Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

pas mane taip pat gavosi, kad nutyso stiebas, o ant jo ziedai... kitiems metams jau pamoka turesiu biggrin.gif pabijojau gnaibyt ir va ka turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 07 12, 00:02)
pas mane taip pat gavosi, kad nutyso stiebas, o ant jo ziedai... kitiems metams jau pamoka turesiu biggrin.gif  pabijojau gnaibyt ir va ka turiu doh.gif

Kartais taip būna, kad gailime augaliukų, o po to žydi tik vienas stiebas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 07 11, 23:02)
pas mane taip pat gavosi, kad nutyso stiebas, o ant jo ziedai... kitiems metams jau pamoka turesiu biggrin.gif  pabijojau gnaibyt ir va ka turiu doh.gif

ne visas įmanoma gražiai suformuoti net ir skabant. Reiktų rinktis ne pagal vieno ar kelių žiedų grožį "ant pakuotės" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 12, 10:05)
ne visas įmanoma gražiai suformuoti net ir skabant. Reiktų rinktis ne pagal vieno ar kelių žiedų grožį "ant pakuotės"  mirksiukas.gif


cia irgi tiesa... rinkausi du pakelius. ant vieno buvo violetines didziaziedes, ant kito tamsiai raudonos didziaziedes. violetines neaugo ilgos, zydi tikrai dideli ziedai.. o tos raudonos nutyso, zydi roziniais ir tikrai mazesniais ziedais doh.gif
matyt ne maximoj seklas reikia pirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
idesiu dar foto.. koks ryskus skirtumas ziedu
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vajuta: 12 liepos 2010 - 11:19
QUOTE(vajuta @ 2010 07 12, 10:35)
matyt ne maximoj seklas reikia pirkt lotuliukas.gif

tai jau tikrai biggrin.gif o dar geriau, kai sėklas renkiesi kieno nors rekomenduotas, aš šiemet paklausiau sėklų parduotuvės pardavėjos nuomonės, ji sakė pati augina iš tų sėklų kurias aš pirkau, tai vat gražų rezultatą ir turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 07 12, 14:20)
tai jau tikrai biggrin.gif o dar geriau, kai sėklas renkiesi kieno nors rekomenduotas, aš šiemet paklausiau sėklų parduotuvės pardavėjos nuomonės, ji sakė pati augina iš tų sėklų kurias aš pirkau, tai vat gražų rezultatą ir turiu smile.gif


gal galit primint kokios seklos? ax.gif
jauciu, situ kur dabar auga, net nerinksiu.... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos gelininkes, noriu jusu nuomonės, vienos mano petunijos lapeliai pradejo šviesėti cia pasiskaiciau ir galvoju gal kokia miltligė užpuolė doh.gif ir jei taip kuom ja išnaikinti g.gif.
user posted image
O čia gražuolės rastos turguj bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
kad tik tokia miltligė būtų biggrin.gif

Trūksta trąšų. Tik tokia bėda. Tačiau jei tręštos gėlės taip atrodo, reiktų patikrinti pH vazonuose.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 07 10, 21:45)
Taip reikia viršūnėles "gnaibyti", tuomet formuojasi gražus kerelis. Laistyti kasdien, tręšti dažnai ir bus žiedų  mirksiukas.gif

O kiek maždaug cm to stiebelio reikia paaugint, kad paskui nugnybt ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 12, 14:00)
kad tik tokia miltligė būtų  biggrin.gif

Trūksta trąšų. Tik tokia bėda. Tačiau jei tręštos gėlės taip atrodo, reiktų patikrinti pH vazonuose.

Pasakykit man neismanelei, o kaip patikrint ta pH vazone g.gif 4u.gif
Atsakyti
dar nemaciau tokiu thumbup.gif
Atsakyti