Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(smileja @ 2010 05 08, 17:58)
g.gif keista, tikrai turėtų būti didesnės. O kur tu jas augini, ant palangės? šviesos ir šilumos pakankamai?

jo, kambary ant palanges. Tikrai uztenka ir silumos, ir sviesu joms. Niekaip nesuprantu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 08, 14:37)
mano pirmasis žiedelis wub.gif lauke kaip mat išsiskleidė, kambaryje dar būčiau gal nesulaukus rolleyes.gif


kaip fainai smile.gif
aš tai sunerimau dėl savo, jos tokios jau sakyčiau nemažos į aukštį, bet nesimato dar jokių kraunančių žiedelių g.gif kaži būna tiap kad deda tik į lapus ir viskas blink.gif

user posted image

šitos kur persodintos...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 08 gegužės 2010 - 20:39
QUOTE(grange @ 2010 05 08, 21:26)
aš tai sunerimau dėl savo, jos tokios jau sakyčiau nemažos į aukštį, bet nesimato dar jokių kraunančių žiedelių  g.gif  kaži būna tiap kad deda tik į lapus ir viskas  blink.gif

pas mane tokios pat kaip pas tave, į aukštį auga, šakojasi, bet pas mane tos šakelės tokios ilgos ir kūdos, ne vešlios, todėl kad neskabiau, bet nepergyvenu visai, nes pernai tokios pat buvo, o lauke kai jau lovelius pakabinau, suvešėjo gražiausiai ir žydėjo gausiai wub.gif žiedelius greit sukraus pamatysi, pačiose viršūnėse jie būna pirmieji smile.gif
Atsakyti
nu aš ir neskabiau nei vienos, kad žiūriu tiek leidžia iš šonų, nu man gaila nuskint tas viršūnes blush2.gif dar laikau viduj, kaži kada lauke reiks palikt, dabar vėl atšalė doh.gif
Atsakyti
aš šiai nakčiai palikau balkone, bet MB sakė, kad ryt vėl minusą žada, tai temsiu vidun, prie minuso bijau palikti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 08, 23:51)
aš šiai nakčiai palikau balkone, bet MB sakė, kad ryt vėl minusą žada, tai temsiu vidun, prie minuso bijau palikti blush2.gif

Negi vėl žada šalnas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 09, 12:38)
Negi vėl žada šalnas? doh.gif

pažiūrėjau prognozes, tai bent jau mūsų krašte, plius šeši rodo kad bus naktį, nežinau iš kur vyras ištraukė, kad minusas..
Atsakyti
Maniskes jau antra savaite lauke, ir per ta atsalima palikus buvau, nes pamirsau inesti blush2.gif ir nieko joms neatsitiko, tai jau ir nesitasau - lauke laikau, galios, grazios, tvirtos smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

norejau paklausti del petuniju blush2.gif ax.gif
labai jos patinka, ir noriu daba ties balkona pasodinti. buvau pries keleta sav ieskojusi, bet niekur nebuvau radusi, sake, jog per anksti. (cia Klaipedoj buvo)...
Gal galite pasakyti, kur butu galima jas rasti?! Klaipedoje, arba Klaip.raj.
Aciuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 05 12, 19:11)
Sveikutes,

norejau paklausti del petuniju  blush2.gif  ax.gif
labai jos patinka, ir noriu daba ties balkona pasodinti. buvau pries keleta sav ieskojusi, bet niekur nebuvau radusi, sake, jog per anksti. (cia Klaipedoj buvo)...
Gal galite pasakyti, kur butu galima jas rasti?! Klaipedoje, arba Klaip.raj.
Aciuuu  4u.gif

Jeigu jus norite jau uzaugintu, tai tikrai yra Dituvos turgelyje pilna, o jeigu pigiau tai reiktu pavaziuot link Sveksnos ir po desine ranka yra geliu angaras, ten patys zmones sodina ir pardavineja, tiksliai neatsimenu pavadinimo (cia Saugus pravaziuojant sukant link Sveksnos ir pusiaukelej randasi jie - tikrai matysis), o jei nenorit vaziuot tikrai Dituvos turgelyje yra ir net tik petuniju ir kitokio didelio gerio thumbup.gif
Tik vat dabar galvoju g.gif petunijos ar surfinijos ten yra, manau ir tu ir anu bus. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 05 12, 19:26)
Jeigu jus norite jau uzaugintu, tai tikrai yra Dituvos turgelyje pilna, o jeigu pigiau tai reiktu pavaziuot link Sveksnos ir po desine ranka yra geliu angaras, ten patys zmones sodina ir pardavineja, tiksliai neatsimenu pavadinimo (cia Saugus pravaziuojant sukant link Sveksnos ir pusiaukelej randasi jie - tikrai matysis), o jei nenorit vaziuot tikrai Dituvos turgelyje yra ir net tik petuniju ir kitokio didelio gerio  thumbup.gif
Tik vat dabar galvoju  g.gif petunijos ar surfinijos ten yra, manau ir tu ir anu bus. Sekmes mirksiukas.gif


Noriu jau uzaugtu blush2.gif
Sveksna toloka gaunas.... reikes bandyti link Dituvos tada... o koks darbo laikas to turgaus? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 05 12, 19:42)
Noriu jau uzaugtu  blush2.gif 
Sveksna toloka gaunas.... reikes bandyti link Dituvos tada... o koks darbo laikas to turgaus?  ax.gif  blush2.gif

Na ten prekybininkai kiek girdejau nuo 4 val. ryto pradeda rinktis, tai kada susiruosit tada ir vaziuokit, tik iskart perspeju ten masina sunkoka pastatyti, nes ju kiekis nerealus buna, tad anksciau atvaziuosit bus patogiau jum (kokia 9 - 10 val). As net nevaziuoju su masina, sedu ant dviracio ir minu thumbup.gif
Beje cia S/B Dituvoj, o ne miestelyje smile.gif
Atsakyti