Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Nuostabūs deriniai thumbup.gif senesnėje temoje skaičiau, kad į 37cm. vazoną užtenka vienos svyrančios petunijos, kad didelė augtų, kuo daugiau vietos - tuo būna gražesnė. o šiuose mixuose ne po vieną petuniją pasodinta. Ar neskursta jos paskui?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 27, 23:10)
Taip ir pagalvojau, kai žiūrėjau Jūsų įdėtas foto, kad tokį efektą galima gauti tik atskirus vazonėlius sudėjus į lovelį  rolleyes.gif


Sveikos, seniai čia buvau, bet pavasastris artėja, tai jau nagus niežti ir man ax.gif
Užpernai ties įėjimu buvau pasodinus ružavas ir violetines petunijas, gražiai išbujojo, visi žiūrėjo akis išpūtę blush2.gif pernai sėjau pilnavidures svyrančias, žiedai buvo labai dideli, bet mano klaida buvo, jog tikėjausi, kad išsišakos kaip kad paprastos svyrančios petunijos, bet klydau, tad jei kas sėsit jas šiemet, turėkit omeny smile.gif šiemet sėsiu kokias ryškios spalvos plius baltas bakopas įmaišysius smile.gif o viršuj pakabinsiu dar baltų petunijų smile.gif na bent kol kas tokie planai smile.gif

vat tokias sėjau http://www.seklos.lt...ex.php?id=19901 DIDŽIAŽIEDĖS PETUNIJOS CASCADE H BURGUNDY tiks spalva buvo labiau rožinė smile.gif

Beje, gal ką žinote apie http://www.seklos.lt...ex.php?id=19921 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 30 sausio 2011 - 13:35
QUOTE(Daluksa @ 2011 01 30, 15:30)

Įdomus augaliukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 30, 14:48)
Įdomus augaliukas g.gif


Šiandien užmačiau ax.gif nusipirkt tai galima, o kur paskui kišt biggrin.gif nors gal tiktų vietoj baltų petunijų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 26, 10:40)

Gal galit parašyti koks čia mixas? ax.gif Tokių grožių pridėjot, bandysiu ir aš šiais metais ką nors priburt smile.gif
Atsakyti
Spalvų derinys labai gražus wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 01 30, 15:21)
Gal galit parašyti koks čia mixas?  ax.gif Tokių grožių pridėjot, bandysiu ir aš šiais metais ką nors priburt  smile.gif

petunijos, gebenės ( hedera helix, variegata f.), kvapusis tabakas ( nicotiana alata) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
siais metais bandysiu seti gelytes..
gal galit pasidalint tiesiog praktiskais gyvenimiskais patarimais kaip pasiruost sejai, ir pan?
(nes pernai vienas gelytes bandziau set.. tai lyg ir kazkas isdygo.. o po to nunyko ir nieko man nesigavo smile.gif
i ka jus sejat? i tuos parduodamus 'popierinius'indukus ir kazkaip dengiat? girdejau kad i pyragu dezutes seja smile.gif bet tai kokiu tada atstumu viena nuo kitos?
(aisku, daug is savo sejos nesitikiu. nesigaus nieko, pavasari turgej sodinukus vel jamsiu smile.gif bet taip noris PACIAI..... smile.gif
Atsakyti
Vis galvoju, bet tikriausiai šiemet neauginsiu surfinijų - bus kaip ir išbandymas, ar graži vasara be šių gėlių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2011 01 30, 17:49)
Sveikos smile.gif
siais metais bandysiu seti gelytes..
gal galit pasidalint tiesiog praktiskais gyvenimiskais patarimais kaip pasiruost sejai, ir pan?
(nes pernai vienas gelytes bandziau set.. tai lyg ir kazkas isdygo.. o po to nunyko ir nieko man nesigavo smile.gif
i ka jus sejat? i tuos parduodamus 'popierinius'indukus ir kazkaip dengiat? girdejau kad i pyragu dezutes seja smile.gif bet tai kokiu tada atstumu viena nuo kitos?
(aisku, daug is savo sejos nesitikiu. nesigaus nieko, pavasari turgej sodinukus vel jamsiu smile.gif bet taip noris PACIAI..... smile.gif

Pernai as pati sejau gelytes. Kadangi ju seklytes labai smulkios, tai vazonelyje (tokiame pailgame, kaip lovelis) atsargiai isbarsciau seklas, uzpyliau kokio 1 cm zemiu ir gerai palaisciau. Laikiau tiesiog ramiai pastatyta ant palanges. Matyt netolygiai buvau ispylusi seklytes, tai jos sudygo vienur tankiau, kitur reciau. Bet tai netrukde joms augti. Kai jau turejo po kelis lapelius, isskaidziau po viena ar kelias i atskirus didesnius indelius ir ten jos toliau augo ir stiprejo. Kai atejo laikas, pasodinau i vazonus ir jau toliau auginau lauke.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 01 21, 15:14)
as seju i  skanesniu dalyku dezutes tongue.gif
nuo zefyru, nuo sausainiu , nuo pyrageliu. tokios permatomos buna. turini suvalgai, i apatine  pakuotes  dali zemes ir seklu, palieji ir uzdarai atgal. gaunasi toks mini siltnamis. kai paauga- ispikiuoju.
Papildyta:
nespejau laiku apie dezutes doh.gif kol parasiau - statistinis vienetas prasisuko doh.gif  lotuliukas.gif
ir as i panasias smile.gif


Sveikos,kaip jus tas dezutes pasiruosiate, ar turi buti skylutes dezutes virsuje ir apacioje,kad nesuputu seklos?
Atsakyti
QUOTE(varlius2007 @ 2011 01 31, 08:58)
Sveikos,kaip jus tas dezutes pasiruosiate, ar turi buti skylutes dezutes virsuje ir apacioje,kad nesuputu seklos?

As tai visiskai nieko nedarau. Tiesiog paseju ir viskas. Nu, gal ir galima kelias skylutes dugne padaryti, kad vanduo dugne nesilaikytu.. Ypac, jei turi polinki i geliu perlaistyma. biggrin.gif
Atsakyti