Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(smileja @ 2011 01 04, 09:58)
šiemet sėsiu tokias pačias sėklas, nebeeksperimentuosiu,

kokias tiksliai?? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 04, 13:56)
kokias tiksliai??  rolleyes.gif

http://www.e-seklos...._wave_pearly_f1

http://www.e-seklos...._wave_purple_f1

tik šiemet nesugalvojau kokias spalvas derinsiu, bet rinksiuosi tik šios firmos sėklas, nes sudygo visos puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 01 04, 14:51)
aš į 60 cm lovelius sodinau po 2 svyrančias petunijas, į 1 metro ilgio lovelį po tris svyrančias petunijas ir dar po vieną šilingę iš vieno krašto, bet tikrai trijų petunijų sočiai sočiai smile.gif ir va koks vaizdas buvo, vėliau man jos nusviro dar daugiau wub.gif

tad į skirtingo ilgio lovelius, skirtingai gėlyčių galima sodinti, bet kuo joms daugiau vietos, tuo jos labiau subujoja biggrin.gif


Aciu uz atsakyma! mano loveliai metriniai, tai einu skaiciuoti kiek cia man pakeliu seklu pirkti:)
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 01 04, 16:22)

O mano surfinijos iš šios firmos neišdygo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 01 04, 10:58)
Aurosoma, aš parašau kaip darau aš smile.gif Sėju sėklytes į indelius, pvz nuo margarino po šešias sėklytes, uždengiu maistine plėvele, su dantų krapštuku pribadau skylučių, padedu ant palangės ir kas dieną kokiai valandai pradengiu plėvelės kraštelį prasivėdinti, nes būna kad ji net užrasoja iš vidaus. Kai paauga tiek, kai turi po keletą tikrųjų lapelių, persodinu kiekvieną daigelį į atskirus vazoniukus, kažkur iki 10 cm skersmens. Ten auga iki tol kol ateina laikas perkelti į lovelius, tai kažkur gegužės vidurio, žodžiu kada jau nebaisiu gabenti į lauką.
Viršūnėlių aš neskabau, nes beprotiškai šakojasi ir taip, tręšti pradėjau tik tada kai jos jau kuris laikas augo loveliuose ir buvo nemažai žiedų. Laistyti reikia ne kasdieną, o tada kai matau kad reikia, aišku karštomis dienomis tai tekdavo lieti kasdieną, nes žemės išdžiūdavo labai greitai. Tiesa, prieš persodinant gėlytes į loivelius, aš lovelių dugną išklojau kažkur 1-2 cm storio drenažo sluoksniu. Gėlytes tręšiau specialiai petunijoms surfinijoms skirtomis trąšomis. Na kaip ir viską surašiau.

oi kaip aiskiai thumbup.gif aciu Jums labai labai labai 4u.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 01 04, 15:54)
O mano surfinijos iš šios firmos neišdygo  verysad.gif

o kokios firmos, jei ne paslaptis, geriausiai dygsta? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Persikrausteme gyventi i nuosavus namus. Apie juos svajojau labai senai, todel net tokios detalytes kaip gelynas pas mane mintyse jau senai sudeliotas. Tad bandau jungtis i jusu buri ir pati setis seklytes, augintis petunijas surfinijas. Tad labai godiai ir atydziai seksiu jusu pokalbius, nes labai jau noriu daug daug daug. Daug, nes dar labai daug ka reikes jomis paslepti. Manau, kad tai bus puiki uzdanga statybiniams trukumams hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 01 05, 12:25)


o kokios firmos, jei ne paslaptis, geriausiai dygsta?  g.gif


Geriausiai dygsta, kai pati pasirenku sėklas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 05, 13:23)
Geriausiai dygsta, kai pati pasirenku sėklas ax.gif


O ka daryti, jei nepasirinkau sad.gif Kokias geriau tada pirkti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 05, 14:23)
Geriausiai dygsta, kai pati pasirenku sėklas ax.gif

o, kaip Jus tas seklas renkate, is ziedu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 01 05, 22:29)
o, kaip Jus tas seklas renkate, is ziedu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Nelabai kreipiu dėmesį, bet pernai pirkau iš tos parduotuvės ax.gif
Atsakyti
12345.Įvertino: 1
Daugiametės, retos gėlės, besidriekiančiu, 1,6 m ilgio stiebu. Žiedai 5-6 сm skersmens, lapai tamsiai žali, lyg vaškiniai. Augalai vasaros metu auginami lauke, žiemoti pernešami į patalpą, kur temperatūra 5 0C. Geriausiai auga derlingoje, drėgnoje dirvoje. Parenkama saulėta vieta arba dalinis pavėsis. Sėklas prieš sėją rekomenduojama 24 valandas mirkyti vandenyje, sėti į drėgną dirvą. Sėklos dygsta ilgai.
va kokiu petuniju papirkau,gal kas augines,tep i nesupratau kur sodint.
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2011 01 09, 00:51)
12345.Įvertino: 1 
Daugiametės, retos gėlės, besidriekiančiu, 1,6 m ilgio stiebu. Žiedai 5-6 сm skersmens, lapai tamsiai žali, lyg vaškiniai. Augalai vasaros metu auginami lauke, žiemoti pernešami į patalpą, kur temperatūra 5 0C. Geriausiai auga derlingoje, drėgnoje dirvoje. Parenkama saulėta vieta arba dalinis pavėsis. Sėklas prieš sėją rekomenduojama 24 valandas mirkyti vandenyje, sėti į drėgną dirvą. Sėklos dygsta ilgai.
va kokiu petuniju papirkau,gal kas augines,tep i nesupratau kur sodint.

blink.gif Gal sėklų pakelio foto turi - kokios čia "petunijos" g.gif
Atsakyti