Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 01 21, 16:12)
Aš tai ne į kiaušinių dėžutes, o prikaupiu arba nusiperku tokio tipo dėžučių :
user posted image
kuri laiką dar ir mini šiltnamiuku patarnauja  rolleyes.gif

labai gerai seti nuo tortu ar piragu dezutes 4u.gif
Atsakyti
reikes gal jau paseti 26 d petunijas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 01 24, 12:36)
reikes gal jau paseti 26 d petunijas  g.gif

aš vakar pasėjau petunijas , surfinijas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 01 24, 12:36)
reikes gal jau paseti 26 d petunijas  g.gif


As nusiteikus sita diena seti, 22 diena praziopsojau ax.gif
Atsakyti
O as tai savo surfinijas 22 d. pasejau biggrin.gif Du metus daigelius pirkau, siais metais nusprendziau is seklyciu daiginti. Tik ar labai blogai padariau jei pasejau i indeli be skyluciu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2011 01 24, 14:11)
O as tai savo surfinijas 22 d. pasejau biggrin.gif Du metus daigelius pirkau, siais metais nusprendziau is seklyciu daiginti. Tik ar labai blogai padariau jei pasejau i indeli be skyluciu?  doh.gif

bus neblogai, jei paimsi dabar iš apačios ir pradursi su kuo nors atsargiai smile.gif kitu atveju manau bus per daug drėgmės indelio apačioj, nesiventiliuos, sušus vėliau šaknytės ir ims pūti..
Atsakyti
O aš niekada neprabadau skylučių ir man taip labiau patinka ir nesušunta, aš laistau t.y. purškiu po nedaug ir dažnai.
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 01 24, 15:06)
O aš niekada neprabadau skylučių ir man taip labiau patinka ir nesušunta, aš laistau t.y. purškiu po nedaug ir dažnai.

na nesiginčysiu 4u.gif

o aš tai visada pribadau su storesne adata skylučių smile.gif
Atsakyti
Kad zioplai padariau ir gera maisto plastmasini indeli paemiau, dabar baisiai gaila gadinti blush2.gif O ir gelyciu nenoriu prarasti, jauciu teks gadinti ax.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, kur geriau laikyti dezutes su pasetomis seklytemis, kad sudygtų: ant radiatoriaus, kad būtų šilčiau, ar ant palangės, kad būtų šviesiau? Sėjau sausio 22 d.
Atsakyti
[quote=smileja,2011 01 24, 16:16]
na nesiginčysiu 4u.gif

Tai čia mes ir nesiginčijam drinks_cheers.gif , o manau dalinamės savo patirtim, patarimais. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 01 24, 16:35)
bus neblogai, jei paimsi dabar iš apačios ir pradursi su kuo nors atsargiai smile.gif kitu atveju manau bus per daug drėgmės indelio apačioj, nesiventiliuos, sušus vėliau šaknytės ir ims pūti..

nieko, tik neperliek, geriausia purksti vandenuka. ar ir tik pernai pirma karta pati daugybia prisiauginau, tikrai cia nieko sudetingo, tai ir siemet pati sesiu thumbup.gif
Atsakyti