Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(smileja @ 2011 01 25, 15:46)
aš laikau ant palangės kai pasėju, nes ir šviesu ir pakankamai šilta nuo po palange esančių radijatorių smile.gif
drinks_cheers.gif


4u.gif Jau padejau ant palanges... biggrin.gif žiūrėsiu kaip čia man seksis ax.gif temperatura kambary 18-21.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 01 25, 17:31)
tai man matyt surfinijos (  smulkiaziedes) buvo isimti padariusios- ne tik brandino seklas, bet ir cia pat sejosi ir dar tai pacia vasara ten pat dygo.. smile.gif
http://www.seklos.lt...iles-surfinijos
tos pirmosios man irgi dygo. is desietko seklu pavyko net 8 daigus uzsiauginti...nesidygo tik viena sekla, o kita jau daigo busenoj persodinus kazko uzsilenke...
pacios lovely sejosi vat sitos pirmos is nuotraukos, tos ryskiai ruzavos:
http://www.geles.net...2003_imageid=81

niekaip - jau rašėm, surfinijos sėklų nesubrandina ir nei pasisėti, nei būti pasėtos jos negali. Jokių čia stebuklingų išimčių. seklos.lt klaidina pavadinimais pirkėjus, tai pirma, o antroj nuorodoj - kalibrachojos, kurios nėra surfinijos. Kalibrachojos taip pat petunijų hibridai, kurie subrandinti sėklas geba. Tačiau vien nuo pardavėjų ar pirkėjų noro surfinijomis jos nepatampa smile.gif
Atsakyti
mix'ai
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 26, 13:40)


Jau kaip man grazu tie mix'ai wub.gif wub.gif wub.gif tik nemoku as ju susodinti verysad.gif

Del prisisejimo..... man labai juokinga buvo, kai mano bulviu lysve petunijom prazydo thumbup.gif
Uzpernai, nuzydejusias geles, kartu su nugrebtais lapais, mamos pamokyta uzkasiau po zeme darze. Vasara, kol ravejau....ne bulve-raut, tai nieko. O rudeniop....darbai, rupesciai, reciau rankas ikisdavau i zemes. Ziuriu ziuriu, ogi mano bulves naujai zydeti pradejo, ir dar spalvotai lotuliukas.gif . Mazuciai daigeliai, bet uztat su kokiais ziedais prazydo lotuliukas.gif Violetiniai, ruzavi, raudoni lotuliukas.gif
Taip pat ju pasisejo ir prie palangiu, bei radau kambariniu braskiu vazonelyje (matyt kai vasara buvau isnesuli ant saulutes pasikaitinti.....pagavo pora seklyciu) Issaugojau, tad as jau turiu pora petuniju ugtelejusiu. Geniu, kad nenusistiebtu.
Na, bet cia petunijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 26, 13:40)


Cia mano svajone wub.gif
Siemet jau treti metai bus, kaip bludiju doh.gif
1metai. kobejos neprazydo ir silpnai augo, o paskui tvarke balkonus, turejau jas nuraut
2metai.Pelargonijos, bakopos baltos ir rozines, melynos lobelijos, cimbziedos kartu su dviragem leukonijom - taip pat silpnai - cimbziedos tiek isbujojo, kad visai nustelbe kitas geles. Dar kelis vazonus ligos uzpuole. Kaltinu zemes ir savo nepatyrima..

3metai - ziuresim,kaip seksis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eLaura: 26 sausio 2011 - 14:37
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 26, 12:40)

fantastika wub.gif ir aš taip nemokėčiau susodinti, net nelabai žinau su kuo geriausia sodinti svyrančias petunijas, kad jos neužgožtų kitų gėlyčių? g.gif
Papildyta:
QUOTE(eLaura @ 2011 01 26, 14:28)
3metai - ziuresim,kaip seksis...

šiemet viskas bus puiku cool.gif 4u.gif

Aš tik pernai pirmą kartą visiškai patenkinta buvau savo gėlytėm, nors prieš tai metai irgi pati sėjau ir auginau, bet pasirinkau iš nežinojimo nesvyrančias, tai keliuose loveliuose vaizdo nebuvo, dar seniau pirkau turguje, bet rezultatu nebuvau patenkinta irgi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 25, 19:17)
niekaip - jau rašėm, surfinijos sėklų nesubrandina ir nei pasisėti, nei būti pasėtos jos negali. Jokių čia stebuklingų išimčių. seklos.lt klaidina pavadinimais pirkėjus, tai pirma, o antroj nuorodoj - kalibrachojos, kurios nėra surfinijos. Kalibrachojos taip pat petunijų hibridai, kurie subrandinti sėklas geba. Tačiau vien nuo pardavėjų ar pirkėjų noro surfinijomis jos nepatampa  smile.gif

na tada pasiduodu biggrin.gif vadinasi as nezinau kas yra surfinijos. ir ko gero net nesu ju regejusi doh.gif nes net googlas duoda ta pati ka as laikiau surfinijomis- svyrancias petunijas.
bukit zmones- elektrifikuokit mane tundra- paaiskinkit kas yra tos surfinijos ir kaip jos atrodo.
-------
mixai grazus wub.gif
bet kaip juos padaryti, kad vienos geles kitu neuzgoztu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 01 26, 18:23)
na tada pasiduodu biggrin.gif  vadinasi as nezinau kas yra surfinijos. ir ko gero net nesu ju regejusi doh.gif  nes net googlas duoda ta pati ka as laikiau surfinijomis- svyrancias petunijas.
bukit zmones- elektrifikuokit mane tundra- paaiskinkit kas yra tos surfinijos ir kaip jos atrodo.
-------
mixai grazus wub.gif
bet kaip juos padaryti, kad  vienos geles kitu neuzgoztu g.gif



4u.gif 4u.gif Man tas irgi labai idomu butu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vakar pasejau petunijas, lauksiu daigelių 4u.gif pernai pirma karta pati sodinau, tai graziai zidejo thumbup.gif
Atsakyti
saulute sviecia, o mano petunijų sėklytės jau kalasi bigsmile.gif kai kurie daigiukai jau išlindę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 01 27, 15:02)
saulute sviecia, o mano petunijų sėklytės jau kalasi  bigsmile.gif kai kurie daigiukai jau išlindę  rolleyes.gif

thumbup.gif pas mane t.p. jau daigeliai matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 01 26, 15:28)
3metai - ziuresim,kaip seksis...

gerai seksis wink.gif

QUOTE(vobla @ 2011 01 26, 18:23)
bukit zmones- elektrifikuokit mane tundra- paaiskinkit kas yra tos surfinijos ir kaip jos atrodo.
-------
mixai grazus wub.gif
bet kaip juos padaryti, kad  vienos geles kitu neuzgoztu g.gif

Auginimo sąlygos tokios pačios. Nesuku galvos dėl to, sėklų taip ar taip nerenku, o ką pavasarį nusiperku-pasisėju ar nusiperku daigais, tą ir auginu. Svarbu spalviškai gražiai žiūrėtųsi. Visa kita - laistymas ir reguliarus tręšimas.

-------
Paprasta, sodinti į lovelius, pakabinamus vazonus jau gerai suviešėjusius kupstelius/krūmelius ir nemažu šaknų gniutulu. Jei vaizdžiai, tai kai jau matosi, kad nebeįsitenka 12-15cm vazonėliuose. Pabandom? bigsmile.gif


Prieš kelis metus tokias garbanotas auginau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 27 sausio 2011 - 14:35