Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(smileja @ 2010 05 07, 15:59)
o terasa atvira, ta prasme nestiklinta ar kaip nors kitaip neapšiltinta? blush2.gif  biggrin.gif kai minusas dar naktimis būna, tai bijau palikti balkone, vieną naktį tik esu palikus..

aš jau beveik antra savaitė terasoje laikau ax.gif terasa atvira ir nieko,matyt jau priprato,nes vienu žiedeliu jau džiaugiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2010 05 07, 16:08)
aš jau beveik antra savaitė terasoje laikau  ax.gif  terasa atvira ir nieko,matyt jau priprato,nes vienu žiedeliu jau džiaugiuosi  wub.gif

na įkalbėjot biggrin.gif tada paliksiu ir aš jau naktimis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 07, 14:59)
o terasa atvira, ta prasme nestiklinta ar kaip nors kitaip neapšiltinta? blush2.gif  biggrin.gif kai minusas dar naktimis būna, tai bijau palikti balkone, vieną naktį tik esu palikus..


Atvira pas mus visiskai terasa mirksiukas.gif Na,kai salcius pranesdavo,itemdavau namo,kai nepamirsdavau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(smileja @ 2010 05 07, 16:15)
na įkalbėjot biggrin.gif tada paliksiu ir aš jau naktimis rolleyes.gif

Bet, jeigu ka,cia ne mes lotuliukas.gif
Atsakyti
mano petunijos namuose sparciau auga nei siltnamyje,na bent jau sia savaite taip ugtelejo smile.gif kazkuriai patariau persodint petunijas,nes jos sviesejo...dabar man tokia pat problema,tik jos persodintos jau...palaisciau savaitgali su trasom ir jau tikejausi kad jos pasitaisys,bet snd gryzusi jas radau dar labiau isblyskusias,visai geltonos darosi g.gif
Atsakyti
Palieku naktimis balkone blush2.gif
Atsakyti
As irgi jau lauke palieku,silta jau,jei bus kokie saltukai,isinesiu i namus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaska @ 2010 05 07, 23:58)
As irgi jau lauke palieku,silta jau,jei bus kokie saltukai,isinesiu i namus biggrin.gif

drinks_cheers.gif Tikėkimės, kad jau nebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buziuliuke @ 2010 05 07, 17:13)
Bet, jeigu ka,cia ne mes  lotuliukas.gif

taip taip, ne jūs lotuliukas.gif

palikau ir aš šiandien, šilta naktis bus smile.gif
Atsakyti
mano pirmasis žiedelis wub.gif lauke kaip mat išsiskleidė, kambaryje dar būčiau gal nesulaukus rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Laba merginos. Niekaip nesuprantu, paaiskinkit man tundrai. Petunijas sejau kovo 1d. Bet jos tokios nupiepusios doh.gif Ispikavau, bet neauga jos man. Nuo zemes gal 2cm aukscio. Nesuprantu, gal patresti?
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2010 05 08, 17:42)
Laba merginos. Niekaip nesuprantu, paaiskinkit man tundrai. Petunijas sejau kovo 1d. Bet jos tokios nupiepusios doh.gif Ispikavau, bet neauga jos man. Nuo zemes gal 2cm aukscio. Nesuprantu, gal patresti?

g.gif keista, tikrai turėtų būti didesnės. O kur tu jas augini, ant palangės? šviesos ir šilumos pakankamai?
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 08, 16:37)
mano pirmasis žiedelis wub.gif lauke kaip mat išsiskleidė, kambaryje dar būčiau gal nesulaukus rolleyes.gif


Tikrai malonu sulaukti pirmojo žiedo thumbup.gif
Atsakyti