Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

sveikutes as vakar prisejau peruniju ir sulfiniju , labai laukiu daigeliu, o dar kai vakar taip saulyte nusviete visa kiema ir paksciukai lauke ciulba ulba nu atrodo pavasaris atejo wub.gif o cia tik ziemos vidurys verysad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Getira
Rimtai taip buna? As irgi rudeni miksiuku prisirinkau. Man tai labai grazios violetines buvo wub.gif O dar kai kuriu ziedu spalvos buvo susipynusios. Pvz, ziedas baltos ir violetines spalvos. Idomus rastai gavosi. Tik mano durna galva nepagalvojo, juos nufotkinti. doh.gif


Kažkaip iš pradžių nelabai tikėjau, kad taip gali būti, bet kaip pasitikrinau ar tikrai tas sėjau ir toje vietoje, dar literatūros paskaitinėjau, paaiškėjo, kad būna. Spalvos tikrai įdomios buvo. Bet iš kitos pusės nėra blogo, kas neišeitų į gerą - nereik kitų spalvų pirkti lotuliukas.gif[I]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0-0_lina: 19 sausio 2011 - 12:05
na, petuniju siemet nesesiu schmoll.gif . pernai auginau, daiginau ant palangiu- taip sunkiai man jos kapanojosi. laikui atejus, nusinesu i kiema sodint ir ner kur- nuo pernai tiek buvo pridyge ir tris kartus uz mano ant palanges augintas didesnes doh.gif kvailai jauciausi - reik israveti petunijas, kad galeciau petunijas pasodinti... aisku, buvo miksai visokie- bet jie dar ir simpatiskesni uz tas is pokiuku... veliau jos man zydejo ir ant komposto, ir bulvese, ir visur kur retai ravima ar sienaujama doh.gif kaip piktzoles kokios isplito...
klausimas: kur gaut mazaziedziu surfiniju seklu?
nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 01 19, 13:23)

klausimas: kur gaut mazaziedziu surfiniju seklu?
  nerandu  unsure.gif

situ ir as noriu nu niekur nerandu, jei suzinosi ka prasom pasidalinti mirksiukas.gif

taip perunijos ir pas mane uzpernai (jau neturejau kur sodint tai i gelyna ikisau, tarp spygliuociu). Ir ka pernai ziuriu dygsta jo vel tai tiek daug isdygo tai leidau zydet aisku neisravejau ziedai smulkesni buvo o is rozines ir violetines gavosi visokiu atspalviu, bet visai nieko buvo. Siaip tikrai kaip pikzoles pasidaro net prie trinkeliu kekias teko israut. Tas pats su verbenom jau kokie 3m. uzsiseja toj pacioj vietoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 01 19, 14:04)
situ ir as noriu nu niekur nerandu, jei suzinosi ka prasom pasidalinti  mirksiukas.gif



butinai.
bet visas e. parduotuves LT jau apziurejau- neradau. o is uzsienio siustis jau per velu doh.gif speju, teks pasitenkint daigeliais.
vienais metais auginau- buvo irgi daug seklu( pas didziaziedes nesu macius, kad jas brandintu), dar ta pacia vasara sejosi pacios lovelyje ir cia pat dygo. buciau pernai sejusi, bet per krautsymasi pasimete... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 01 19, 14:00)
sveikutes as vakar prisejau peruniju ir sulfiniju , labai laukiu daigeliu, o dar kai vakar taip saulyte nusviete visa kiema ir paksciukai lauke ciulba ulba nu atrodo pavasaris atejo  wub.gif o cia tik ziemos vidurys  verysad.gif  lotuliukas.gif



as veliau sesiu vasari g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 01 20, 10:28)
as veliau sesiu vasari  g.gif

pasilikau ir as kelias rusis irgi sesiu vasari ziuresik koks skirtumas bus smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Prisijungiu ir aš prie jūsų kaip didelė petunijų ir surfinijų mylėtoja. Patinka man šios gėlytės, nors ir daug reikalauja lepinimo ax.gif Aš planuoju sėti artimiausią palankiausią dieną pagal sodininko mėnulio kalendorių.
Palankios dienos gėlių, dekoratyvinių ir vijoklinių augalų sėjai, sodinimui ir persodinimui:
Palankios dienos gėlių, dekoratyvinių ir vijoklinių augalų sėjai, sodinimui ir persodinimui - sausio 22,26,31 d., vasario 1,19,23,28.


Atsakyti
as pernai sejau tik balandi ir tai nedygo, o siaip pirkau daigelius is parduotuves, augo puikiai ir vargo maziau, o is nuskintu ugliuku prisidauginau ir turejau nemazai petuniju ax.gif siemet ir taip darysiu,namai nepersilciausi, vargas vienas kol is sekleles iskuteni iki augaliuko
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 20, 13:46)
as pernai sejau tik balandi ir tai nedygo, o siaip pirkau daigelius is parduotuves, augo puikiai ir vargo maziau, o is nuskintu ugliuku prisidauginau ir turejau nemazai petuniju ax.gif siemet ir taip darysiu,namai nepersilciausi, vargas vienas kol is sekleles iskuteni iki augaliuko

Taip vargelio yra, nu bet mes gi per ziema prisiilsejusios tik ir laukiam kada rankas i zeme galima butu ikist ir daigeliais pasidziaugti. Nu man tai ir rupertis ir malonumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 20, 14:46)
as pernai sejau tik balandi ir tai nedygo, o siaip pirkau daigelius is parduotuves, augo puikiai ir vargo maziau, o is nuskintu ugliuku prisidauginau ir turejau nemazai petuniju ax.gif siemet ir taip darysiu,namai nepersilciausi, vargas vienas kol is sekleles iskuteni iki augaliuko

Aš taip pat šiemet nesėsiu, jei pirksiu, tai tik daigelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 01 20, 13:51)
Taip vargelio yra, nu bet mes gi per ziema prisiilsejusios tik ir laukiam kada rankas i zeme galima butu ikist ir daigeliais pasidziaugti. Nu man tai ir rupertis ir malonumas  rolleyes.gif


Man patinka stebet, kaip dygsta, rupintis. Savotiska meditacija. Bet yra problema - mazas vaikas, ant palanges pas mane nedygsta, o ant sildomu grindu vonioje deti negaliu, nes patvarkys mazasis sodininkas doh.gif Tai dar strateguoju ir galvoju,kaip cia prasisukti, nes labai noriu pati pasiseti g.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti