Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Bet tai gal pasisektu tos geles sekliukiu prisirinkti ir pabandyti kitais metais paseti? Gal isdygs? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 08 27, 10:16)
Bet tai gal pasisektu tos geles sekliukiu prisirinkti ir pabandyti kitais metais paseti? Gal isdygs? smile.gif

Gali pabandyti, jei sunokins sėklas ax.gif
Atsakyti
Pas mane balkonas tokiais loveliais papuostas sia vasara:
Siaip graziai ziurisi, tik fotikas spalvas truputi isblukino mad.gif
user posted image
Atsakyti
Su naujaisiais metais, ruošiamės naujai sėjai ir pradedam svajoti apie nuostabius žiedus thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 01 02, 10:26)
ruošiamės naujai sėjai

o ką reiktų jau pradėt daryt? noriu aš šiemet anksti gėlyčių.... kasmet susivėlonu kažkaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 02, 10:57)
o ką reiktų jau pradėt daryt? noriu aš šiemet anksti gėlyčių.... kasmet susivėlonu kažkaip  doh.gif

kuo anksciau pasesi tuo ansciau zydes smile.gif , as planuoju sausio vidury-gale pirmas pabandyt set, o kitas truputi veliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2011 01 02, 13:37)
kuo anksciau pasesi tuo ansciau zydes  smile.gif , as planuoju sausio vidury-gale pirmas pabandyt set, o kitas truputi veliau  ax.gif

Taip, tačiau reikia šviesos ir šilumos, nes augaliukai gali labai blogai augti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 02, 13:05)
Taip, tačiau reikia šviesos ir šilumos, nes augaliukai gali labai blogai augti  ax.gif

tai taip, as dedu prie vitrininio lango ant sildomu grindu, tai ir sviesu ir silta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2011 01 02, 16:50)
tai taip, as dedu prie vitrininio lango ant sildomu grindu, tai ir sviesu ir silta  biggrin.gif

Oho bigsmile.gif tokių sąlygų gėlėms reikia tik pavydėti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos sveikos, vis pagalvodavau kada ši temelė vėl atgis bigsmile.gif aš planuoju kaip ir pernai panašiu metu sėti, tai bus vasario pradžioj ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif pas mane viena petunija kazkaip pasisejus ir isdygus yra...tai stebiu ja, kaip toliau ji augs...salygos ne pacios geriausios jai augt blush2.gif
Atsakyti
Nuo praeitų metu pradėjau vesti sėjos ir sodinimo žurnalą, tai jame buvau pasižymėjus, kad pernai petunijas sėjau vasario mėn.pabaigoje, o pastabose, kad galima sėti ir anksčiau. Tai šiemet bandysiu jau sausį sėti iš savų prisirinktų sėklų smile.gif
Atsakyti