Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(ORDI @ 2010 06 03, 12:46)
Sveikutes 4u.gif
Ateinu ir as pasirodyti su savo grazuolemis wub.gif 

Labas smile.gif Tikrai labai grazios gelytes smile.gif As irgi turiu pilnaviduriu,bet mano dabar nezydi. Nelauziau as jokiu sakeliu, tai labai istyso visos, nors ir jau zydejo, visas apkarpiau, tai dabar grazus kereliai formuojasi. O sakykit cia jusu svyrancios ar ne? Ir kada jus lauzote sakeles, ar visai mazoms ar kaip?
Atsakyti
ar surfinijos reikia skabyti tik nudžiuvusius žiedelius ar visą šakutę kur augo žiedas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiala: 06 birželio 2010 - 17:51
QUOTE(svieske @ 2010 06 06, 14:44)
Labas smile.gif Tikrai labai grazios gelytes smile.gif As irgi turiu pilnaviduriu,bet mano dabar nezydi. Nelauziau as jokiu sakeliu, tai labai istyso visos, nors ir jau zydejo, visas apkarpiau, tai dabar grazus kereliai formuojasi.  O sakykit cia jusu svyrancios ar ne? Ir kada jus lauzote sakeles, ar visai mazoms ar kaip?

Sveiki 4u.gif
Mano svyrancios.Savasias as pirkau daigeliais lyg kova,tai moteris jas auginusi liepe nugnybt virsunes kokius tris kartus,visu sakeliu, kad susiformuotu grazus krumeliai ir dar labiau sakotusi.Taip ir dariau. ir negailejau tu virsuniu su pirmais pumpurais,veliau ju priaugo trigubai blush2.gif Nors kitos ir nelauzo.Beja visus daigus paliedavau spec.trasomis,jom tai patiko wub.gif nors taip pat kitos mergaites to nerekomendavo,bet surizikavau ax.gif Cia tik mano eksperimentai,jeigu jusu auga ir taip puikiai to daryti nereikia..
Papildyta:
QUOTE(Amiala @ 2010 06 06, 19:49)
ar surfinijos reikia skabyti tik nudžiuvusius žiedelius ar visą šakutę kur augo žiedas.

nugnybk tik nuzidejusi ziedeli su stiebeliu arba tik ziedeli,svarbu,kad neliktu seklu dezutes ir ju nebrandintu anksciau laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 06 04, 20:25)
Na va,pasitaisiau jau blush2.gif  Etiketes nukrapstytos,tik gaila foto be saulutes jau..Bet kaip matot,liutis nepakenke visai..
user posted image


Na bet jau kokio grozio geles drinks_cheers.gif Tfu,tfu,tfu,kad nenuziureti biggrin.gif Laikikyte spigas biggrin.gif.O kut pirkote seklas? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceburashka: 07 birželio 2010 - 12:17
QUOTE(ceburashka @ 2010 06 07, 13:15)
Na bet jau kokio grozio geles drinks_cheers.gif Tfu,tfu,tfu,kad nenuziureti biggrin.gif Laikikyte spigas biggrin.gif.O kut pirkote seklas? blush2.gif

vienu postu aukščiau, ORDI parašyta, kad pirko daigeliais biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit man pasakyti,kodel mano sios gelytes vis nezydi??? verysad.gif tik lapai bujoja ir viskas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vestinuka @ 2010 06 07, 19:24)
Gal galit man pasakyti,kodel mano sios gelytes vis nezydi???  verysad.gif tik lapai bujoja ir viskas. g.gif

o kada sėtos? jei vėlai, tai gal dar anksti žiedams g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 07, 15:31)
vienu postu aukščiau, ORDI parašyta, kad pirko daigeliais biggrin.gif

doh.gif ot ziopla blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Šitos petunijos labai kvepia, kvapas panašus į gvazdikų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aderaa: 09 birželio 2010 - 15:20
Gera diena grazuoliu augintojos 4u.gif

Nu ir aptikau tema doh.gif net seiles nutyso nuo jusu grazuoliu,oi,kaip norec tokiu ar kitokiu biggrin.gif
Nusipirkau stambiaziedziu,ant pakelio pasaka vaizdelis lotuliukas.gif vo pas mane ne koks rolleyes.gif issisitebe lygi ausu doh.gif ir aplauziau,o jos vistiek tysta aukstyn.Ne panasumo,kaip ant pakelio.A gal ne kokia augintoja biggrin.gif mat pirma kart sumasciau uzsiaugint blush2.gif Ir is kur tokiu bujojanciu i,svyranciu gauti wub.gif g.gif
Gal esat kuri siuntusi is intern.pard. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 06 09, 15:11)
user posted image

Šitos petunijos labai kvepia, kvapas panašus į gvazdikų biggrin.gif


o koks grozis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kreipiuosi į jus, kaip petunijų žinoves. Mano gėlytės pradėjo sirgti kažkokia liga, galbūt esate susidūrusios ir žinote, kuo galima būtų jas purkšti, kad išgytų.. smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_: 10 birželio 2010 - 18:14