Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(Laima.g @ 2010 06 23, 09:47)
Gražio labai šitos gėlės. Kiekvienais metais vis sau pažadu kad jų neauginsiu, nes priežiūros reikalauja daugiau negu kitos vasarinės, bet taip ir nesilaikau pažado...
Pas mane labai gražiai auga šiaurinėje namo pusėj, jau kupstais dideliais nukarę... Reikės pabandyt foto įdėt... O prietinėj kažkaip ne tokios gražios pas mane...

Žinoma, kad parodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Seses balkonas vokietijoj
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2010 06 26, 21:48)
Seses balkonas vokietijoj

bigsmile.gif ojej kiek ziegu......
Apejau as siandien saviskes, na kur gi, dar tik pirmi ziedai skleidziasi. O kadangi lietus gerokai perlaiste zemes, tokios nelaimingos stovi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2010 06 26, 22:48)
Seses balkonas vokietijoj


Kiek žiedų bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2010 06 23, 22:32)
Parodysiu ir aš saviškes. Auginau iš daugelių.  smile.gif

labai gražios wub.gif

QUOTE(Evilka @ 2010 06 26, 21:48)
Seses balkonas vokietijoj

pasaka wub.gif spalvos wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Negaliu pasigirti ypatingų spalvų ar įmantrumo žiedais. Sėtos petunijos sudygo tik dvi, tad teko pirkti... Vis dėlto esu labai patenkinta, kad įsigytos surfinijos buvo pakankamai atsparios paskutiniu metu praūžusioms liūtims ir vėjams. Tiesa žiedų sumažėjo.. bet krūmai neatrodė taip jau apgailėtinai kaip tikėjausi...
Vaizdas dabar, vėliau, kai žiedelių padaugės, gal pasirodysim gražiau.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 27 birželio 2010 - 23:27
QUOTE(Emila @ 2010 06 28, 01:27)
Negaliu pasigirti ypatingų spalvų ar įmantrumo žiedais. Sėtos petunijos sudygo tik dvi, tad teko pirkti...  Vis dėlto esu labai patenkinta, kad įsigytos surfinijos  buvo pakankamai atsparios paskutiniu metu praūžusioms liūtims ir vėjams. Tiesa žiedų sumažėjo.. bet krūmai neatrodė taip jau apgailėtinai kaip tikėjausi...
Vaizdas dabar, vėliau, kai žiedelių padaugės, gal pasirodysim gražiau.



Gražios "marguolės" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2010 06 28, 01:27)
Vaizdas dabar, vėliau, kai žiedelių padaugės, gal pasirodysim gražiau.




Labai šaunus vaizdelis thumbup.gif O kas ten dar per gėlytės tokios truputį užgoštos? Komponavot su bakopa?
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 06 28, 20:06)
Labai šaunus vaizdelis  thumbup.gif  O kas ten dar per gėlytės tokios truputį užgoštos? Komponavot su bakopa?


Na taip, bakopos ten. Visai neplanavau, kad surfinijos taip suvešės blush2.gif Fotografuota iš viršaus, tad nelabai bakopos ir pasimatė. Nors žiedais savo ir šios džiugina.
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2010 06 28, 21:21)
Na taip, bakopos ten. Visai neplanavau, kad surfinijos taip suvešės  blush2.gif 


Tai jau taip, tos surfinijos tikrai pašėlusios biggrin.gif
Atsakyti
mano smulkiaziedes petunijos ax.gif
user posted image


user posted image user posted image
Atsakyti
gražios tos smulkiažiedės thumbup.gif
Atsakyti