Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Wolke,kokios spalvotos petunijos-pasaka. wub.gif wub.gif O dar tokių smulkiažiedžių net nemačiau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2010 06 28, 20:41)
mano smulkiaziedes petunijos  ax.gif
user posted image



bigsmile.gif Kokios grazutes, o kaip cia gavosi tas susipynes spalvu margumynas? Man dar neteko tokiu matyti unsure.gif jei atskiri kelmai, tai aiskiai ir matosi, o cia spalvu "salotos" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 06 28, 23:02)
bigsmile.gif  Kokios grazutes, o kaip cia gavosi tas susipynes spalvu margumynas? Man dar neteko tokiu matyti  unsure.gif jei atskiri kelmai, tai aiskiai ir matosi, o cia spalvu  "salotos"  wub.gif

gaunasi labai paprastai - parduodamas toks miksas iš trijų spalvų, trys daigeliai viename vazonėly.
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2010 06 28, 20:41)
mano smulkiaziedes petunijos  ax.gif

labai gražios gėlytės wub.gif

maniškės per šias saulėtas dienas kad subujojo, tai negaliu atsižiūrėti, atsigėrėti wub.gif gal kitais metais vėl jas auginsiu, nebenoriu jokių kitų lotuliukas.gif nes atrodo pasakiškai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 30 birželio 2010 - 09:31
mano gelytes labai pavyto verysad.gif kazkas joms netinka
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 06 30, 23:36)
mano gelytes labai pavyto verysad.gif kazkas joms netinka

gal drėgmės trūksta g.gif aš dabar lieju kas antrą dieną, nes greitai išsausėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 07 01, 11:41)
gal drėgmės trūksta g.gif  aš dabar lieju kas antrą dieną, nes greitai išsausėja doh.gif

as kiekviena diena laistau, nes visa diena saulej kepa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 30, 10:28)
labai gražios gėlytės wub.gif

maniškės per šias saulėtas dienas kad subujojo, tai negaliu atsižiūrėti, atsigėrėti wub.gif gal kitais metais vėl jas auginsiu, nebenoriu jokių kitų lotuliukas.gif  nes atrodo pasakiškai  wub.gif

o maniške smulkiažiede kažkokia nevesli, tokia skurdoka verysad.gif ir tresiau ir vis tiek tokia liudna g.gif wolkes7 tokia graži , kokiom trasom treset g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semile: 01 liepos 2010 - 20:22
QUOTE(wolke7 @ 2010 06 28, 20:41)
mano smulkiaziedes petunijos  ax.gif
user posted image
user posted image user posted image

4u.gif na ir grozis wub.gif nesu maciusi kad prekiautu po 3daigelius.,nebent paciai pasodinti..
Atsakyti
user posted image user posted image

Didžiažiedė petunija "Ultra" rolleyes.gif
Atsakyti
kokios gražios nuotraukos, o gėlyčių spalva labai tauri.
Atsakyti
Pernai auginau smulkiažiedes - labai patiko thumbup.gif , bet šiemet niekur neradau sėklų pirkti verysad.gif
Atsakyti