Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Čia mažoji ta raudona .Turiu ir didesnę...kažkaip foto išsitryniau.Truputį man ją aplaužė,bet kai prasiskleis daugiau žiedelių nufotkinsiu iš naujo.Jooo tokią spalvą ir aš pirmą kart pamačiau ir nusipirkau daigelius(mano kaimynė gėlėmis prekiauja)Tai ten pamatytumėt kas daros .Jau vengiu kartais ir užeiti ,nes vis ko nors naujo pasisėjus turi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2010 06 04, 23:10)
Čia mažoji ta raudona .Turiu ir didesnę...kažkaip foto išsitryniau.Truputį man ją aplaužė,bet kai prasiskleis daugiau žiedelių nufotkinsiu iš naujo.Jooo tokią spalvą ir aš pirmą kart pamačiau ir nusipirkau daigelius(mano kaimynė gėlėmis prekiauja)Tai ten pamatytumėt kas daros .Jau vengiu kartais ir užeiti ,nes vis ko nors naujo pasisėjus turi bigsmile.gif

Butinai pafotografuok savaja grazuole kai issiskleis wub.gif Uzjauciu del kaimynes doh.gif lotuliukas.gif Suprantu tave labai... As taip pat prededu jausti priklausomybe gelems doh.gif vis negana... ir negana... Tureciau as tokia kaimyne,tai jauciu vyras vien del jos ir mano ligos gyvenama vieta pakeistu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 04, 18:32)
atsigaus tai tikrai, ismesti nereikes  schmoll.gif

paguodei 4u.gif bet vieną mažą lovelį ir vazoniuką nukabinau, nes vėjas taip taršė, kad negalėjau žiūrėti doh.gif aplaužė maniškes kaip reikiant, bet nieko nebepakeisiu.. apskainiojau žiedus, tegul nauji skleidžiasi, nes iš tų jokio grožio nebebuvo.

QUOTE(ORDI @ 2010 06 04, 20:25)
Etiketes nukrapstytos,tik gaila foto be saulutes jau..Bet kaip matot,liutis nepakenke visai..

aš irgi nukrapsčiau biggrin.gif bet tai gražios gražios gėlytės pas jus wub.gif

QUOTE(grite @ 2010 06 04, 21:20)
Pasirodysiu ir aš su saviškėm(tiesa dar nedidelės ir dar vėjas aplaužė šiandien doh.gif )

na ir užderėjo grožių wub.gif thumbup.gif raudona spalvytė ir man labai wub.gif o dar foto kokios nerealiai ryškios ir kokybiškos, kaip atvirutės wub.gif

na pilnavidurės tikrai labai gražiai atrodo, jau rezgu mintį, kad reikės kitais metais sėtis pilnavidurių tongue.gif
Atsakyti
Tikrai atsigaus,Smileja,tavo gelytes,pamatysi...Jos gajos 4u.gif Pereitais metais as savo isorineme namo balkone auginau tik surfinijas.. Ten balkonas be jokiu uzuoveju,visas atviras vejams is visu pusiu doh.gif Tai jei atvirai,tai vargau su jom blush2.gif kilnojau pirmyn atgal,taip pat buvo lietus ziedus suplakes,kol jos visiskai nesuaugo ir nepasidare kokio metro ilgio kaskados,tada jau palikau likimo valiai,nes nepajegiau loviu kilnot biggrin.gif O dabar kur jos auga,ten uzuoveja..tai prie dideliu veju jom nieko,bet zinok pliusas tie pilnaviduriai ziedynai,ju taip nesuplaka lietus..Bent jau as taip manau sulyginus siu ir anu metu derliu biggrin.gif
Atsakyti
grožis koks paskutinių smile.gif

Mano žiūriu daabr dvi spalvos pasirodė laugh.gif violetinė ir rūžava tokia, ale galėtų būt ir daugiau, na bet užteks ir tiek smile.gif

O klausykit, dabar keli žiedeliai jau nužydėjo, nuvyto, tai kaip man juos palikt, kad sėklytes pribrandintų, nenupūs vėjas jų daugiau, kaip su jom reik elgtis, jos būna ne pačiam tam žiedelyje bet prie kotuko daugiau ane g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 06 05, 12:09)
O klausykit, dabar keli žiedeliai jau nužydėjo, nuvyto, tai kaip man juos palikt, kad sėklytes pribrandintų, nenupūs vėjas jų daugiau, kaip su jom reik elgtis, jos būna ne pačiam tam žiedelyje bet prie kotuko daugiau ane  g.gif

žinok galvoju kad dar anksti sėklas brandinti g.gif vasaros pabaigoj planuoju bandyti imti, dabar nuskainioju nužydėjusius žiedus su visais kotukais. O sėklytes kaip suprantu brandina žiedui nukritus, kotuko viršuj, nežinau kaip vadinasi, bet man rodos tu apie tą patį kalbi tongue.gif
Atsakyti
tai dabar jo jo anksti, tik galvoju kaip su tais žiedais kur dabar nužydi, tai juos galima nuimt tada, kad suvytę ir sudžiuvę nekabarotų, nes žiūriu du pirmieji jau nužydėjo...
Atsakyti
Sveikos noriu ir as savo grazuoles parodyt blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 06 05, 16:14)
tai dabar jo jo anksti, tik galvoju kaip su tais žiedais kur dabar nužydi, tai juos galima nuimt tada, kad suvytę ir sudžiuvę nekabarotų, nes žiūriu du pirmieji jau nužydėjo...

Seklytes patariama nurinkti gale vasaros,tada jos intensyviai jas brandina i pabaiga zydejimo... subrandusi seklu dezute sproksta(prasiveria) ir buna matyti rudos seklytes,nebyjok,ju taip lengavai vejas nenupurtoju daug ten buna.
O nuzydejusius ziedelius,rekomenduojama pasalinti,tada jos pradeda intensyviau zydeti,nes neatiduoda jegu seklu brandinimui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Januse @ 2010 06 05, 16:39)
Sveikos noriu ir as savo grazuoles parodyt  blush2.gif
user posted image

Oi kokia grazi spalva wub.gif Tokios lyg barchatines atrodo wub.gif grazuoles rolleyes.gif
Atsakyti
Aišku, ačiū bigsmile.gif tai lauksim vasaros pabaigos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 06 05, 15:39)
Sveikos noriu ir as savo grazuoles parodyt  blush2.gif

graži spalvytė ir pačios gėlytės gražios wub.gif ir žiedai kokie dideli bigsmile.gif
Atsakyti
blush2.gif aciu uz pagyrima mano grazuolem mirksiukas.gif
Atsakyti