Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(eLaura @ 2011 01 20, 18:55)
Man patinka stebet, kaip dygsta, rupintis. Savotiska meditacija. Bet yra problema - mazas vaikas, ant palanges pas mane nedygsta, o ant sildomu grindu vonioje deti negaliu, nes patvarkys mazasis sodininkas doh.gif Tai dar strateguoju ir galvoju,kaip cia prasisukti, nes labai noriu pati pasiseti g.gif  4u.gif  biggrin.gif

Tikrai gaila, kai norai nesutampa su galimybėmis verysad.gif , nes pas mane tokiems mažiems daigeliams per šalta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 20, 12:46)
vargas vienas kol is sekleles iskuteni iki augaliuko

o man tai malonumas smile.gif

QUOTE(eLaura @ 2011 01 20, 16:55)
Bet yra problema - mazas vaikas, ant palanges pas mane nedygsta

o kodėl ant palangės nedygsta? g.gif aš daiginu ant palangės ir jokių bėdų.

kai kurios sakot, kad namai neperšilčiausi, tai kiek pas jus laipsnių būna tada? g.gif

nusipirkau vakar jau sėklyčių, mėčiausi, sukau galvą, bet vistiek išsirinkau tokių pat spalvų kaip pernai biggrin.gif savų turiu prisirinkus nuo pernai, irgi sėsiu, žiūrėsiu kaip šiemet seksis auginti. Beja, pardavėja siūlė pirkti durpių tablečių, ar verta kažin?
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 01 21, 13:16)

kai kurios sakot, kad namai neperšilčiausi, tai kiek pas jus laipsnių būna tada? g.gif


Vidutinė temperatūra apie 12 laipsnių ax.gif(bet kartais būna ir 6)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 21 sausio 2011 - 11:41
QUOTE(jediara @ 2011 01 21, 12:40)
Vidutinė temperatūra apie 12 laipsnių  ax.gif(bet kartais būna ir 6)

cia kaip namie tiek ar kokiame nesildomam kambari g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 21, 12:40)
Vidutinė temperatūra apie 12 laipsnių  ax.gif(bet kartais būna ir 6)



Cia kazkas netaip, Jediara, jus gyvenate nesildomose patalpose? g.gif

Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 01 21, 13:51)
Cia kazkas netaip, Jediara, jus gyvenate nesildomose patalpose? g.gif

lotuliukas.gif Šildomos, tik rytą būna apie 6-8, o vakare apie 19 - nieko, gyvename ir nesergame, tik daigų tokioje temperatūroje auginti negaliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 21, 11:40)
Vidutinė temperatūra apie 12 laipsnių  ax.gif(bet kartais būna ir 6)

vaje, neisgyvenciau ir as, ne tik geles biggrin.gif pas mane pastoviai 24-25, jei maziau, man salta jau, tiesa, as vaikstau su maikute ant sleikuciu, nemegstu prisirengti biggrin.gif

ruosiausi, ruosiausi ir vakar jau pasejau bigsmile.gif ziuresiu kas gausis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 21 sausio 2011 - 12:56
QUOTE(rds @ 2011 01 21, 14:55)
vaje, neisgyvenciau ir as, ne tik geles  biggrin.gif pas mane pastoviai 24-25, jei maziau, man salta jau, tiesa, as vaikstau su maikute ant sleikuciu, nemegstu prisirengti  biggrin.gif



Ne tik mes , bet ir gėlės "užsigrūdino" - neseniai pražydo cambria, žydi anturiai, greitai žydės klivijos, tik vienas phalaenopsis "neatsilaikė". Žinoma, malonu, kai šilta, bet šiuo metu pas mus nėra tokios galimybės - nesinori šildyti, kai namuose nieko nėra rolleyes.gif tai tik gėlių daigelius teks nusipirkti ir tiek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 21, 14:04)
Ne tik mes , bet ir gėlės "užsigrūdino" - neseniai pražydo cambria, žydi anturiai, greitai žydės klivijos, tik vienas phalaenopsis "neatsilaikė". Žinoma, malonu, kai šilta, bet šiuo metu pas mus nėra tokios galimybės - nesinori šildyti, kai namuose nieko nėra  rolleyes.gif  tai tik gėlių daigelius teks nusipirkti ir tiek  cool.gif


Cia mano drauge taip gyvena. Nakvojo pas mane karta ziema langais atidarytais, ciongas ziaurus - ji kitaip negali miegoti. Ji pastoviai prie atviro lango miega blink.gif
Rudeniop kraustysis i nama, tai isivaizduoju, kad vaziuosiu pas ja ir nusirengti kailiniu nereikes.
Man optimum 22. Maziau 20 jau salta. Kainuoja tokia siluma - lepinuosi, kol mazu vaiku yra. tongue.gif biggrin.gif Bet daiginti ant palanges neiseina - jauciu, kad neisdygs. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 01 21, 15:14)
Cia mano drauge taip gyvena. Nakvojo pas mane karta ziema langais atidarytais, ciongas ziaurus - ji kitaip negali miegoti. Ji pastoviai prie atviro lango miega blink.gif
Rudeniop kraustysis i nama, tai isivaizduoju, kad vaziuosiu pas ja ir nusirengti kailiniu nereikes.
Man optimum 22. Maziau 20 jau salta. Kainuoja tokia siluma - lepinuosi, kol mazu vaiku yra.  tongue.gif  biggrin.gif  Bet daiginti ant palanges neiseina - jauciu, kad neisdygs. unsure.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taip, mano svečiams visiems šalta, tuomet jau židinį kuriame, kad būtų šilčiau ir jaukiau biggrin.gif
Negalvok taip pesimistiškai, kad neužaugs daigeliai - temperatūra nemaža, o nuo vaikų gal kaip nors "apsaugosi" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 01 21, 13:14)
  Bet daiginti ant palanges neiseina - jauciu, kad neisdygs. unsure.gif

kodel manai,kad ant palanges neisdygs? as pernai ant palanges laikiau ir normaliai isdygo, ant palanges ir sviesu ir pakankamai silta - taigi nuo radijatoriaus siluma eina kaip tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2011 01 21, 15:24)
kodel manai,kad ant palanges neisdygs? as pernai ant palanges laikiau ir normaliai isdygo, ant palanges ir sviesu ir pakankamai silta - taigi nuo radijatoriaus siluma eina kaip tik  ax.gif

drinks_cheers.gif Taip, kai anksčiau būdavo šilta, visuomet daigus ant palangės užaugindavau ax.gif
Atsakyti