Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Aš jau savaitė kaip palieku lauke surfinijas, žydi jau neblogai, mažėsnės dar šiltnamy, bet kažkokios prastesnės man jos negu pirmosios...
Atsakyti
4u.gif
mano petunijos irgi jau antra savaite atvirame balkone gyvena, loveliuose.... ir kaktusai jau vasarisku lietumi megaujasi.... rolleyes.gif
Atsakyti
Mano surfinijos jau irgi žydi, bet į balkoną dar nenešiau. Tik vienos surfinijos apatiniai lapeliai ėmė ruduoti, džiūti unsure.gif Kažin ko joms trūksta unsure.gif Ar laistot kokiomis nors trašomis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Polė: 13 gegužės 2010 - 09:39
Mano lauke, bet dar nežydi rolleyes.gif
Atsakyti
Mano jau zydi thumbup.gif O kokiomis trasomis jus tresiat sias geles?Kurios geriausios,nes ju tiek yra? doh.gif
Atsakyti
pas mane jau keturi žiedai tongue.gif kol dar nedaug, tai skaičiuoju biggrin.gif

QUOTE(jurgaska @ 2010 05 13, 12:54)
O kokiomis trasomis jus tresiat sias geles?

aš nuo pernai turiu "Agronom" surfinijų ir petunijų trąšų likusių. Ar geros negaliu pasakyti, pernai patręšdavau kartais, gėlės žydėjo biggrin.gif
Atsakyti
Aš dabar laistau kemira specialias surfinijoms skirtas, o šiaip tai visada turiu schultz trąšų, tai visoms gėlėms jos patinka...
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 05 13, 16:35)
Aš dabar laistau kemira specialias surfinijoms skirtas, o šiaip tai visada turiu schultz trąšų, tai visoms gėlėms jos patinka...

Schultz tai super trąšos, jau keletą metų jas naudoju thumbup.gif
Atsakyti
mergaitės, negalvojat dar kabinti lovelių ant balkono krašto? pas mane kol kas ant kėdžių sustatyti loveliai balkone, bet prognozės kaip ir nieko blogo nebežadančios apart lietaus g.gif
Atsakyti
Mano visos jau savaitę lauke vazonuose apsigyvenusios.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 15, 19:14)
mergaitės, negalvojat dar kabinti lovelių ant balkono krašto? pas mane kol kas ant kėdžių sustatyti loveliai balkone, bet prognozės kaip ir nieko blogo nebežadančios apart lietaus g.gif

Maniškiai ir gyvena ant balkono krašto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 15, 18:14)
mergaitės, negalvojat dar kabinti lovelių ant balkono krašto? pas mane kol kas ant kėdžių sustatyti loveliai balkone, bet prognozės kaip ir nieko blogo nebežadančios apart lietaus g.gif
as kai tik isnesiau i lauka, tai ir palikau ant lietaus, kai tik lyja, tai ir nelaistau biggrin.gif , ir nieko joms neatsitiko, jau ir 5 ziedus turiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 16 gegužės 2010 - 08:34