Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(Mikax @ 2010 08 10, 00:25)

Labai patiko gėlių stovas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 08 10, 11:02)
QUOTE(Mikax @ 2010 08 10, 00:25)

Labai patiko gėlių stovas thumbup.gif

man irgi, atrodo thumbup.gif tik man būtų dar gražiau jei labiau petunijos būtų nusvirusios smile.gif
Atsakyti
[quote=smileja,2010 08 10, 12:05]
Labai patiko gėlių stovas thumbup.gif
[/quote]
man irgi, atrodo thumbup.gif tik man būtų dar gražiau jei labiau petunijos būtų nusvirusios smile.gif
[/quote]
aciukas ax.gif stova MB sukonstravo, o gelytes tai galetu svirti daugiau zemyn... cool.gif
Atsakyti
Po liūties keletą vazonų visai sunaikino verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, petuniju ir surfiniju myletojos smile.gif O man klausimas iskilo. Ar kitais metais uzaugs gelyciu, jei as prisirinksiu seklu ir kitais metais jas pasesiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 08 26, 14:38)
Sveikos, petuniju ir surfiniju myletojos smile.gif O man klausimas iskilo. Ar kitais metais uzaugs gelyciu, jei as prisirinksiu seklu ir kitais metais jas pasesiu? g.gif

manyciau,kad turetu sudygti g.gif
Atsakyti
patikslinkit kada sejate gelytes? kazkada ant seklu pakelio maciau gruodzio - sausio men?..
(ir ar jas kaip nors pries sejant paruost reikia?
kas nors galetu pasidalint patirtim?

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 08 26, 14:38)
Sveikos, petuniju ir surfiniju myletojos smile.gif O man klausimas iskilo. Ar kitais metais uzaugs gelyciu, jei as prisirinksiu seklu ir kitais metais jas pasesiu? g.gif


Tik isdziovinkite ir sausai laikykite nors....... as taip darau su man patikusiom spalvytem. rolleyes.gif
Pernai surinkau visas savo nugyvenusias petunijas ir tiesiog pakasiau darze po zeme. Tai siemet pas mane pilnas darzas petuniju buvo. Tarp bulviu, svogunu... visokiom spalvom prazydo darzas thumbup.gif O tai kiek as ju vargsiu isravejau nepazinusi doh.gif Keleta net persisodinau ax.gif nes labai grazios spalvos buvo.
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2010 08 26, 16:44)
patikslinkit kada sejate gelytes? kazkada ant seklu pakelio maciau gruodzio - sausio men?..
(ir ar jas kaip  nors pries sejant paruost reikia?
kas nors galetu pasidalint patirtim?

aciu 4u.gif



As sejau vasario pradzioj. Gan anksti prazydo.
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 08 26, 16:46)
Tik isdziovinkite ir sausai laikykite nors.......  as taip darau su man patikusiom spalvytem. rolleyes.gif
Pernai surinkau visas savo nugyvenusias petunijas ir tiesiog pakasiau darze po zeme. Tai siemet pas mane pilnas darzas petuniju buvo. Tarp bulviu, svogunu... visokiom spalvom prazydo darzas  thumbup.gif  O tai kiek as ju vargsiu isravejau nepazinusi  doh.gif  Keleta net persisodinau  ax.gif nes labai grazios spalvos buvo.

Jauciu, kad ir man kitais metais taip nutiks, nes kazkaip apsizioplinau ir nepastebejau, kaip kai kurios sukrove seklu dezutes, o paskui ir isbarste tas seklas man po visa pieva priesais nama. biggrin.gif Speju, kad del tu seklu dezuciu ir reikia nuskabyti nuzydejusius ziedelius? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, petuniju augintojos!
Turiu vieną klausimą.
Šiais metais nusipirkau vieną vazonėlį štai taip labai smulkiais žiedeliais žydinčios gėlės:
user posted image
Man paklausus, kaip ji vadinasi, pardavėja tiesiog atsakė "petunija". Sekančiais metais norėčiau pabandyti pati tokių tik kitos spalvos užsiauginti. Ar jums teko matyti parduotuvėse šitokių gėlių sėklų?
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2010 08 26, 22:14)
Sveikos, petuniju augintojos!
Turiu vieną klausimą.


Tai smulkiažiedė petunija arba surfinija - šiemet LT tokių augaliukų sėklų pirkti neradau g.gif
Atsakyti