Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(smileja @ 2010 07 07, 13:37)
Sveikos,

nila_ks, už tai kad pasirūpinai gėlyte, tave ji ir apdovanojo nuostabiais žiedais wub.gif



aciuks.gif didis.gif Paciai labai fain, kai gele atsigauna ir ziedais dziugina
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2010 07 07, 17:59)
tik tuos 4 daigelius (kur kabo du ryskus roziniai ir du sviesus) dar mazus kovo viduri nusipirkau po 1.5 lt. o paskui zalioj stotelej susigundziau akcijinem seklom ir truputi velokai kovo 19 d. pasejau, bet labai patiko ir kitais metais butinai sesiu visas tik pati tik vasario men.

kokios firmos pirkot?? nes pas mane vietoj svyrančių visos nesvyrančios bash.gif:

dabar kai sužydėjo tai puse velnio atrodo bet vistiek ne taip kaip norisi gavos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 07 07, 20:33)
kokios  firmos pirkot?? nes pas mane vietoj svyrančių visos nesvyrančios bash.gif:

dabar kai sužydėjo tai puse velnio atrodo bet vistiek ne taip kaip norisi gavos sad.gif


as sejau pati nesvyrancias (sekluvos), o svyrancius pirkau mazus daigelius.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 07 07, 20:33)
kokios  firmos pirkot?? nes pas mane vietoj svyrančių visos nesvyrančios bash.gif:

dabar kai sužydėjo tai puse velnio atrodo bet vistiek ne taip kaip norisi gavos sad.gif

jei yra sąlygos, tai galima vieną kartą nusipirkti surfinijų, kalibrachojų ir atėjus sezono pabaigai pasilikti per žiemą stipriai apgenėtą kupstelį. Žiemos pabaigoj iš naujai išaugusių šakučių viršūnėlių pasidauginti naujų daigų. Paprastai sėklomis parduodamos petunijos, kurios jei ir svyra, tai nesuformuoja gražaus kupsto. Surfinijos dauginamos auginiais.

Aišku, pasitaiko ir sėklomis, pvz Benary firmos wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2010 07 07, 17:59)
tik tuos 4 daigelius (kur kabo du ryskus roziniai ir du sviesus) dar mazus kovo viduri nusipirkau po 1.5 lt. o paskui zalioj stotelej susigundziau akcijinem seklom ir truputi velokai kovo 19 d. pasejau, bet labai patiko ir kitais metais butinai sesiu visas tik pati tik vasario men.

o jums kaip jos sudygo visos g.gif nes as kiek kartu bandžiau tai kažkaip nedaigios arba nesvyrančios budavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 07 08, 23:36)
o jums kaip jos sudygo visos g.gif nes as kiek kartu bandžiau tai kažkaip nedaigios arba nesvyrančios budavo unsure.gif


is 15 sudygo 11. bet as manau kad ne tik seklos kaltos reikia ior paseti pasirodo moketi. negalima seklu uzberti durpiu sluosniu reikia tik lengvai ispausti. ir uzdengti plevele arba daigykloje seti. man tai labai tinka seti indeliuose nuo pyragu, sausainiu (as juos pasitaupau kai sveciai prinesa pyragu) nu tokie plastikiniai permatomi. ir turi buti dregnas pavirsius, pageidautina siluma saule.
Atsakyti
Šiandien ant surfinijos lapų apatinėje pusėje pamačiau žalių vabaliukų, tokių kaip voriukai ilgomis kojomis, o kūnelis žalias kaip lapas. Kas tai? Amarai? Ir kaip su jais kovot? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelle: 08 liepos 2010 - 23:47
QUOTE(Adelle @ 2010 07 09, 00:44)
Šiandien ant surfinijos lapų apatinėje pusėje pamačiau žalių vabaliukų, tokių kaip voriukai ilgomis kojomis, o kūnelis žalias kaip lapas. Kas tai? Amarai? Ir kaip su jais kovot?  4u.gif

taip, greiciausiai amarai. Purksk su deciu ar actara mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2010 07 07, 08:26)
labas rytas ir petuniju augintojoms , atnesu ir jums keleta nuotraukeliu.

user posted image

(atsiprasau kad labai smarkiai issipleciau, bet apie geles kitaip negaliu doh.gif )


Aš ir tokias akcijines turiu thumbup.gif labai vešliai žydi, reikės kokią dieną nufotkinti. Tik man įdomu po kiek daigelių jūs sodinat į lovelį? Aš pradžioje kai susodinau, tai vėliau du kartus retinti turėjau doh.gif o paskutinį kartą retinau jau žydinčias. Gal būtu ir gerai gyvenę tankiai, bet pati norėjau dar kelis vazonėlius turėti.
Šiaip sakiau irgi kitais metais vėl pati daiginsiuos, labai patiko smile.gif
Atsakyti
sveikos. Norėjau pasiklausti jau patysusių, kaip jūs tikias gėles gražiais užauginat? Ar reikia stiebelius kažkaip nugnaibyt, nes pas mane gaunasi toks ilgas stiebelis ir ant jo galo vienas žiedas. Į vazoną susodinau po 3-4 daigus, bet vaizdo nėra verysad.gif Kaip dažnai tręšiat. padėkit, nes noriu gražių gėlių, bet niekas nesigauna verysad.gif

Labai atsiprašau, kad klausinėju neperskaičius visos temos. Dukrytė neleidžia. Dėkui atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2010 07 09, 00:02)
is 15 sudygo 11. bet as manau kad ne tik seklos kaltos reikia ior paseti pasirodo moketi. negalima seklu uzberti durpiu sluosniu reikia tik lengvai ispausti. ir uzdengti plevele arba daigykloje seti. man tai labai tinka seti indeliuose nuo pyragu, sausainiu (as juos pasitaupau kai sveciai prinesa pyragu) nu tokie plastikiniai permatomi. ir turi buti dregnas pavirsius, pageidautina siluma saule.

nu gera minti pakysot , reiks ir man pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2010 07 10, 21:42)
sveikos. Norėjau pasiklausti jau patysusių, kaip jūs tikias gėles gražiais užauginat? Ar reikia stiebelius kažkaip nugnaibyt, nes pas mane gaunasi toks ilgas stiebelis ir ant jo galo vienas žiedas. Į vazoną susodinau po 3-4 daigus, bet vaizdo nėra verysad.gif  Kaip dažnai tręšiat. padėkit, nes noriu gražių gėlių, bet niekas nesigauna verysad.gif

Labai atsiprašau, kad klausinėju neperskaičius visos temos. Dukrytė neleidžia. Dėkui atsakiusioms 4u.gif

Taip reikia viršūnėles "gnaibyti", tuomet formuojasi gražus kerelis. Laistyti kasdien, tręšti dažnai ir bus žiedų mirksiukas.gif
Atsakyti