Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

merginos jūs mane irgi jau užkrėtėt, eisiu po darbo dichondrijų sėklų pirkt tongue.gif , net rankos niežti kaip noriu sodint wub.gif
Atsakyti
Mergaites, pas jus jau petunijos dygsta blink.gif Man atrodo, kad praeitasi metais kazkaip vasario pabaigoje visos sejom g.gif
As nezinau kaip jie pas mane siemet isdygs- namuose nakti labai salta buna verysad.gif
Atsakyti
norėčiau perspėti - nesižavėkit taip dichondrų sėjimu, sunki labai pradžia su jomis. Jei tik pabandymui, pradžiai užteks ir daigų mugėj nusipirkti. Iki pernešimo į lauką, galima bus dar ir pasidauginti auginiais. Pati labai daug cackinaus su sėja, Smilėja taip pat aprašė savo patirtį. Čia tam, kad paskui nereiktų verkti dėl tų 9 Lt už kelias sėklas 4u.gif

Kaip papildomi svyrantys augalai galėtų būti tramažolė, šliaužianti šilingė, cimžieda, įv. šlamučiai, gebenės.

Vobla, viskas įmanoma, tik reikia kelias taisykles žinoti. Daugiau rašyk, kokį vaizdą pageidauji matyti, koks apšvietimas, bandysim bendrai rasti sprendimą. Ir dar su paveiksliukais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 28 sausio 2011 - 14:30
Ačiū už perspėjimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 28, 15:28)
Vobla, viskas įmanoma, tik reikia kelias taisykles žinoti. Daugiau rašyk, kokį vaizdą pageidauji matyti, koks apšvietimas, bandysim bendrai rasti sprendimą. Ir dar su paveiksliukais smile.gif

oho koks prabangus pasiulymas 4u.gif ir dar su paveiksliukais...eina sau bigsmile.gif
situacija tokia: namo fasadas beveik baltas- ziurisi tik tai kas yra rysku ir nesuslieja. jau du metai is eiles kabo ryskiai ruzavos svyrancios petunijos.
jos ryskios, auga galingos, nutysta iki metro, bet... NUSIBODO doh.gif ir ziedai kiek didoki- po gero vejo ar lietaus- apsidrasko...
rytu puse- saules vidutinskai... g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 28 sausio 2011 - 17:55
Mergaites,
O ka Jus galite pasakyti apie tas seklytes, kurios pardavinejamos Maximoje, Rimi, Senukuose.........?
Atsakyti
Pradedam bigsmile.gif Tiesa, dedu sumažintas foto, paspaudus, kažkiek padidės vaizdas.
1. user posted image
petunija, bakopa, kompaktinė pelargonija ( pastarąją geriau pakeisti į kompaktinę verbeną)
2. user posted image
petunia, bakopa, svyranti verbena, svyranti ( kitaip kaskadinė) lobelija;
3. user posted image
petunia, kalibrachoja, svyranti verbena, bakopa;
4. user posted image
petunija, lantana, sanvitalija;
5. user posted image
skirtingų sp svyrančios petunijos;
6. user posted image
kalibrahoja, svyranti verbena, kaskadinė lobelija;
7. user posted image
2-jos petunijos, nemezija, šlamutis;
8. user posted image
2-jos petunijos, verbena svyranti, skevola (lot. Scaevola aemula).
Senukai Olisetos daigais prekiauja. Kaunietės daigų gali ir jų pačių aikštelėj nusipirkt. Pernai visas aukščiau minėtas turėjo.
Atsakyti
Gražūs deriniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 26, 14:40)

sveikos merginos.koks grozis negalejau atsigrozet.kaip as pavydziu tokiu ziedu.dar didesnis pavydas ima kai matau veslingus,nukarusius,didelius petuniju ziedus.kur nors prie namu.niekaip man ju ne pavyksta taip uzsiaugint.o kaip noretusi ax.gif pati bandziau augint,bet ne sekmingai.dabar perku jau zydincias vazonely,bet niekaip neiseina padaryt ju veslingu.gal koki patarimuka duotumet panos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 01 28, 18:50)
Mergaites,
O ka Jus galite pasakyti apie tas seklytes, kurios pardavinejamos Maximoje, Rimi, Senukuose.........?

normalios tos sėklytės jei nori paprastų nesvyrančių petunijų smile.gif Aš kartą esu pirkus maximoj, sėklyčių n, subėriau į daigyklą, pridygo begalė, bet tik kelis daigus pasilikau, taip ir augo balkone vazoniukyje biggrin.gif bet daugiau neužsiimčiau su tokiom, nes man paprastų petunijų nereikia, man svyrančios labiau patinka wub.gif Kur nors gėlyne tokias paprastas sodinti gražu, mano mama buvo daug prisisėjus, tai įvairiom spalvom žydėjo ir tikrai gražiai atrodė smile.gif

jau tie mixai kokios grožio, noriu noriu.. wub.gif
Atsakyti
4u.gif na ir grozis tu mixu doh.gif thumbup.gif reikes pameginti koki varijanta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 01 28, 22:51)
normalios tos sėklytės jei nori paprastų nesvyrančių petunijų smile.gif Aš kartą esu pirkus maximoj, sėklyčių n, subėriau į daigyklą, pridygo begalė, bet tik kelis daigus pasilikau, taip ir augo balkone vazoniukyje biggrin.gif bet daugiau neužsiimčiau su tokiom, nes man paprastų petunijų nereikia, man svyrančios labiau patinka wub.gif Kur nors gėlyne tokias paprastas sodinti gražu, mano mama buvo daug prisisėjus, tai įvairiom spalvom žydėjo ir tikrai gražiai atrodė smile.gif

jau tie mixai kokios grožio, noriu noriu.. wub.gif


Kiek aš pastebėjau, Maximose parduodamos daugiausiai lietuviškos sėklos iš seklos.lt, kurių galima nusipirkti taip pat ir "Žaliosiose stotelėse". Būna ir lenkiškų, kiek kažkur (gal seniuose, ne maximaoj ar rimi) užmačiau. Žinoma, prekyvos centruose siūlomas ne visas asortimentas, kurį galima rast tose "stotelėse". Tačiau seklos.lt siūlo nemažai gėlių rūšių, tame tarpe tikrai ir svyrančių petunijų-surfinijų. Aišku, spalvos - standartinės - purpurinė, balta, mėlyna. Norint ko ypatingesnio - reiktų ieškoti turbūt kitur.
Atsakyti