Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(Mazoji_ @ 2010 06 10, 19:10)
Merginos, kreipiuosi į jus, kaip petunijų žinoves. Mano gėlytės pradėjo sirgti kažkokia liga, galbūt esate susidūrusios ir žinote, kuo galima būtų jas purkšti, kad išgytų.. smile.gif

reiktų rinktis trąšas, kurios skirtos vasaros metu tręšti, su mikroelementais. BalticAgro ružavos trąšos pavyzdžiui wink.gif
Atsakyti
4u.gif
Radau foto kaip mano petunijos zydejo preita vasara blush2.gif wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
kaip gausiai, gražiai, ir baltų kiek daug bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 06 11, 19:39)
Daug kas internetu siunčiasi sėklas. g.gif

Tai vat man ir idomu is kokiu butent g.gif viena svetaine buvau radus,ale tik lapkric.men.dirbs.
Atsakyti
QUOTE(gustomama @ 2010 06 12, 18:42)
Tai vat man ir idomu is kokiu butent g.gif viena svetaine buvau radus,ale tik lapkric.men.dirbs.


bandysiu kitam sezonui siųstis iš čia:

http://www.nickys-nu...pages/index.htm

ax.gif
Atsakyti
Sėtos ir puikiai sudygę iš mūsų parduotuvių. smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 06 13, 13:26)
Sėtos ir puikiai sudygę iš mūsų parduotuvių. smile.gif



Gražuolės wub.gif Čia petunijos, ar ne? ax.gif
Atsakyti
Greičiausiai, visas nuskabiau, tai auga kaip krūmas, o vieną tyčia palikau, tai tik į ūgį, nesvyra nė kiek visos. smile.gif
Atsakyti
Ir aš dar pasirodysiu:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2010 06 13, 21:33)
Ir aš dar pasirodysiu:


Gražūs žiedeliai thumbup.gif
Atsakyti
Jediara, o kur tavo groziai? g.gif Mestelk ka nors cia seilei pavarvinti... lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evilka @ 2010 06 11, 10:23)
user posted image



Man si spalva labai patinka bigsmile.gif , tik kiek ju sejau, labai nedygsta man verysad.gif taip atsargiai, po ciena daiginau, na niekaip. vienos seklytes visai nesudygo, o kurios sudygo...tai veliau pamirso ka turi daryti, taip ir liko pradineje sudygimo stadijoje, kol man truko kantrybe ir neismeciau ju visai doh.gif
Na, bet kita met vel bandysiu.
Pagaliau ir maniskes petunijos atsigauna, jau pora ziedu turiu thumbup.gif Laukiu nesulaukiu viso buketo ax.gif
Atsakyti