Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Neili - labai grazu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip pas jus surfinijos atlaiko šitą karštį? Pas mane tai kepa kasdien, neturiu kada jas atgaivinti, visą dieną darbe, tik vakare palaistai, dar papurškiu lapelius, bet kai grįžtu iš darbo, tai būna leisgyvės, yapč tamsios visos... verysad.gif Paskui jau vėlai vakare atsigauna tada ir pasirodo visas grožis, tik kad nėra kam naktį žiūrėti.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai surfinijos vargšelės verysad.gif , dar gerai, kad žydi rolleyes.gif
Atsakyti
Maniskes stovi sauleje kiekviena diena,buna ir nuleipsta,laistau taip pat kiekviena diena, mirksiukas.gif Bet jau ziedu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 07 22, 14:54)
Kaip pas jus surfinijos atlaiko šitą karštį? Pas mane tai kepa kasdien, neturiu kada jas atgaivinti, visą dieną darbe, tik vakare palaistai, dar papurškiu lapelius, bet kai grįžtu iš darbo, tai būna leisgyvės, yapč tamsios visos... verysad.gif Paskui jau vėlai vakare atsigauna tada ir pasirodo visas grožis, tik kad nėra kam naktį žiūrėti.... lotuliukas.gif

o mano nenuleipsta, puikiai laikosi thumbup.gif , prilaistau is vakaro arba anksti ryte ir puikiai isbuna per diena, kol is darbo griztu thumbup.gif
Atsakyti
Šiemet nespėju skabyti nužydėjusių žiedų, bet žydi ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 07 26, 23:07)
Šiemet nespėju skabyti nužydėjusių žiedų, bet žydi  ax.gif



Gražu. Šitos gėlės mane pakerėję.
Atsakyti
Opas mane tai tokie dideli krūmai pasidarę, kad jau nebeįmanoma nuskabyt tų žiedų. Kai kurių lapai pradėjo šviesėti, beveik balti pasidarė, su trąšom laistau kas antrą kartą, dabar pradėjau kiekvieną laistyt bet vis tiek nesikeičia spalva lapų... g.gif Neaišku kas čia darosi, bet tikriausiai ruošiasi nunykti jos...
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 07 27, 12:24)
Opas mane tai tokie dideli krūmai pasidarę, kad jau nebeįmanoma nuskabyt tų žiedų. Kai kurių lapai pradėjo šviesėti, beveik balti pasidarė, su trąšom laistau kas antrą kartą, dabar pradėjau kiekvieną laistyt bet vis tiek nesikeičia spalva lapų... g.gif Neaišku kas čia darosi, bet tikriausiai ruošiasi nunykti jos...

Gal bandykite keisti trąšas g.gif
Atsakyti
As tai jau nebeskabau nuzydejusiu irnesakyk.gif ju tiek daug doh.gif Nudziuna, patys nukrenta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaska @ 2010 07 27, 15:38)
As tai jau nebeskabau nuzydejusiu irnesakyk.gif  ju tiek daug doh.gif Nudziuna, patys nukrenta biggrin.gif

drinks_cheers.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaska @ 2010 07 27, 14:38)
As tai jau nebeskabau nuzydejusiu irnesakyk.gif  ju tiek daug doh.gif Nudziuna, patys nukrenta biggrin.gif

aš dar kai galiu nuskabau, bet jau nebe kas vakarą ir nebe visus, tiesiog nebeturiu tam laiko ir nepasiekiu nusvirusių žemai doh.gif
Atsakyti