Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Pirkau zalioj stotelej,vadinasi meksikieti6kos petunijos.tipo naujiena
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2011 01 09, 01:03)
Pirkau zalioj stotelej,vadinasi meksikieti6kos  petunijos.tipo naujiena

Tikrai labai įdomu g.gif Lauksime rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 09 sausio 2011 - 13:46
Sveikutes,kada galeciau pasisodinti surfinijas,kada jas patogiau suruosti pavasariui,nes paskui noretusi jas isnesti i terasa ant stogo g.gif tik va nelabai isivaizduoju kada jas susodinti blush2.gif
Atsakyti
man ir idomu kada jau sesit ?
Atsakyti
01.31-02.01 arba 02.05-02.06 bigsmile.gif
Atsakyti
Sėju vasario vidury,atsižvelgiant i mėnuli. pilnaty.siemet pilnatis vasario18.va tada ir sėsiu.o dar koki ydomu dalyka radau kalendoriuj.Šiais metais Kirminu diena yra antradienis,todel kiekviena pirmadieni negalima nieko seti,sodinti ir ravėti,nes viskas sukirmys.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 17, 20:45)
01.31-02.01 arba 02.05-02.06  bigsmile.gif


Kodel butent siom dienom? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 01 18, 01:29)
Kodel butent siom dienom? g.gif  4u.gif

remiantis sodininko kaledorium bigsmile.gif
Atsakyti
Aš jau saviškes pasėjau.
Sėjau iš pernai prisirinktų sėklų, žiūrėsiu kas gausis. Praeitais metais auginau kaip ir hibridus, o iš jų, kaip rašo, antra karta gali būti netokia pati. Tai pažiūrėsim, kas gausis - tėvelis ar mamytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 01 18, 13:18)
Aš jau saviškes pasėjau.
Sėjau iš pernai prisirinktų sėklų, žiūrėsiu kas gausis. Praeitais metais auginau kaip ir hibridus, o iš jų, kaip rašo, antra karta gali būti netokia pati. Tai pažiūrėsim, kas gausis - tėvelis ar mamytė smile.gif

Bus žiedų mix mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 18, 17:08)
Bus žiedų mix mirksiukas.gif

Ex, kad nors viena užaugtų, norimos spalvos, bet spėju teks vėl pirkti naujų sėklų doh.gif . Su mixiuku teko susidurti auginant baltas didžiažiedes. Tais metais super užaugo dideli žiedai ir sėklos subrendo didelėse dėžutėse, na kaip aš jų neprisirinksiu. Kitais metais pasėjau... doh.gif kokių tik spalvų nebuvo ir ružava, ir melsva ir violetava, o baltos nevienos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 01 18, 17:06)
Ex, kad nors viena užaugtų, norimos spalvos, bet spėju teks vėl pirkti naujų sėklų  doh.gif . Su mixiuku teko susidurti auginant baltas didžiažiedes. Tais metais super užaugo dideli žiedai ir sėklos subrendo didelėse dėžutėse, na kaip aš jų neprisirinksiu. Kitais metais pasėjau... doh.gif  kokių tik spalvų nebuvo ir ružava, ir melsva ir violetava, o baltos nevienos  lotuliukas.gif

Rimtai taip buna? As irgi rudeni miksiuku prisirinkau. Man tai labai grazios violetines buvo wub.gif O dar kai kuriu ziedu spalvos buvo susipynusios. Pvz, ziedas baltos ir violetines spalvos. Idomus rastai gavosi. Tik mano durna galva nepagalvojo, juos nufotkinti. doh.gif
Atsakyti