Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Gaudvile, bigsmile.gif aš šiemet nusipirkau tokių sėklų... parašyta, kad 20-25 cm. aukščio gėlės, vadinasi šitos pas mane nesvyrančios. O pas jus buvo svyrančios ar ne? jei nesvyrančios ar daug šakojosi? Ar buvote patenkinta šita rūšimi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 27 sausio 2011 - 17:16
QUOTE(mamadonata @ 2011 01 27, 18:15)
Gaudvile, bigsmile.gif aš šiemet nusipirkau tokių sėklų... parašyta, kad 20-25 cm. aukščio gėlės, vadinasi šitos pas mane nesvyrančios. O pas jus buvo svyrančios ar ne? jei nesvyrančios ar daug šakojosi? Ar buvote patenkinta šita rūšimi?

nea, nesvyrančios. O kad gražiai šakotųsi, reikėjo pradžioj gnaibyt viršunėles. Jos čia iš tokių, kur gali apie 30cm kietoką šaką turėti ir jei nėra daugiau papildomų gėliukų, tai nelabai ir užpildo vazonėlį, t.y. genėt reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 27, 15:28)


-------
Paprasta, sodinti į lovelius, pakabinamus vazonus jau gerai suviešėjusius kupstelius/krūmelius ir nemažu šaknų gniutulu. Jei vaizdžiai, tai kai jau matosi, kad nebeįsitenka 12-15cm vazonėliuose. Pabandom?  bigsmile.gif


ta as taip ir dariau... unsure.gif
dariau miksa- baltos svyrancios begonijos, zile, ruzavos surfinijos ( ar petunjos svyrancios- kas jos ten bebutu)- tos begedes visas uzstelbe, nors sodinau visas tris rusis vienodo augumo... ir liko man tik surfiakai su begoniju uzuomina, zile isvis kazkur nuzilo ir uzsilenke unsure.gif
---------
bandysiu siemet vel ka nors miksuot- anuz pasiseks...
Atsakyti
ui, na taip ir turėjo būti, nes bendram bliūde visos trys niekaip negali augti. Beganoja su žile tiesiog supuvo ir pasirodė, kad petunija/surfinija viską užgožė tongue.gif
Tokį miksą galima daryt sustatant atskirais vazonėliais į lovelį. Be to, petunijos daugiau ant saulės gali būti, o svyrančios begonijos labiau pavėsingose vietose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 28, 00:03)

Tokį miksą galima daryt sustatant atskirais vazonėliais į lovelį. Be to, petunijos daugiau ant saulės gali būti, o svyrančios begonijos labiau pavėsingose vietose wink.gif

Taip ir pagalvojau, kai žiūrėjau Jūsų įdėtas foto, kad tokį efektą galima gauti tik atskirus vazonėlius sudėjus į lovelį rolleyes.gif
Atsakyti
Man patiko šie mixa'ai Palangoje
user posted image

Atsakyti
Čia svyrančios pelargonijos su dichondra, o prie stovo pagrindo - bergenijos. Nėr petunijų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 01 28, 10:21)
Man patiko šie mixa'ai Palangoje


Labai graži idėja thumbup.gif
Atsakyti
Zinau, kad nera tongue.gif tai gal ir ne i tema, bet kalbejot apie mixus, prisiminiau, kad vasara mane labai suzavejo dichondra, tada ja pamaciau pirma karta ir nusifotografavau ir norejau su jumis pasidalinti blush2.gif Manau ir su petunijomis turėtų labai graziai atrodyti bigsmile.gif , aisku jei tik galima jas sodinti i viena vazona. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 27, 23:03)
ui, na taip ir turėjo būti, nes bendram bliūde visos trys niekaip negali augti. Beganoja su žile tiesiog supuvo ir pasirodė, kad petunija/surfinija viską užgožė  tongue.gif
Tokį miksą galima daryt sustatant atskirais vazonėliais į lovelį. Be to, petunijos daugiau ant saulės gali būti, o svyrančios begonijos labiau pavėsingose vietose wink.gif

vat kur buvo mano klaida smile.gif
tada nezinau ar verta bandyti g.gif vazoneliuose greiciau zeme dzius- daugiau reiks prieziuros, o jei augalai neveses- tai dar ir vazoncikai matysis g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 01 28, 10:53)
Zinau, kad nera  tongue.gif tai gal ir ne i tema, bet kalbejot apie mixus, prisiminiau, kad vasara mane labai suzavejo dichondra, tada ja pamaciau pirma karta ir nusifotografavau ir norejau su jumis pasidalinti  blush2.gif Manau ir su petunijomis turėtų labai graziai atrodyti  bigsmile.gif , aisku jei tik galima jas sodinti i viena vazona. g.gif

manau, kad galima, aš taip norėjau sodinti užpernai, petunijas su dichondrom, bet man labai nesisekė dichondrų užsiauginti, iš šešių berods sėklyčių tik viena gražiai užaugo doh.gif kitos buvo mažos ir menkos, tad geriau jaučiu pirkti jau paaugintus daigus, nes man tai labai jos gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti

QUOTE(smileja @ 2011 01 28, 13:44)
manau, kad galima, aš taip norėjau sodinti užpernai, petunijas su dichondrom, bet man labai nesisekė dichondrų užsiauginti, iš šešių berods sėklyčių tik viena gražiai užaugo doh.gif kitos buvo mažos ir menkos, tad geriau jaučiu pirkti jau paaugintus daigus, nes man tai labai jos gražiai atrodo wub.gif

Man irgi jos labai gražios su kitais žydinčiais augalas kartu wub.gif ir sėklos nepigios ax.gif ir su petunijom butu manau labai grazu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 28 sausio 2011 - 11:55