Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Pas mane svyranti, čia fotografuotas pirmas žiedukas, tai dar nesimato ax.gif ir labai sparčiai šakojasi, nors nelaužiau viršūnėlių, o vat pilnavidurės svyra, bet nesišakoja, matyt, jas reikėjo skabyt doh.gif
na, kitąmet žinosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 06 18, 20:09)
Pas mane svyranti, čia fotografuotas pirmas žiedukas, tai dar nesimato  ax.gif ir labai sparčiai šakojasi, nors nelaužiau viršūnėlių, o vat pilnavidurės svyra, bet nesišakoja, matyt, jas reikėjo skabyt  doh.gif
na, kitąmet žinosiu  biggrin.gif

Tai vadinasi, kad šakotusi reikia viršūnėles laužyti, ne vien tik nuskabyti nužydėjusius žiedus
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2010 06 18, 20:15)
Tai vadinasi, kad šakotusi reikia viršūnėles laužyti, ne vien tik nuskabyti nužydėjusius žiedus


Pernai auginau paprastas-na, nepilnavidures, neskabiau, o jos vis tiek įspūdingai šakojosi ir sviro, o vat šiemet pilnavidurės svyra, bes nesišakoja, tai keistai atrodo po vieną šaką nusvirusios mirksiukas.gif
Atsakyti
Grozybes thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Turejo buti kaip ir raudonos, bet prasiskleide violetines biggrin.gif wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Ziedu jura wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif :
user posted image
Atsakyti
Aistutėle, na ir grožių pas tave žydi, net akys raibsta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 06 19, 09:53)
Aistutėle, na ir grožių pas tave žydi, net akys raibsta wub.gif  wub.gif  wub.gif

aciuks.gif , o nuo kvapo galva svaigsta...... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2010 06 18, 20:15)
Tai vadinasi, kad šakotusi reikia viršūnėles laužyti, ne vien tik nuskabyti nužydėjusius žiedus

o aš galiu drąsiai ginčytis, kad nereikia viršūnėlių laužyti tongue.gif mano nuotraukose akivaizdžiai matosi, kad be skabymų petunijos ir svyra ir šakojasi kaip pašėlusios smile.gif nebent skabydamos norit suformuoti ką nors, bet aš noriu, kad jos svirtų ant lovelių smile.gif

aistutėle, pasikartosiu, nuostabu wub.gif bet žiedų, tikrai jūra, pasakiška wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 19 birželio 2010 - 10:45
QUOTE(smileja @ 2010 06 19, 11:44)
aistutėle, pasikartosiu, nuostabu wub.gif bet žiedų, tikrai jūra, pasakiška wub.gif

aciuks.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
kodėl pas mane taip nežydi ? cry.gif

mirsiu iš pavydo koks grožis wub.gif kitos nesuprantu.. nesiruošia net svirt blink.gif nors sėjau iš vieno pakiuko doh.gif nudar vis kažko tikiuosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 06 19, 12:34)
kodėl pas mane taip nežydi ? cry.gif

mirsiu iš pavydo koks grožis  wub.gif kitos nesuprantu.. nesiruošia net svirt  blink.gif  nors sėjau iš vieno pakiuko  doh.gif  nudar vis kažko tikiuosi  unsure.gif

palaistyk dazniau trasom, skirtom zydinciom gelem ir zydes 4u.gif , as karta per savaite palieju su traso, tai zydi kaip isproteje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2010 06 19, 12:42)
palaistyk dazniau trasom, skirtom zydinciom gelem ir zydes  4u.gif , as karta per savaite palieju su traso, tai zydi kaip isproteje  biggrin.gif

tai ir as karta per savaite lieju su trasom zydinciom....

kokias nadojat?
Atsakyti