Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

QUOTE(vajuta @ 2010 06 01, 13:08)
labukas smile.gif 
kaip tuscia cia blink.gif

man pagaliau pribrendo laikas persodint daigelius.. o dabar iskilo toks klausimas.. paziurejau pas save, kad neissivaizduoju kaip butu galima papuosti balkona kai jis istiklintas... ar tik neteks paciam balkone kabint vazonu... g.gif

4u.gif
preitais metais as turejau petuniju istiklintame vazone, bet nelabai kas gero, greit miltlige uzpuole ir siaip nelabai gausiai pasakyciau zydejo. Geriausiai joms tai atvirame balkone, o istiklintame kur kas geriau jauciasi pelargonijos mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 01, 19:43)
4u.gif
preitais metais as turejau petuniju istiklintame vazone, bet nelabai kas gero, greit miltlige uzpuole ir siaip nelabai gausiai pasakyciau zydejo. Geriausiai joms tai atvirame balkone, o istiklintame kur kas geriau jauciasi pelargonijos mano nuomone.


smileja, nuostabus gelynelis thumbup.gif wub.gif

net baisu pasidare.... reiks mb liept galvot kaip prikabint isorej vazonus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 05 27, 18:27)
Mano petunijos, čia fotografuota seniau, dabar jos jau lauke, krepšeliuose auga.
user posted image

user posted image

kokios graziooos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(undinėle @ 2010 06 01, 17:41)
nuostabios gelytes jusu  wub.gif  turiu klausima kada sejote seklas,kad jau tokios dideles? nes maniskes tai tik daigeliai mazi dar  doh.gif

ačiū 4u.gif sėjau vienas vasario pradžioj, kitas vasario antroj pusėj, tiesiog tam kad palyginčiau ar yra skirtumas kai pusę mėnesiuko vėliau kitas pasėju, bet nematau aš jokio skirtumo, ir tos ir tos jau žydi biggrin.gif tik minusas anksti sėti, kad balandžio pabaigoj jau nelabai ant palangių sutilpo, nes didelės buvo doh.gif
Atsakyti
Sveikos , merginutes 4u.gif
Turiu maza problemele g.gif Petunijas pasejau kovo antroje puseje (siemet pirma karta sugalvojau pati savo grozi susikurti) Viska dariau pagal jusu patarimus biggrin.gif
Daigai sudygo fantastiskai, perpikiavau kaip priklauso. Dabar jos jau balkone ir kabo ir ant palanges stovi. Tik beda - jos nezydi ir zieduku net neformuoja. O lapai, o krumeliai beprotiskai fantastiskai dideli. Nufotografuociau parodyti, bet nemoku fotkiu sukelti blush2.gif Ar man dar tiketis ,kad pamatysiu nuostabius ziedus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 02, 10:24)
ačiū 4u.gif sėjau vienas vasario pradžioj, kitas vasario antroj pusėj, tiesiog tam kad palyginčiau ar yra skirtumas kai pusę mėnesiuko vėliau kitas pasėju, bet nematau aš jokio skirtumo, ir tos ir tos jau žydi biggrin.gif tik minusas anksti sėti, kad balandžio pabaigoj jau nelabai ant palangių sutilpo, nes didelės buvo doh.gif


viskas aisku as sejau tik balandi doh.gif kita kart reikes anksciau seti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Ateinu ir as pasirodyti su savo grazuolemis wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 06 03, 11:46)
Sveikutes 4u.gif
Ateinu ir as pasirodyti su savo grazuolemis wub.gif 


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Labai gražu, o jau žiedų gausumas thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti. pirkau jau dideles petunijas, na su gelem blush2.gif
labai graziai zydejo, laistau. taciau siandien pastebejau jog vienam vazone kazkaip lyg isdziuvo... lapai kaip "isvirti" gavos, kelis ziedai nudziuve, keli liko...
ka daryti, kaip gelbeti g.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 06 03, 13:46)
Sveikutes 4u.gif
Ateinu ir as pasirodyti su savo grazuolemis wub.gif 


Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif ( Tik nuo lovelių etiketas galima nuplėšti mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 03, 23:47)
( Tik nuo lovelių etiketas galima nuplėšti mirksiukas.gif )

lotuliukas.gif pas mane irgi nenuplėštos tongue.gif

o gėlytės jėginės wub.gif pavyyyydžiu wacko.gif

einu savo turto apžiūrėt po vakarykštės liūties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 06 04, 08:36)
lotuliukas.gif  pas mane irgi nenuplėštos  tongue.gif

o gėlytės jėginės  wub.gif  pavyyyydžiu wacko.gif

einu savo turto apžiūrėt po vakarykštės liūties  doh.gif

Taip ir pas mane buvo blush2.gif , bet kai draugė pasakė, kad būtų gražu, jei ne etiketės doh.gif , tai po jos vizito visas nuplėšiau ax.gif
Atsakyti