Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-petunijos IV tema

Pirmoji tema
Antroji tema
Trečioji tema


Kalbame toliau apie surfinijų-petunijų auginimą 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Na tai naujoje temoje ir pasirodysiu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 05 03, 22:20)
Na tai naujoje temoje ir pasirodysiu  blush2.gif


Labai graži wub.gif

Palikau nakčiai balkone - kaip bus taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 05 03, 21:20)
Na tai naujoje temoje ir pasirodysiu  blush2.gif

thumbup.gif
gal trasom liejai? blush2.gif
pas mane tokio pat dydzio bet ziedu dar nera ax.gif O pilnavidures nesvyramcios buna? Tokios istyse ir busari sonus isgriuvines? biggrin.gif Pirmi metai pilnavidures auginu, tai nezinau ko laukti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2010 05 05, 07:42)
thumbup.gif
gal trasom liejai?  blush2.gif
pas mane tokio pat dydzio bet ziedu dar nera  ax.gif O pilnavidures nesvyramcios buna? Tokios istyse ir busari sonus isgriuvines?  biggrin.gif Pirmi metai pilnavidures auginu, tai nezinau ko laukti  blush2.gif


Pernai auginau, tai gražiai sviro, tik deja, vasaros pabaigoje susirgo miltlige verysad.gif
Atsakyti
Auginu pirmi metai, trasom netresiau, nieko nedariau tik laisciau. Sitos kur zydi labai i auksti isejusios. Svyranciu pabijojau auginti, ir vietos ner ir jas kazkaip formuoti reikia g.gif
Atsakyti
pukiota, gražūs žiedai wub.gif pernai lygiai tokias pačias auginau smile.gif

QUOTE(rds @ 2010 05 05, 06:42)
O pilnavidures nesvyramcios buna? Tokios istyse ir busari sonus isgriuvines?  biggrin.gif Pirmi metai pilnavidures auginu, tai nezinau ko laukti  blush2.gif

tai gal būna ir svyrančių, niekad nesidomėjau g.gif Pas mane dar jos pasišakojo šiek tiek, bet išgriuvinėjo į šonus, nelabai vaizdas gražus buvo schmoll.gif va dabar žiūrint į pukiota foto, tai labai gražiai atrodo kol kambaryje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 05, 12:46)
pukiota, gražūs žiedai wub.gif pernai lygiai tokias pačias auginau smile.gif
tai gal būna ir svyrančių, niekad nesidomėjau g.gif Pas mane dar jos pasišakojo šiek tiek, bet išgriuvinėjo į šonus, nelabai vaizdas gražus buvo schmoll.gif va dabar žiūrint į pukiota foto, tai labai gražiai atrodo kol kambaryje smile.gif


Aciu 4u.gif
Taip taip, kol kambaryje graziai atrodo, as ir galvoju kur jas reikes deti. Pernai pirkau jau zydincias ir i senoviniu krepsius sodinau, o situ tai i krepsius nelabai sukisiu g.gif
Atsakyti
Laba diena,
Esu naujoke jusu temoje, bet petunijas myliu jau labai senai, jas auginu ir puosiu ne tik savo kiema bet apdalinu visas drauges ir kaimynes.
Kol as jas uzauginu doh.gif Seju kovo men, daiginu ant palanges, spec. zemeje, pikuoju ir t.t bet kaip sunkiai dygsta,.... isdyge auga... doh.gif Na silta, sviesu, dregna, nieko nesuprantu, kas joms ne taip. kai pasiziurejau i jusu petunijas..visai sunerimau unsure.gif Na jos dar visai mazutes, negi nuo pat "kudikystes" trasom laistyti????
Vargstu ilgai, bet po to kaip issisiubuoja.... paciai grazu ziureti wub.gif

QUOTE(pukiota @ 2010 05 03, 21:20)


Kokios grazios wub.gif wub.gif wub.gif , dar neteko tokiu matyti man unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

išgabenau visus lovelius vėl į balkoną biggrin.gif na gal gi nebebus šalnų, taip norėčiau juos ten ir palikti..
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 07, 09:57)
Sveikos,

išgabenau visus lovelius vėl į balkoną biggrin.gif na gal gi nebebus šalnų, taip norėčiau juos ten ir palikti..


Maniskes jau senokai terasoje gyvena biggrin.gif

pukiota grazios jusu gelytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(buziuliuke @ 2010 05 07, 14:52)
Maniskes jau senokai terasoje gyvena  biggrin.gif

o terasa atvira, ta prasme nestiklinta ar kaip nors kitaip neapšiltinta? blush2.gif biggrin.gif kai minusas dar naktimis būna, tai bijau palikti balkone, vieną naktį tik esu palikus..
Atsakyti