomis, net nežinau, kaip pavyks  blush2.gif

as pernai per( 8m. )neauginau petuniju- sulfiniju (kelios tik savaime pasisejusios buvo gelyne, tai ju ten labai ir neziurejau savaime augo, nei tresiau nei nieko). Auginau verbenas- gelyne ir vazonuose, daug pelargonuju vazonuose, loveliuose, dar lobeliju ir kitu nezydinciu. O siemet pasiilgau petuniju, kodel? Gal todel kad pavesyje prie pavesines ir pirteles mazai ziedu buvo verysad.gif Bet noriu ir tikrai taip darysiu geliu mix su petunijom- sulfinijos. Labai graziu ideju cia davet, jau dabar laukiu sodinimo ir ziedu wub.gif
Atsakyti
Gaudvile, o tuos mixus, kuriuos pateikėt, galima visas gėlytes į vieną vazoną sodinti ar reikia į atskirus vazoniukus? unsure.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 01 31, 15:11)
Gaudvile, o tuos mixus, kuriuos pateikėt, galima visas gėlytes į vieną vazoną sodinti ar reikia į atskirus vazoniukus?  unsure.gif  ax.gif


na, žiūrint, kuris mix'as. Tarkim kur su gebenėm, pastarosios nėra labai reiklios vandeniui, tačiau šį klausimą galima išspręsti ir nesodinant į atskirus vazonėlius.
( Dabar išlekiu, grįžus galėsiu daugiau papasakot ) Klauskit, kas domina. Kiek turėsiu kompetencijos, tiek papasakosiu 4u.gif
Atsakyti