Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

sveikos smile.gif

kaip man patiko tos smulkiaziedes petunijos... mmm.. wub.gif

tuoj ir as turesiu pirmuosius ziedelius.. taip laukiau laukiau... bigsmile.gif vakar pirkau trasu. tikiuos, nebus labai prastos..
Atsakyti
Sveikos petunijų mylėtojos 4u.gif

negaliu nepasirodyti kaip paaugo mano gėlytės nuo paskutinio karto kada rodžiausi smile.gif Vyras sakė, kad mano balkonas pats gražiausias gatvėje wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 07 02, 16:40)
Vyras sakė, kad mano balkonas pats gražiausias gatvėje wub.gif

Tavo vyras yra labai ir net labai neteisus, spėju, ką ten spėju, tvirtai galiu pasakyt, kad balkonas gražiausias mažiausiai visame rajone wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 02, 16:53)
Tavo vyras yra labai ir net labai neteisus, spėju, ką ten spėju, tvirtai galiu pasakyt, kad balkonas gražiausias mažiausiai visame rajone  wub.gif  mirksiukas.gif

ačiū tau wub.gif
pats balkonas nėra gražus, bet gėlytės tai tikrai nuostabios biggrin.gif wub.gif kad tik ilgai žydėtų, bent jau iki rugpjūčio pabaigos kokios rolleyes.gif įdomu ar tiek žydės kai ankščiau sėtos g.gif

beja, daviau nemažai gėlių anytai, bet pas ją nė per pus tokio grožio nėra schmoll.gif apžiūrėjau pas ją gėlytes, žiūriu kad ji neskina nužydėjusių žiedų, aš apskainiojau ir pasakiau kad skintų ir toliau, nes tada daugiau žiedelių bus ax.gif ir trąšų patariau nusipirkti, tai sakė jau nusipirko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 07 02, 17:10)


beja, daviau nemažai gėlių anytai, bet pas ją nė per pus tokio grožio nėra schmoll.gif apžiūrėjau pas ją gėlytes, žiūriu kad ji neskina nužydėjusių žiedų, aš apskainiojau ir pasakiau kad skintų ir toliau, nes tada daugiau žiedelių bus ax.gif ir trąšų patariau nusipirkti, tai sakė jau nusipirko rolleyes.gif

o kokiom trasom jus tresiat g.gif nes geles tikrai nerealaus grožio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 07 02, 22:15)
o kokiom trasom jus tresiat g.gif nes geles tikrai nerealaus grožio bigsmile.gif

ačiū 4u.gif nepatikėsit, bet tręšiu labai retai, gal kokius tris kartus tik esu trąšom laisčius, nes dabar nematau prasmės jas tręšti, nes ir taip labai gražiai jos man žydi ir auga smile.gif O trąšos pas mane AGRONOM, specialiai surfinijoms ir petunijoms, pirkau dar pernai gėlių parduotuvėj, o šiemet mačiau ir maximoj tokių yra mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=smileja,2010 07 03, 00:08]
ačiū 4u.gif nepatikėsit, bet tręšiu labai retai, gal kokius tris kartus tik esu trąšom laisčius, nes dabar nematau prasmės jas tręšti, nes ir taip labai gražiai jos man žydi ir auga smile.gif O trąšos pas mane AGRONOM, specialiai surfinijoms ir petunijoms, pirkau dar pernai gėlių parduotuvėj, o šiemet mačiau ir maximoj tokių yra mirksiukas.gif
[/uote]
Oi,pavydas juodas... Pas mane gi jos vis dar tik ruošiasi žydėti. Super! thumbup.gif
Atsakyti

[/uote]
Oi,pavydas juodas... Pas mane gi jos vis dar tik ruošiasi žydėti. Super! thumbup.gif
[/quote]

Pas mane analogiska situacija, pumpureliai ruosiasi zydeti.
Jau vienas kitas spalva parode, bet pats grozis, tikiuosiu, kad ant dienu kaip soks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 02, 15:53)
Tavo vyras yra labai ir net labai neteisus, spėju, ką ten spėju, tvirtai galiu pasakyt, kad balkonas gražiausias mažiausiai visame rajone  wub.gif  mirksiukas.gif

sutinkuuuu 4u.gif mano mama kažkada va taip petunijas išpuoselėdavo ir džiaugdavos... iki jos atostogų, kai išvydavo savaite dviems ir mane palikdavo laistyt doh.gif lotuliukas.gif tai grįžusi rasdavo stagarėlius blush2.gif nu tada aš jauna buvau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 02, 17:53)
Tavo vyras yra labai ir net labai neteisus, spėju, ką ten spėju, tvirtai galiu pasakyt, kad balkonas gražiausias mažiausiai visame rajone  wub.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Labai gražu - tiek žiedų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 07 03, 00:08)
ačiū 4u.gif nepatikėsit, bet tręšiu labai retai, gal kokius tris kartus tik esu trąšom laisčius, nes dabar nematau prasmės jas tręšti, nes ir taip labai gražiai jos man žydi ir auga smile.gif O trąšos pas mane AGRONOM, specialiai surfinijoms ir petunijoms, pirkau dar pernai gėlių parduotuvėj, o šiemet mačiau ir maximoj tokių yra mirksiukas.gif

tai gal sodindama i zemes maiset kokiu trasu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 03, 11:15)
sutinkuuuu  4u.gif  mano mama kažkada va taip petunijas išpuoselėdavo ir džiaugdavos... iki jos atostogų, kai išvydavo savaite dviems ir mane palikdavo laistyt  doh.gif  lotuliukas.gif  tai grįžusi rasdavo stagarėlius  blush2.gif  nu tada aš jauna buvau  blush2.gif

tai aš pernai porai savaičių buvau išvykus, tai radau irgi sudžiūvusius stagarėlius, kaip širdį skaudėjo, tai šiemet nežinau, jei kažkur kelionę planuotumėm, ieškočiau žmogaus, kuris nusimano apie gėles blush2.gif

QUOTE(Semile @ 2010 07 03, 20:17)
tai gal sodindama i zemes maiset kokiu trasu g.gif

nemaišiau nieko, į lovelio dugną dėjau maždaug centimetro dviejų storio drenažo sluoksnį ir žemės, viskas mirksiukas.gif
Atsakyti