Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(gadik @ 2010 06 03, 22:03)
Sveiki, norejau paklausti. pirkau jau dideles petunijas, na su gelem  blush2.gif
labai graziai zydejo, laistau. taciau siandien pastebejau jog vienam vazone kazkaip lyg isdziuvo... lapai kaip "isvirti" gavos, kelis ziedai nudziuve, keli liko...
ka daryti, kaip gelbeti  g.gif
aciu  4u.gif

nu tai zeme gal labai isdziuvo, gerai prilaistyk ir atsigaus tikrai thumbup.gif . As niekada joms vandens negailiu...
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 06 03, 23:47)
( Tik nuo lovelių etiketas galima nuplėšti mirksiukas.gif )[/color]

aha, as ir daug kur pastebiu, jog vazonai grazus, geles dar grazesnes, bet ant vazonu arba etiketes arba kainos (tie lipdukai raudonos spalvos lotuliukas.gif ) matos. Man tai labai negrazu, todel as net nuo vazonu dugno nuskutu, nors ir nesimato lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ORDI @ 2010 06 03, 12:46)
Sveikutes 4u.gif
Ateinu ir as pasirodyti su savo grazuolemis wub.gif 

pasaka wub.gif wub.gif . Cia daigus pati auginai ar pirkai??? g.gif
Atsakyti
Po šios nakties pas mane surfinijos tik pavadinimai liko... verysad.gif Ledais pas mus lijo, visos nukapotos, žiedų pilna ant žemės, gerai kad dar pusė spėjau sunešti į šiltnamį ( pačias didžiausias)...
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 06 04, 09:44)
Po šios nakties pas mane surfinijos tik pavadinimai liko... verysad.gif Ledais pas mus lijo, visos nukapotos, žiedų pilna ant žemės, gerai kad dar pusė spėjau sunešti į šiltnamį ( pačias didžiausias)...

atsigaus, patreskite ir bus viskas OK mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 06 03, 11:46)
Sveikutes 4u.gif
Ateinu ir as pasirodyti su savo grazuolemis wub.gif 


tikrai, kad vertos tokio v ardo, nuostabios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 06 03, 12:46)
Sveikutes 4u.gif
Ateinu ir as pasirodyti su savo grazuolemis wub.gif 

fantastiškas grožis wub.gif thumbup.gif

QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 04, 10:26)
atsigaus, patreskite ir bus viskas OK  mirksiukas.gif  4u.gif

sakai? g.gif nes pas mane po šios nakties irgi smarkiai nukentėjo gėlytės, siaubas kaip gaila verysad.gif

sugėdinot, nes aš irgi nenuplėšus etikečių blush2.gif eisiu vėliau lupti nuo šonų blush2.gif kai sodinau nekreipiau dėmesio, bet nuotraukose pati pamačiau, kad jos labai akis bado, maniau kuri prisikabinsit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 04, 13:19)
sugėdinot, nes aš irgi nenuplėšus etikečių blush2.gif eisiu vėliau lupti nuo šonų blush2.gif kai sodinau nekreipiau dėmesio, bet nuotraukose pati pamačiau, kad jos labai akis bado, maniau kuri prisikabinsit biggrin.gif

Čia ne gėdinimas, o tik patarimas blush2.gif , nes kai pačiai taip pasako, tai vėliau ir kitus pastebi doh.gif , o juk mūsų visų vienas tikslas - kad būtų gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 06 03, 12:46)
Sveikutes 4u.gif
Ateinu ir as pasirodyti su savo grazuolemis wub.gif 
[

Nuostabios geles jusu..Pati uzsiauginot ar pirkot daigelius? Jei pati, tai man rusis labai rupi.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 04, 00:47)
Labai gražu  wub.gif  wub.gif  wub.gif ( Tik nuo lovelių etiketas galima nuplėšti mirksiukas.gif )

Aha tos etiketes blush2.gif doh.gif Galvojau kad tikrai nepraslysiu su jom biggrin.gif Butinai jas reikejo iskart nulupt,bet taip jau gavosi..butinai istaisysiu sia klaida.
Aciu visosms uz grazu zodeli mano augintinems biggrin.gif Pirkau daigais ir stai ka uzauginau.
Pilnavidures pirma kart auginu,bet manau kad kartosiu thumbup.gif tikrai graziai atrodo. Beja gal ju sakos stipresnes,ar gal tie ziedynai apsaugo,bet nenuluzo nei viena sakele per vetra ir liutis..vakar ne nespejau nukelt per ta dideli lietu g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 04, 12:19)
sakai? g.gif  nes pas mane po šios nakties irgi smarkiai nukentėjo gėlytės, siaubas kaip gaila verysad.gif

atsigaus tai tikrai, ismesti nereikes schmoll.gif
Atsakyti
Na va,pasitaisiau jau blush2.gif Etiketes nukrapstytos,tik gaila foto be saulutes jau..Bet kaip matot,liutis nepakenke visai..
user posted image
Atsakyti
ORDI, tavo gėlytės pasakiškai atrodo wub.gif wub.gif wub.gif
Pasirodysiu ir aš su saviškėm(tiesa dar nedidelės ir dar vėjas aplaužė šiandien doh.gif )
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu Grite aciuks.gif
Tavo taip pat begalo grazios wub.gif Ypac siemet jauciu silpnybe pilnavidurem wub.gif O jau tavoji raudona,tai visai zada ateme..kokia grazi sodri spalva wub.gif
Atsakyti